Copa America 2015 - Matches

- 29 Ruj 2018

Studentski Grad

Mate Iličić`

Karlo Babić`

0 : 0

Kašina

Leon Borščak`

Ivan Gavrić`

Dorian Lambevski`

Ivan Gavrić`

Studentski Grad
Studentski Grad

VS

Kašina
Kašina

21. Mate Iličić

15. Karlo Babić

Gol

10. Leon Borščak

9. Ivan Gavrić

7. Dorian Lambevski

9. Ivan Gavrić

3

Žuti karton

0

Trener

Branimir Šepić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Matej Novak

Prvi pomoćni sudac: Tomislav Cvitković

Drugi pomoćni sudac: Marina Đeldić

Četvrti sudac:

Delegat: Ladislav Plantić

Ostali:

19 MIN

Gol 15. Karlo Babić (Studentski Grad)

goal

29 MIN

Gol 7. Dorian Lambevski (Kašina)

goal

30 MIN

Žuti karton 10. Antonio Majstorović (Croatia)

yellow card

50 MIN

Gol 10. Leon Borščak (Kašina)

goal

55 MIN

Gol 21. Mate Iličić (Studentski Grad)

goal

69 MIN

Gol 9. Ivan Gavrić (Futsal škola Zagi)

goal

82 MIN

Žuti karton 15. Karlo Babić (Studentski Grad)

yellow card

87 MIN

Žuti karton 12. Antonio Krajinović (Studentski Grad)

yellow card

88 MIN

Gol 9. Ivan Gavrić (Futsal škola Zagi)

goal
Studentski Grad

Studentski Grad

Kašina

Kašina

Antonio Krajinović

12. Antonio Krajinović

Antonio Krajinović

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Karlo Babić

15. Karlo Babić

Karlo Babić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Luka Kučinić

14. Luka Kučinić

Luka Kučinić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Nikola Palić

8. Nikola Palić

Nikola Palić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Marko Ignjatović-Palašić

21. Marko Ignjatović-Palašić

Marko Ignjatović-Palašić

  • Ime kluba: Čulinec
  • Država : HR
Matija Podhraški

6. Matija Podhraški

Matija Podhraški

  • Ime kluba: Čulinec
  • Država : HR
Mate Iličić

21. Mate Iličić

Mate Iličić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Antonio Majstorović

10. Antonio MajstorovićK

Antonio Majstorović

  • Ime kluba: Croatia
  • Država : HR
Marin Horvat

10. Marin Horvat

Marin Horvat

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Robert Konigshofer

9. Robert Konigshofer

Robert Konigshofer

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Bartol Pilipović

5. Bartol Pilipović

Bartol Pilipović

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

Zamjene

Pablo Štefanović

20. Pablo Štefanović

Pablo Štefanović

  • Ime kluba: Prečko
  • Država : HR
Mendim Pervizaj

18. Mendim Pervizaj

Mendim Pervizaj

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Matko Bilić

8. Matko Bilić

Matko Bilić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

1. Franko Lovrenščak

Franko Lovrenščak

Franko Lovrenščak

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR

13. David Lonjak

David Lonjak

David Lonjak

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR

7. Dorian LambevskiK

Dorian Lambevski

Dorian Lambevski

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR

10. Leon Borščak

Leon Borščak

Leon Borščak

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR

15. Ante Trnjanac

Ante Trnjanac

Ante Trnjanac

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR

16. Mladen Kezerić

Mladen Kezerić

Mladen Kezerić

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR

14. Dominik Piljanović

Dominik Piljanović

Dominik Piljanović

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR

9. Brendon Oršuš

Brendon Oršuš

Brendon Oršuš

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR

11. Luka Pukšec

Luka Pukšec

Luka Pukšec

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR

8. Mateo Karlović

Mateo Karlović

Mateo Karlović

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR

9. Ivan Gavrić

Ivan Gavrić

Ivan Gavrić

  • Ime kluba: Futsal škola Zagi
  • Država : HR