Copa America 2015 - Matches

- 01 Stu 2018

Šparta Elektra

Sven Premužić`

Filip Anthony Riley`

Luka Dragović`

Dario Zagorac`

Ivan Vasović`

Luka Ivanković`

Dario Zagorac`

0 : 0

Ivanja Reka

Dominik Banić`

Šparta Elektra
Šparta Elektra

VS

Ivanja Reka
Ivanja Reka

16. Sven Premužić

10. Filip Anthony Riley

8. Luka Dragović

17. Dario Zagorac

6. Ivan Vasović

6. Luka Ivanković

17. Dario Zagorac

Gol

19. Dominik Banić

1

Žuti karton

1

Mislav Kranjc

Trener

Zoran Klipa

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Ivan Forko

Prvi pomoćni sudac: Mislav Krmar

Drugi pomoćni sudac: Luka Abaz

Četvrti sudac:

Delegat: Božidar Jureković

Ostali:
Mijo Senjić 23
Kiro Naumovski

2 MIN

Gol 16. Sven Premužić (Šparta Elektra)

goal

19 MIN

Gol 8. Luka Dragović (Špansko)

goal

31 MIN

Žuti karton 5. Albert Šlat (Šparta Elektra)

yellow card

41 MIN

Gol 6. Luka Ivanković (Uspinjača Gimka)

goal

60 MIN

Gol 10. Filip Anthony Riley (Uspinjača Gimka)

goal

68 MIN

Žuti karton 2. Danijel Ravlić (Ivanja Reka)

yellow card

72 MIN

Gol 19. Dominik Banić (Zelengaj 1948)

goal

79 MIN

Gol 17. Dario Zagorac (Futsal Dinamo)

goal

86 MIN

Gol 6. Ivan Vasović (Šparta Elektra)

goal

88 MIN

Gol 17. Dario Zagorac (Futsal Dinamo)

goal
Šparta Elektra

Šparta Elektra

Ivanja Reka

Ivanja Reka

Petar Kezerić

57. Petar KezerićK

Petar Kezerić

  • Ime kluba: Devetka
  • Država : HR
Ivan Vasović

6. Ivan Vasović

Ivan Vasović

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Lovro Pavletić

4. Lovro Pavletić

Lovro Pavletić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Vili Leskovčak

9. Vili Leskovčak

Vili Leskovčak

  • Ime kluba: Zagreb 92
  • Država : HR
Albert Šlat

5. Albert Šlat

Albert Šlat

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Petar Požgaj

2. Petar Požgaj

Petar Požgaj

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Luka Dragović

8. Luka Dragović

Luka Dragović

  • Ime kluba: Špansko
  • Država : HR
Luka Ivanković

6. Luka Ivanković

Luka Ivanković

  • Ime kluba: Uspinjača Gimka
  • Država : HR
Mateo Šokčević

10. Mateo Šokčević

Mateo Šokčević

  • Ime kluba: Uspinjača Gimka
  • Država : HR
Sven Premužić

16. Sven Premužić

Sven Premužić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Filip Anthony Riley

10. Filip Anthony Riley

Filip Anthony Riley

  • Ime kluba: Uspinjača Gimka
  • Država : HR

Zamjene

Luka Pervan

12. Luka Pervan

Luka Pervan

  • Ime kluba: Kustošija
  • Država : HR
Filip Mazalin

8. Filip Mazalin

Filip Mazalin

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Fran Polonijo

15. Fran Polonijo

Fran Polonijo

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Matej Petrić

5. Matej Petrić

Matej Petrić

  • Ime kluba: Uspinjača Gimka
  • Država : HR
Fran Tomičić

14. Fran Tomičić

Fran Tomičić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Dario Zagorac

17. Dario Zagorac

Dario Zagorac

  • Ime kluba: Futsal Dinamo
  • Država : HR

1. Petar Barišić

Petar Barišić

Petar Barišić

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR

2. Marko Nikić

Marko Nikić

Marko Nikić

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR

8. Josip TrutinaK

Josip Trutina

Josip Trutina

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR

4. Marko Raič

Marko Raič

Marko Raič

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR

12. Matija Kovačić

Matija Kovačić

Matija Kovačić

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR

19. Antonio Glavaš

Antonio Glavaš

Antonio Glavaš

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR

16. Teo Bikanec

Teo Bikanec

Teo Bikanec

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR

2. Danijel Ravlić

Danijel Ravlić

Danijel Ravlić

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR

19. Dominik Banić

Dominik Banić

Dominik Banić

  • Ime kluba: Zelengaj 1948
  • Država : HR

7. Nikola Pajić

Nikola Pajić

Nikola Pajić

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR

6. Ivan Brandić

Ivan Brandić

Ivan Brandić

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR