Copa America 2015 - Matches

1. ZNL - JUNIORI 18/19 - 22 Ruj 2018

Kašina

Ante Trnjanac`

Ivan Gavrić`

Ivan Gavrić`

Ivan Gavrić`

David Lonjak`

David Lonjak`

6 : 0

Prigorje Markuševec

Kašina
Kašina

VS

Prigorje Markuševec
Prigorje Markuševec

14. Ante Trnjanac

9. Ivan Gavrić

9. Ivan Gavrić

9. Ivan Gavrić

3. David Lonjak

3. David Lonjak

Gol

Branimir Šepić

Trener

Dominik Hukman

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Matej Novak

Prvi pomoćni sudac: Petar Bošnjak

Drugi pomoćni sudac: Marko Rukavina

Četvrti sudac:

Delegat: Marjan Gorički

Ostali:

35 MIN

Gol 9. Ivan Gavrić (Zelina)

goal

58 MIN

Gol 14. Ante Trnjanac (Kašina)

goal

58 MIN

Gol 3. David Lonjak (Kašina)

goal

77 MIN

Gol 9. Ivan Gavrić (Zelina)

goal

82 MIN

Gol 9. Ivan Gavrić (Zelina)

goal

85 MIN

Gol 3. David Lonjak (Kašina)

goal
Kašina

Kašina

Prigorje Markuševec

Prigorje Markuševec

Marko Ciković

1. Marko Ciković

Marko Ciković

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR
David Lonjak

3. David Lonjak

David Lonjak

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR
Mateo Karlović

8. Mateo Karlović

Mateo Karlović

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR
Dorian Lambevski

8. Dorian Lambevski

Dorian Lambevski

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR
Ante Trnjanac

14. Ante Trnjanac

Ante Trnjanac

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR
Damjan Lambevski

11. Damjan Lambevski

Damjan Lambevski

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR
Mladen Kezerić

2. Mladen Kezerić

Mladen Kezerić

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR
Dominik Piljanović

5. Dominik Piljanović

Dominik Piljanović

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR
Dario Trupeljak

14. Dario Trupeljak

Dario Trupeljak

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR
Luka Pukšec

13. Luka Pukšec

Luka Pukšec

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR
Ivan Gavrić

9. Ivan Gavrić

Ivan Gavrić

  • Ime kluba: Zelina
  • Država : HR

Zamjene

Brendon Oršuš

13. Brendon Oršuš

Brendon Oršuš

  • Ime kluba: Kašina
  • Država : HR

12. Karlo Novosel

Karlo Novosel

Karlo Novosel

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

2. Matija Petreković

Matija Petreković

Matija Petreković

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

7. Filip Vincek

Filip Vincek

Filip Vincek

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

15. Patrick Baron

Patrick Baron

Patrick Baron

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

9. Hrvoje Kiplen

Hrvoje Kiplen

Hrvoje Kiplen

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

6. Andrej Peremin

Andrej Peremin

Andrej Peremin

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

14. Andrija Palić

Andrija Palić

Andrija Palić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

8. Martin Ferenčak

Martin Ferenčak

Martin Ferenčak

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR