Copa America 2015 - Matches

1. ZNL - JUNIORI 18/19 - 15 Ruj 2018

Dubrava Tim Kabel

Luka Črljenec`

Nikola Beljan`

Jozo Petrović`

Jozo Petrović`

4 : 2

Polet

Antonio Prša`

Marijan Brčinović - Marković`

Dubrava Tim Kabel
Dubrava Tim Kabel

VS

Polet
Polet

22. Luka Črljenec

55. Nikola Beljan

8. Jozo Petrović

8. Jozo Petrović

Gol

7. Antonio Prša

. Marijan Brčinović - Marković

Josip Palić

Trener

Marko Tomljenović

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Petar Bošnjak

Prvi pomoćni sudac: Marin Pavišić

Drugi pomoćni sudac: Tomislav Cvitković

Četvrti sudac:

Delegat: Zlatko Huha

Ostali:

10 MIN

Gol 7. Antonio Prša (Polet)

goal

34 MIN

Gol 55. Nikola Beljan (Dubrava Tim Kabel)

goal

36 MIN

Gol 8. Jozo Petrović (Dubrava Tim Kabel)

goal

70 MIN

Gol . Marijan Brčinović - Marković (Polet)

goal

72 MIN

Gol 8. Jozo Petrović (Dubrava Tim Kabel)

goal

85 MIN

Gol 22. Luka Črljenec (Dubrava Tim Kabel)

goal
Dubrava Tim Kabel

Dubrava Tim Kabel

Polet

Polet

Jan Horvatić

1. Jan Horvatić

Jan Horvatić

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
Luka Črljenec

22. Luka Črljenec

Luka Črljenec

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
Patrik Šalić

23. Patrik Šalić

Patrik Šalić

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
David Dijanić

53. David Dijanić

David Dijanić

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
Mirko Papec

3. Mirko Papec

Mirko Papec

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
Antonio Kuran

19. Antonio Kuran

Antonio Kuran

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
Mario Čičić

14. Mario Čičić

Mario Čičić

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
Lovro Pešut

37. Lovro Pešut

Lovro Pešut

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
Mihael Juranović

7. Mihael Juranović

Mihael Juranović

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
Nikola Beljan

55. Nikola Beljan

Nikola Beljan

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
Jozo Petrović

8. Jozo Petrović

Jozo Petrović

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

Zamjene

Ivan Ljubas

35. Ivan Ljubas

Ivan Ljubas

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
Sandi Selman

30. Sandi Selman

Sandi Selman

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
Leopold Glasnović

18. Leopold Glasnović

Leopold Glasnović

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
Edo H Arapović

19. Edo H Arapović

Edo H Arapović

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
Admir Tahirović

71. Admir Tahirović

Admir Tahirović

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

6. Domagoj Stojčević

Domagoj Stojčević

Domagoj Stojčević

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

2. Ivan Vagan

Ivan Vagan

Ivan Vagan

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

6. Ivan Jelavić

Ivan  Jelavić

Ivan Jelavić

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

5. Marko Rukavina

Marko Rukavina

Marko Rukavina

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

5. Domagoj Jakopčić

Domagoj Jakopčić

Domagoj Jakopčić

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

18. Marko Kuljanac

Marko Kuljanac

Marko Kuljanac

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

7. Antonio Prša

Antonio Prša

Antonio Prša

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

. Marijan Brčinović - Marković

Marijan Brčinović - Marković

Marijan Brčinović - Marković

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

1. Marko Matijević

Marko Matijević

Marko Matijević

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

8. Viktor Tokić

Viktor Tokić

Viktor Tokić

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

11. Ivan Marković

Ivan Marković

Ivan Marković

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

Zamjene

5. Dejan Popović

Dejan Popović

Dejan Popović

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

15. Matej Grahovac

Matej Grahovac

Matej Grahovac

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR