Copa America 2015 - Matches

- 08 Ruj 2018

Prigorje Markuševec

Matija Petreković`

Hrvoje Kiplen`

0 : 0

Dubrava Tim Kabel

Luka Črljenec`

Luka Črljenec`

Nikola Beljan`

Nikola Beljan`

Prigorje Markuševec
Prigorje Markuševec

VS

Dubrava Tim Kabel
Dubrava Tim Kabel

4. Matija Petreković

9. Hrvoje Kiplen

Gol

22. Luka Črljenec

22. Luka Črljenec

19. Nikola Beljan

19. Nikola Beljan

3

Žuti karton

2

Dominik Hukman

Trener

Josip Palić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Tomislav Cvitković

Prvi pomoćni sudac: Anto Marić

Drugi pomoćni sudac: Marko Rašić

Četvrti sudac:

Delegat: Perica Kovačević

Ostali:
Horvatić Stjepan

19 MIN

Žuti karton 7. Filip Vincek (Prigorje Markuševec)

yellow card

23 MIN

Gol 9. Hrvoje Kiplen (Prigorje Markuševec)

goal

38 MIN

Gol 19. Nikola Beljan (Ponikve)

goal

48 MIN

Gol 22. Luka Črljenec (Maksimir)

goal

51 MIN

Gol 4. Matija Petreković (Prigorje Markuševec)

goal

52 MIN

Žuti karton 96. Martin Ferenčak (Prigorje Markuševec)

yellow card

66 MIN

Žuti karton 22. Luka Črljenec (Maksimir)

yellow card

68 MIN

Gol 22. Luka Črljenec (Maksimir)

goal

72 MIN

Žuti karton 37. Lovro Pešut (Maksimir)

yellow card

77 MIN

Žuti karton 8. Patrick Baron (Prigorje Markuševec)

yellow card

80 MIN

Gol 19. Nikola Beljan (Ponikve)

goal
Prigorje Markuševec

Prigorje Markuševec

Dubrava Tim Kabel

Dubrava Tim Kabel

Matija Hadžić

12. Matija Hadžić

Matija Hadžić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Filip Vincek

7. Filip Vincek

Filip Vincek

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Patrick Baron

8. Patrick BaronK

Patrick Baron

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Matija Petreković

4. Matija Petreković

Matija Petreković

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

.

Andrej Peremin

10. Andrej Peremin

Andrej Peremin

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Andrija Palić

14. Andrija Palić

Andrija Palić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Martin Ferenčak

96. Martin Ferenčak

Martin Ferenčak

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Ivan Barun

98. Ivan Barun

Ivan Barun

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Domagoj Lukačin

19. Domagoj Lukačin

Domagoj Lukačin

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR
Hrvoje Kiplen

9. Hrvoje Kiplen

Hrvoje Kiplen

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

1. Jan Horvatić

Jan Horvatić

Jan Horvatić

  • Ime kluba: Karlovac 1919
  • Država : HR

22. Luka Črljenec

Luka Črljenec

Luka Črljenec

  • Ime kluba: Maksimir
  • Država : HR

71. Admir Tahirović

Admir Tahirović

Admir Tahirović

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

23. Patrik Šalić

Patrik Šalić

Patrik Šalić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

19. Nikola Beljan

Nikola Beljan

Nikola Beljan

  • Ime kluba: Ponikve
  • Država : HR

22. Sandi Selman

Sandi Selman

Sandi Selman

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR

50. Franjo Čuk-KostrecK

Franjo Čuk-Kostrec

Franjo Čuk-Kostrec

  • Ime kluba: Maksimir
  • Država : HR

38. Mirko Papec

Mirko Papec

Mirko Papec

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

37. Lovro Pešut

Lovro Pešut

Lovro Pešut

  • Ime kluba: Maksimir
  • Država : HR

35. Ivan Ljubas

Ivan Ljubas

Ivan Ljubas

  • Ime kluba: Maksimir
  • Država : HR

53. David Dijanić

David Dijanić

David Dijanić

  • Ime kluba: HAŠK
  • Država : HR

Zamjene

3. Leopold Glasnović

Leopold Glasnović

Leopold Glasnović

  • Ime kluba: Maksimir
  • Država : HR

19. Edo H Arapović

Edo H Arapović

Edo H Arapović

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR