Copa America 2015 - Matches

- 02 Lip 2019

Odra

Filip Luter`

Robert Pisačić`

Jurica Brdek`

3 : 1

Vito Crnković`

Odra
Odra

VS

10. Filip Luter

7. Robert Pisačić

3. Jurica Brdek

Gol

16. Vito Crnković

3

Žuti karton

0

1

Kazneni udarac

0

4

Zamjene

3

Željko Lisičak

Trener

Goran Vincetić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Saša Svjantko

Prvi pomoćni sudac: Krešimir Sokolić

Drugi pomoćni sudac: David Veseljak

Četvrti sudac: Maja Brozović

Delegat: Zlatko Mustapić

Ostali:
Cvetković Željko lic.080
Pisačić Zlatko lic. 102

3 MIN

Gol 10. Filip Luter (Odra)

goal

11 MIN

Žuti karton 9. Ivan Dodić (Odra)

yellow card

48 MIN

Gol 16. Vito Crnković (Sava Strmec)

goal

55 MIN

Žuti karton 13. Ivan Mlinarić (Odra)

yellow card

57 MIN

Žuti karton 18. Martin Karadakić (Odra)

yellow card

61 MIN

Kazneni udarac (Gol) 7. Robert Pisačić (Odra)

penalty

88 MIN

Gol 3. Jurica Brdek (Gradići)

goal
Odra

Odra

Mate Zubak

12. Mate Zubak

Mate Zubak

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
David Majdak

16. David Majdak

David Majdak

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Martin Karadakić

18. Martin Karadakić

Martin Karadakić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Jurica Rogić

5. Jurica Rogić

Jurica Rogić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Filip Luter

10. Filip LuterK

Filip Luter

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Ivan Dodić

9. Ivan Dodić

Ivan Dodić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Marko Majdak

11. Marko Majdak

Marko Majdak

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Ivan Šipuš

2. Ivan Šipuš

Ivan Šipuš

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR
Petar Cebin

10. Petar Cebin

Petar Cebin

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR
Ivan Mlinarić

13. Ivan Mlinarić

Ivan Mlinarić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Jurica Brdek

3. Jurica Brdek

Jurica Brdek

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR

Zamjene

Ivan Jelušić

1. Ivan Jelušić

Ivan Jelušić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Denis Đukić

14. Denis Đukić

Denis Đukić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Krešimir Košutić

17. Krešimir Košutić

Krešimir Košutić

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR
Robert Pisačić

7. Robert Pisačić

Robert Pisačić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Luka Pucketić

13. Luka Pucketić

Luka Pucketić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Karlo Kocman

4. Karlo Kocman

Karlo Kocman

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Ante Gudelj

4. Ante Gudelj

Ante Gudelj

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

1. Danijel Ćutić

Danijel Ćutić

Danijel Ćutić

  • Ime kluba: Sava Strmec
  • Država : HR

16. Kruno Cvetković

Kruno Cvetković

Kruno Cvetković

  • Ime kluba: Sava Strmec
  • Država : HR

21. Ivan Horvatinec

Ivan Horvatinec

Ivan Horvatinec

  • Ime kluba: Sava Strmec
  • Država : HR

20. Martin Zrnc

Martin Zrnc

Martin Zrnc

  • Ime kluba: Sava Strmec
  • Država : HR

22. Filip Vrančić

Filip Vrančić

Filip Vrančić

  • Ime kluba: Sava Strmec
  • Država : HR

10. Filip Brdarić

Filip Brdarić

Filip Brdarić

  • Ime kluba: Sava Strmec
  • Država : HR

9. Bruno Držić

Bruno Držić

Bruno Držić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

14. Jurica Ištuk

Jurica Ištuk

Jurica Ištuk

  • Ime kluba: Sava Strmec
  • Država : HR

16. Vito Crnković

Vito Crnković

Vito Crnković

  • Ime kluba: Sava Strmec
  • Država : HR

6. Darko Frajt

Darko Frajt

Darko Frajt

  • Ime kluba: Sava Strmec
  • Država : HR

3. Luka NovoselecK

Luka Novoselec

Luka Novoselec

  • Ime kluba: Sava Strmec
  • Država : HR

Zamjene

. Vladimir Martinko

Vladimir Martinko

Vladimir Martinko

  • Ime kluba: Sava Strmec
  • Država : HR

7. Bernardo Kočnar

Bernardo Kočnar

Bernardo Kočnar

  • Ime kluba: Sava Strmec
  • Država : HR

8. Dario Barišić

Dario Barišić

Dario Barišić

  • Ime kluba: Sava Strmec
  • Država : HR

24. Mario Golubić Vešligaj

Mario Golubić Vešligaj

Mario Golubić Vešligaj

  • Ime kluba: Sava Strmec
  • Država : HR

13. Roko Stanić

Roko Stanić

Roko Stanić

  • Ime kluba: Sava Strmec
  • Država : HR

58 MIN

9. Ivan Dodić

7. Robert Pisačić

Odra

68 MIN

22. Filip Vrančić

7. Bernardo Kočnar

68 MIN

10. Filip Brdarić

24. Mario Golubić Vešligaj

70 MIN

10. Petar Cebin

4. Ante Gudelj

Odra

87 MIN

11. Marko Majdak

17. Krešimir Košutić

Odra

89 MIN

9. Bruno Držić

13. Roko Stanić

90 MIN

16. David Majdak

13. Luka Pucketić

Odra