Copa America 2015 - Matches

Četvrta NL Središte 2018/19 - 25 Svi 2019

Vrapče

7 : 1

Odra

Vrapče
Vrapče

VS

Odra
Odra

Gol

5

Zamjene

3

Željko Radišić

Trener

Željko Lisičak

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Stjepan Mihaljinec

Prvi pomoćni sudac: Nikola Bedeniković

Drugi pomoćni sudac: Domagoj Filko

Četvrti sudac: Filip Sinković

Delegat: Darko Blažinčić

Ostali:
Zlatko Pisačić lic 102
Robert Miloš lic.br.16

10 MIN

Gol 7. Mario Fajdiga (Vrapče)

goal

25 MIN

Gol 10. Mario Ćibarić (Vrapče)

goal

27 MIN

Gol 10. Mario Ćibarić (Vrapče)

goal

54 MIN

Gol 10. Filip Luter (Odra)

goal

59 MIN

Gol 17. Božidar Karamatić (Vrapče)

goal

68 MIN

Gol 18. Silvio Vukić (Vrapče)

goal

71 MIN

Gol 18. Silvio Vukić (Vrapče)

goal

78 MIN

Žuti karton 15. Petar Cebin (Odra)

yellow card

84 MIN

Gol 10. Mario Ćibarić (Vrapče)

goal

89 MIN

Žuti karton 8. Ivan Jurkin (Odra)

yellow card
Vrapče

Vrapče

Odra

Odra

Ivan Razum

1. Ivan Razum

Ivan Razum

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Mario Fajdiga

7. Mario Fajdiga

Mario Fajdiga

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Stjepan Završki

22. Stjepan ZavrškiK

Stjepan Završki

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Dario Salopek

5. Dario Salopek

Dario Salopek

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Marko Radanović

15. Marko Radanović

Marko Radanović

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Mario Ćibarić

10. Mario Ćibarić

Mario Ćibarić

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Petar Mioković

2. Petar Mioković

Petar Mioković

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Božidar Karamatić

17. Božidar Karamatić

Božidar Karamatić

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Paul Čulina

13. Paul Čulina

Paul Čulina

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Hrvoje Belak

8. Hrvoje Belak

Hrvoje Belak

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Ante Lerotić

19. Ante Lerotić

Ante Lerotić

  • Ime kluba: Špansko
  • Država : HR

Zamjene

Matej Sambolec

91. Matej Sambolec

Matej Sambolec

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Luka Banožić

2. Luka Banožić

Luka Banožić

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Arjan Rexhepi

14. Arjan Rexhepi

Arjan Rexhepi

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Marin Filipović

6. Marin Filipović

Marin Filipović

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Mark Djevelekaj

14. Mark Djevelekaj

Mark Djevelekaj

  • Ime kluba: NK Maksimir
  • Država : HR
Silvio Vukić

18. Silvio Vukić

Silvio Vukić

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Bruno Čengić

21. Bruno Čengić

Bruno Čengić

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR

12. Mate Zubak

Mate Zubak

Mate Zubak

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

18. Martin Karadakić

Martin Karadakić

Martin Karadakić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

16. David Majdak

David Majdak

David Majdak

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

8. Ivan Jurkin

Ivan Jurkin

Ivan Jurkin

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

10. Filip LuterK

Filip Luter

Filip Luter

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

9. Ivan Dodić

Ivan Dodić

Ivan Dodić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

11. Marko Majdak

Marko Majdak

Marko Majdak

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

2. Ivan Šipuš

Ivan Šipuš

Ivan Šipuš

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

8. Luka Pucketić

Luka Pucketić

Luka Pucketić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

5. Jurica Rogić

Jurica Rogić

Jurica Rogić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

7. Robert Pisačić

Robert Pisačić

Robert Pisačić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

Zamjene

1. Ivan Jelušić

Ivan Jelušić

Ivan Jelušić

  • Ime kluba: Hrvatski Dragovoljac
  • Država : HR

13. Ivan Mlinarić

Ivan Mlinarić

Ivan Mlinarić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

14. Denis Đukić

Denis Đukić

Denis Đukić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

15. Petar Cebin

Petar Cebin

Petar Cebin

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

16. Krešimir Košutić

Krešimir Košutić

Krešimir Košutić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

41 MIN

5. Jurica Rogić

15. Petar Cebin

Odra

46 MIN

8. Luka Pucketić

13. Ivan Mlinarić

Odra

46 MIN

5. Dario Salopek

14. Mark Djevelekaj

Vrapče

46 MIN

13. Paul Čulina

18. Silvio Vukić

Vrapče

62 MIN

19. Ante Lerotić

21. Bruno Čengić

Vrapče

64 MIN

9. Ivan Dodić

14. Denis Đukić

Odra

64 MIN

8. Hrvoje Belak

2. Luka Banožić

Vrapče

72 MIN

17. Božidar Karamatić

14. Arjan Rexhepi

Vrapče