Copa America 2015 - Matches

- 18 Svi 2019

Dinamo Odranski Obrež

Ivan Grgić`

Marko Cimeša`

Ivan Grgić`

3 : 1

Filip Merlin`

Dinamo Odranski Obrež
Dinamo Odranski Obrež

VS

8. Ivan Grgić

10. Marko Cimeša

8. Ivan Grgić

Gol

18. Filip Merlin

3

Žuti karton

5

1

Zamjene

4

Stjepan Bašić

Trener

Drago Bartolić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Antonio Vukadin

Prvi pomoćni sudac: Dragoslav Iličić

Drugi pomoćni sudac: Hrvoje Vitković

Četvrti sudac: Saša Svjantko

Delegat: Ivan Župan

Ostali:
Janječić Darko lic. 77
Pavlek Ivica lic. 028

7 MIN

Gol 18. Filip Merlin (Tondach)

goal

12 MIN

Gol 8. Ivan Grgić (Samobor)

goal

18 MIN

Žuti karton . Karlo Rebernjak (Lokomotiva)

yellow card

19 MIN

Gol 10. Marko Cimeša (Dinamo Odranski Obrež)

goal

24 MIN

Žuti karton 6. Ivan Bosec (Tondach)

yellow card

25 MIN

Gol 8. Ivan Grgić (Samobor)

goal

29 MIN

Žuti karton 6. Dražen Ladović (Dinamo Odranski Obrež)

yellow card

44 MIN

Žuti karton 11. Andrija Frančina (Tondach)

yellow card

52 MIN

Žuti karton 7. Marko Mlinarić (Tondach)

yellow card

59 MIN

Žuti karton . Goran Postonjski (Tondach)

yellow card

72 MIN

Žuti karton 4. Karlo Frtalj (Tondach)

yellow card

90 MIN

Žuti karton 16. Danijel Savičić (Dinamo Odranski Obrež)

yellow card
Dinamo Odranski Obrež

Dinamo Odranski Obrež

Dominik Turčić

12. Dominik Turčić

Dominik Turčić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR
Karlo Stojić

11. Karlo Stojić

Karlo Stojić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR
Ivan Batinić

8. Ivan Batinić

Ivan Batinić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR
Danijel Savičić

16. Danijel Savičić

Danijel Savičić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR
Josip Grdenić

17. Josip Grdenić

Josip Grdenić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR
Dražen Ladović

6. Dražen LadovićK

Dražen Ladović

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR
Domagoj Šoštarec

4. Domagoj Šoštarec

Domagoj Šoštarec

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR
Marko Cimeša

10. Marko Cimeša

Marko Cimeša

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR
Ivan Grgić

8. Ivan Grgić

Ivan Grgić

  • Ime kluba: Samobor
  • Država : HR
Karlo Rebernjak

. Karlo Rebernjak

Karlo Rebernjak

  • Ime kluba: Lokomotiva
  • Država : HR
Borna Delač

. Borna Delač

Borna Delač

  • Ime kluba: Lokomotiva
  • Država : HR

Zamjene

Andrej Rozić

4. Andrej Rozić

Andrej Rozić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR
Josip Baranja

11. Josip Baranja

Josip Baranja

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR
Ivan Fabijanec

10. Ivan Fabijanec

Ivan Fabijanec

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

24. Damir Družinec

Damir Družinec

Damir Družinec

  • Ime kluba: Tondach
  • Država : HR

17. Loren Jurina

Loren Jurina

Loren Jurina

  • Ime kluba: Tondach
  • Država : HR

6. Ivan Bosec

Ivan Bosec

Ivan Bosec

  • Ime kluba: Tondach
  • Država : HR

10. Mario ČehulićK

Mario Čehulić

Mario Čehulić

  • Ime kluba: Tondach
  • Država : HR

5. Jurica Hendija

Jurica Hendija

Jurica Hendija

  • Ime kluba: Tondach
  • Država : HR

11. Andrija Frančina

Andrija Frančina

Andrija Frančina

  • Ime kluba: Tondach
  • Država : HR

7. Marko Mlinarić

Marko Mlinarić

Marko Mlinarić

  • Ime kluba: Tondach
  • Država : HR

18. Filip Merlin

Filip Merlin

Filip Merlin

  • Ime kluba: Tondach
  • Država : HR

20. Jurica Vlaisavljević

Jurica Vlaisavljević

Jurica Vlaisavljević

  • Ime kluba: Tondach
  • Država : HR

2. Nikola Merkaš

Nikola Merkaš

Nikola Merkaš

  • Ime kluba: Tondach
  • Država : HR

. Goran Postonjski

Goran Postonjski

Goran Postonjski

  • Ime kluba: Tondach
  • Država : HR

Zamjene

12. Leon Voloder

Leon Voloder

Leon Voloder

  • Ime kluba: Tondach
  • Država : HR

4. Karlo Frtalj

Karlo Frtalj

Karlo Frtalj

  • Ime kluba: Tondach
  • Država : HR

22. Danijel Merkaš

Danijel Merkaš

Danijel Merkaš

  • Ime kluba: Tondach
  • Država : HR

8. Robert Jurina

Robert Jurina

Robert Jurina

  • Ime kluba: Tondach
  • Država : HR

46 MIN

6. Ivan Bosec

4. Karlo Frtalj

46 MIN

2. Nikola Merkaš

8. Robert Jurina

46 MIN

24. Damir Družinec

12. Leon Voloder

74 MIN

. Goran Postonjski

22. Danijel Merkaš

81 MIN

17. Josip Grdenić

10. Ivan Fabijanec

Dinamo Odranski Obrež