Copa America 2015 - Matches

Četvrta NL Središte 2018/19 - 11 Svi 2019

1 : 2

Vrapče

VS

Vrapče
Vrapče

Gol

3

Žuti karton

1

2

Zamjene

3

Drago Bartolić

Trener

Željko Radišić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Dario Cikojević

Prvi pomoćni sudac: Branimir Bizjak

Drugi pomoćni sudac: Slaven Gučanac

Četvrti sudac: Marko Matijašec

Delegat: Vlado Crnolatac

Ostali:
ROBERT MILOŠ LIC BR.16
MARIO JURINA LIC BR 95

26 MIN

Gol 5. Dario Salopek (Vrapče)

goal

31 MIN

Gol 17. Božidar Karamatić (Vrapče)

goal

41 MIN

Žuti karton 6. Ivan Bosec (Tondach)

yellow card

60 MIN

Gol 17. Loren Jurina (Tondach)

goal

65 MIN

Žuti karton 10. Mario Čehulić (Tondach)

yellow card

76 MIN

Žuti karton 2. Petar Mioković (Vrapče)

yellow card

84 MIN

Žuti karton 11. Andrija Frančina (Tondach)

yellow card

Vrapče

Vrapče

Damir Družinec

24. Damir Družinec

Damir Družinec

  • Ime kluba: Tondach
  • Država : HR
Mario Čehulić

10. Mario ČehulićK

Mario Čehulić

  • Ime kluba: Tondach
  • Država : HR
Loren Jurina

17. Loren Jurina

Loren Jurina

  • Ime kluba: Tondach
  • Država : HR
Karlo Frtalj

4. Karlo Frtalj

Karlo Frtalj

  • Ime kluba: Tondach
  • Država : HR
Danijel Merkaš

22. Danijel Merkaš

Danijel Merkaš

  • Ime kluba: Tondach
  • Država : HR
Robert Jurina

8. Robert Jurina

Robert Jurina

  • Ime kluba: Tondach
  • Država : HR
Jurica Hendija

5. Jurica Hendija

Jurica Hendija

  • Ime kluba: Tondach
  • Država : HR
Andrija Frančina

11. Andrija Frančina

Andrija Frančina

  • Ime kluba: Tondach
  • Država : HR
Marko Mlinarić

7. Marko Mlinarić

Marko Mlinarić

  • Ime kluba: Tondach
  • Država : HR
Filip Merlin

18. Filip Merlin

Filip Merlin

  • Ime kluba: Tondach
  • Država : HR
Ivan Bosec

6. Ivan Bosec

Ivan Bosec

  • Ime kluba: Tondach
  • Država : HR

Zamjene

Leon Voloder

12. Leon Voloder

Leon Voloder

  • Ime kluba: Tondach
  • Država : HR
Jurica Vlaisavljević

20. Jurica Vlaisavljević

Jurica Vlaisavljević

  • Ime kluba: Tondach
  • Država : HR
Nikola Merkaš

2. Nikola Merkaš

Nikola Merkaš

  • Ime kluba: Tondach
  • Država : HR
Nenad Jakopec

14. Nenad Jakopec

Nenad Jakopec

  • Ime kluba: Tondach
  • Država : HR
Goran Postonjski

. Goran Postonjski

Goran Postonjski

  • Ime kluba: Tondach
  • Država : HR
Alen Skozrit

9. Alen Skozrit

Alen Skozrit

  • Ime kluba: Tondach
  • Država : HR

1. Ivan Razum

Ivan Razum

Ivan Razum

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR

4. Matej VrbatK

Matej Vrbat

Matej Vrbat

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR

22. Stjepan Završki

Stjepan Završki

Stjepan Završki

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR

5. Dario Salopek

Dario Salopek

Dario Salopek

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR

15. Marko Radanović

Marko Radanović

Marko Radanović

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR

7. Jerko Zadro

Jerko Zadro

Jerko Zadro

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR

10. Mario Ćibarić

Mario Ćibarić

Mario Ćibarić

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR

2. Petar Mioković

Petar Mioković

Petar Mioković

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR

17. Božidar Karamatić

Božidar Karamatić

Božidar Karamatić

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR

8. Hrvoje Belak

Hrvoje Belak

Hrvoje Belak

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR

19. Ante Lerotić

Ante Lerotić

Ante Lerotić

  • Ime kluba: Špansko
  • Država : HR

Zamjene

91. Matej Sambolec

Matej Sambolec

Matej Sambolec

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR

8. Denis Plojović-Beriša

Denis Plojović-Beriša

Denis Plojović-Beriša

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR

2. Luka Banožić

Luka Banožić

Luka Banožić

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR

14. Arjan Rexhepi

Arjan Rexhepi

Arjan Rexhepi

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR

13. Paul Čulina

Paul Čulina

Paul Čulina

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR

18. Silvio Vukić

Silvio Vukić

Silvio Vukić

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR

21. Bruno Čengić

Bruno Čengić

Bruno Čengić

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR

46 MIN

22. Danijel Merkaš

20. Jurica Vlaisavljević

65 MIN

5. Dario Salopek

8. Denis Plojović-Beriša

Vrapče

74 MIN

19. Ante Lerotić

14. Arjan Rexhepi

Vrapče

85 MIN

4. Karlo Frtalj

14. Nenad Jakopec

90 MIN

7. Jerko Zadro

13. Paul Čulina

Vrapče