Copa America 2015 - Matches

Četvrta NL Središte 2018/19 - 12 Svi 2019

Gaj Mače

3 : 1

Odra

Gaj Mače
Gaj Mače

VS

Odra
Odra

Gol

5

Zamjene

1

Trener

Željko Lisičak

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Zlatko Ilčić

Prvi pomoćni sudac: Tomislav Krznarić

Drugi pomoćni sudac: Krunoslav Božiček

Četvrti sudac: Dean Ranogajec

Delegat: Marijan Bertović

Ostali:
Pisačić Zlatko,lic.br.102
Dragutin Ćehulić,lic.br 23,Mario Ćehulić,lic.br.7

7 MIN

Gol 9. Dubravko Vujica (Gaj Mače)

goal

15 MIN

Gol 9. Dubravko Vujica (Gaj Mače)

goal

27 MIN

Žuti karton 7. Robert Pisačić (Odra)

yellow card

37 MIN

Žuti karton 15. Petar Cebin (Odra)

yellow card

44 MIN

Gol 10. Karlo Bobinec (Gaj Mače)

goal

55 MIN

Žuti karton 16. David Majdak (Odra)

yellow card

83 MIN

Kazneni udarac (Gol) 7. Robert Pisačić (Odra)

penalty
Gaj Mače

Gaj Mače

Odra

Odra

Matija Pavao Gašparić

1. Matija Pavao Gašparić

Matija Pavao Gašparić

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR
Petar Krpanec

5. Petar Krpanec

Petar Krpanec

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR
Karlo Bobinec

10. Karlo BobinecK

Karlo Bobinec

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR
Josip Kipa

15. Josip Kipa

Josip Kipa

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR
Dario Kralj

4. Dario Kralj

Dario Kralj

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR
Dubravko Vujica

9. Dubravko Vujica

Dubravko Vujica

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR
Tomislav Čavala

2. Tomislav Čavala

Tomislav Čavala

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR
Borna Vinčić

13. Borna Vinčić

Borna Vinčić

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR
Davor Iskrić

7. Davor Iskrić

Davor Iskrić

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR
Tomislav Benčić

8. Tomislav Benčić

Tomislav Benčić

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR
Dario Suntešić

17. Dario Suntešić

Dario Suntešić

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR

Zamjene

Krunoslav Škof

24. Krunoslav Škof

Krunoslav Škof

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR
Miroslav Blagec

11. Miroslav Blagec

Miroslav Blagec

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR
Filip Kreber

3. Filip Kreber

Filip Kreber

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR
Marko Martinić

18. Marko Martinić

Marko Martinić

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR
Karlo Oraić

16. Karlo Oraić

Karlo Oraić

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR
Kristijan Kresonja

14. Kristijan Kresonja

Kristijan Kresonja

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR
Petar Posarić

6. Petar Posarić

Petar Posarić

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR

12. Mate Zubak

Mate Zubak

Mate Zubak

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

16. Krešimir Košutić

Krešimir Košutić

Krešimir Košutić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

16. David Majdak

David Majdak

David Majdak

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

8. Luka Pucketić

Luka Pucketić

Luka Pucketić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

2. Ivan Šipuš

Ivan Šipuš

Ivan Šipuš

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

4. Karlo Kocman

Karlo Kocman

Karlo Kocman

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

7. Robert Pisačić

Robert Pisačić

Robert Pisačić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

10. Filip LuterK

Filip Luter

Filip Luter

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

14. Denis Đukić

Denis Đukić

Denis Đukić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

11. Marko Majdak

Marko Majdak

Marko Majdak

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

15. Petar Cebin

Petar Cebin

Petar Cebin

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

Zamjene

1. Ivan Jelušić

Ivan Jelušić

Ivan Jelušić

  • Ime kluba: Hrvatski Dragovoljac
  • Država : HR

5. Jurica Rogić

Jurica Rogić

Jurica Rogić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

46 MIN

15. Josip Kipa

14. Kristijan Kresonja

Gaj Mače

60 MIN

5. Petar Krpanec

16. Karlo Oraić

Gaj Mače

65 MIN

14. Denis Đukić

5. Jurica Rogić

Odra

65 MIN

7. Davor Iskrić

11. Miroslav Blagec

Gaj Mače

69 MIN

10. Karlo Bobinec

3. Filip Kreber

Gaj Mače

89 MIN

9. Dubravko Vujica

6. Petar Posarić

Gaj Mače