Copa America 2015 - Matches

Četvrta NL Središte 2018/19 - 04 Svi 2019

Vrapče

1 : 0

Mladost Petrinja

Vrapče
Vrapče

VS

Mladost Petrinja
Mladost Petrinja

Gol

3

Žuti karton

1

5

Zamjene

4

Željko Radišić

Trener

Franjo Pužin

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Antonio Vukadin

Prvi pomoćni sudac: Željko Dolibašić

Drugi pomoćni sudac: Jurica Šarić

Četvrti sudac: Zlatko Ilčić

Delegat: Ivica Grgić

Ostali:
Igor Marijan lic br 086
Rober Miloš lic. 016

11 MIN

Žuti karton 3. Damir Baćan (Mladost Petrinja)

yellow card

20 MIN

Gol 7. Mario Fajdiga (Vrapče)

goal

73 MIN

Žuti karton 14. Mark Djevelekaj (NK Maksimir)

yellow card

75 MIN

Žuti karton 1. Ivan Razum (Vrapče)

yellow card

86 MIN

Žuti karton 7. Jerko Zadro (Vrapče)

yellow card
Vrapče

Vrapče

Mladost Petrinja

Mladost Petrinja

Ivan Razum

1. Ivan Razum

Ivan Razum

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Matej Vrbat

4. Matej VrbatK

Matej Vrbat

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Karlo Belak

20. Karlo Belak

Karlo Belak

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR
Mario Fajdiga

7. Mario Fajdiga

Mario Fajdiga

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Stjepan Završki

22. Stjepan Završki

Stjepan Završki

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Jerko Zadro

7. Jerko Zadro

Jerko Zadro

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Mario Ćibarić

10. Mario Ćibarić

Mario Ćibarić

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Petar Mioković

2. Petar Mioković

Petar Mioković

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Božidar Karamatić

17. Božidar Karamatić

Božidar Karamatić

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Hrvoje Belak

8. Hrvoje Belak

Hrvoje Belak

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Ante Lerotić

19. Ante Lerotić

Ante Lerotić

  • Ime kluba: Špansko
  • Država : HR

Zamjene

Matej Sambolec

91. Matej Sambolec

Matej Sambolec

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Dario Salopek

5. Dario Salopek

Dario Salopek

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Arjan Rexhepi

14. Arjan Rexhepi

Arjan Rexhepi

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Denis Plojović-Beriša

8. Denis Plojović-Beriša

Denis Plojović-Beriša

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Paul Čulina

13. Paul Čulina

Paul Čulina

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Mark Djevelekaj

14. Mark Djevelekaj

Mark Djevelekaj

  • Ime kluba: NK Maksimir
  • Država : HR
Marko Radanović

15. Marko Radanović

Marko Radanović

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR

12. Luka Moštak

Luka Moštak

Luka Moštak

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

17. Sven Dolovčak

Sven Dolovčak

Sven Dolovčak

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

9. Josip Jandrić

Josip Jandrić

Josip Jandrić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

4. Mihael Bezić

Mihael Bezić

Mihael Bezić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

16. Viktor ŠpišićK

Viktor Špišić

Viktor Špišić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

25. Igor Krmpotić

Igor Krmpotić

Igor Krmpotić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

23. Ivan Marović

Ivan Marović

Ivan Marović

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

3. Damir Baćan

Damir Baćan

Damir Baćan

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

24. Antonio Hrnčević

Antonio Hrnčević

Antonio Hrnčević

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

5. Roberto Drljača

Roberto Drljača

Roberto Drljača

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

9. Tomislav Gajdek

Tomislav Gajdek

Tomislav Gajdek

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

Zamjene

1. Vedran Kovačević

Vedran Kovačević

Vedran Kovačević

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

18. Baldo Ivan Matić

Baldo Ivan Matić

Baldo Ivan Matić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

10. Boris Baniček

Boris Baniček

Boris Baniček

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

19. Leonardo Papić

Leonardo Papić

Leonardo Papić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

44. Marko Korečić

Marko Korečić

Marko Korečić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

. Vladimir Golić

Vladimir Golić

Vladimir Golić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

11. Ivan Cerjak

Ivan Cerjak

Ivan Cerjak

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

22 MIN

7. Mario Fajdiga

14. Arjan Rexhepi

Vrapče

46 MIN

24. Antonio Hrnčević

11. Ivan Cerjak

Mladost Petrinja

61 MIN

19. Ante Lerotić

5. Dario Salopek

Vrapče

64 MIN

25. Igor Krmpotić

10. Boris Baniček

Mladost Petrinja

64 MIN

9. Tomislav Gajdek

44. Marko Korečić

Mladost Petrinja

72 MIN

14. Arjan Rexhepi

14. Mark Djevelekaj

Vrapče

73 MIN

17. Sven Dolovčak

19. Leonardo Papić

Mladost Petrinja

87 MIN

8. Hrvoje Belak

15. Marko Radanović

Vrapče

90 MIN

10. Mario Ćibarić

8. Denis Plojović-Beriša

Vrapče