Copa America 2015 - Matches

- 01 Svi 2019

Kristijan Antolković`

1 : 1

Ivica Alapić`

VS

17. Kristijan Antolković

Gol

17. Ivica Alapić

1

Žuti karton

2

5

Zamjene

3

Boris Perković

Trener

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Karla Šegota

Prvi pomoćni sudac: Marijan Gorše

Drugi pomoćni sudac: Mario Jurašić

Četvrti sudac: Juraj Jović

Delegat: Alen Huzjak

Ostali:
Dean Medarević lic br. 103
Josip Majcug lic.br. 64

4 MIN

Gol 17. Kristijan Antolković (Croatia)

goal

35 MIN

Žuti karton 6. Matej Galonja (Mladost Petrinja)

yellow card

56 MIN

Žuti karton 15. Mihael Šaško (Croatia)

yellow card

69 MIN

Žuti karton 18. Dino Eberl (TŠK-1932)

yellow card

73 MIN

Gol 17. Ivica Alapić (Segesta)

goal

Petar Kralj

1. Petar Kralj

Petar Kralj

  • Ime kluba: Croatia
  • Država : HR
Daniel Gotal

9. Daniel GotalK

Daniel Gotal

  • Ime kluba: Croatia
  • Država : HR
Antonio Stojanović

13. Antonio Stojanović

Antonio Stojanović

  • Ime kluba: Croatia
  • Država : HR
Antonio Lukić

10. Antonio Lukić

Antonio Lukić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR
Kristijan Pižir

14. Kristijan Pižir

Kristijan Pižir

  • Ime kluba: Croatia
  • Država : HR
Ivan Fluka

8. Ivan Fluka

Ivan Fluka

  • Ime kluba: Croatia
  • Država : HR
Matija Grežina

18. Matija Grežina

Matija Grežina

  • Ime kluba: Croatia
  • Država : HR
Mihael Šaško

15. Mihael Šaško

Mihael Šaško

  • Ime kluba: Croatia
  • Država : HR
Kristijan Antolković

17. Kristijan Antolković

Kristijan Antolković

  • Ime kluba: Croatia
  • Država : HR
Tomislav Baković

5. Tomislav Baković

Tomislav Baković

  • Ime kluba: Croatia
  • Država : HR
Goran Petković

4. Goran Petković

Goran Petković

  • Ime kluba: Croatia
  • Država : HR

Zamjene

Mateo Sušin

12. Mateo Sušin

Mateo Sušin

  • Ime kluba: Croatia
  • Država : HR
Tomislav Bičak

7. Tomislav Bičak

Tomislav Bičak

  • Ime kluba: Croatia
  • Država : HR
Mario Zmazek

11. Mario Zmazek

Mario Zmazek

  • Ime kluba: Croatia
  • Država : HR
Silvestar Habajec

20. Silvestar Habajec

Silvestar Habajec

  • Ime kluba: Croatia
  • Država : HR
Ivan Peteljak

19. Ivan Peteljak

Ivan Peteljak

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Ivan Krstanović

16. Ivan Krstanović

Ivan Krstanović

  • Ime kluba: Zelina
  • Država : HR
Gyutak Han

. Gyutak Han

Gyutak Han

  • Ime kluba: Croatia
  • Država : KR

1. Filip Skender

Filip Skender

Filip Skender

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

13. Luka Vranić

Luka Vranić

Luka Vranić

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

11. Matija Sertić

Matija Sertić

Matija Sertić

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

10. Anes Handanović

Anes Handanović

Anes Handanović

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

17. Ivica Alapić

Ivica Alapić

Ivica Alapić

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

7. Ivan LovrićK

Ivan Lovrić

Ivan Lovrić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

16. Ivan Kapac

Ivan Kapac

Ivan Kapac

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

6. Matej Galonja

Matej Galonja

Matej Galonja

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

20. Tin Pavličić

Tin Pavličić

Tin Pavličić

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

5. Ivan Ninčević

Ivan Ninčević

Ivan Ninčević

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR

18. Dino Eberl

Dino Eberl

Dino Eberl

  • Ime kluba: TŠK-1932
  • Država : HR

Zamjene

25. Leonardo Trepša

Leonardo Trepša

Leonardo Trepša

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

15. Luka Grgić

Luka Grgić

Luka Grgić

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

9. Krunoslav Lilovac

Krunoslav Lilovac

Krunoslav Lilovac

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

8. Dejan Živčić

Dejan Živčić

Dejan Živčić

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

24. Ivan Stojaković

Ivan Stojaković

Ivan Stojaković

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

24 MIN

20. Tin Pavličić

9. Krunoslav Lilovac

46 MIN

14. Kristijan Pižir

7. Tomislav Bičak

55 MIN

4. Goran Petković

. Gyutak Han

62 MIN

13. Luka Vranić

8. Dejan Živčić

75 MIN

15. Mihael Šaško

20. Silvestar Habajec

77 MIN

13. Antonio Stojanović

16. Ivan Krstanović

80 MIN

8. Ivan Fluka

11. Mario Zmazek

83 MIN

11. Matija Sertić

24. Ivan Stojaković