Copa America 2015 - Matches

- 28 Tra 2019

Odra

Petar Cebin`

Petar Cebin`

Robert Pisačić`

Ivan Dodić`

4 : 1

Anes Handanović`

Odra
Odra

VS

8. Petar Cebin

8. Petar Cebin

7. Robert Pisačić

11. Ivan Dodić

Gol

10. Anes Handanović

3

Žuti karton

3

1

Kazneni udarac

0

5

Zamjene

4

Željko Lisičak

Trener

Zoran Tomčić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Tin Debogović

Prvi pomoćni sudac: Marko Kovač

Drugi pomoćni sudac: Štefo Bićanić

Četvrti sudac: Antonio Vukadin

Delegat: Mario Goršić

Ostali:
Pisačić Zlatko lic. 102
Bujinac Mile lic 013

27 MIN

Gol 8. Petar Cebin (Mladost Buzin)

goal

40 MIN

Gol 11. Ivan Dodić (Odra)

goal

53 MIN

Žuti karton 11. Ivan Dodić (Odra)

yellow card

56 MIN

Gol 8. Petar Cebin (Mladost Buzin)

goal

66 MIN

Žuti karton 18. Martin Karadakić (Odra)

yellow card

72 MIN

Žuti karton 14. Luka Vranić (Segesta)

yellow card

72 MIN

Kazneni udarac (Gol) 7. Robert Pisačić (Odra)

penalty

81 MIN

Žuti karton 8. Ivan Jurkin (Odra)

yellow card

83 MIN

Žuti karton 15. Ivan Stojaković (Segesta)

yellow card

87 MIN

Gol 10. Anes Handanović (Segesta)

goal

88 MIN

Žuti karton 5. Matej Bagarić (Ponikve)

yellow card
Odra

Odra

Ivan Jelušić

1. Ivan Jelušić

Ivan Jelušić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Ivan Mlinarić

14. Ivan Mlinarić

Ivan Mlinarić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Ivan Jurkin

8. Ivan Jurkin

Ivan Jurkin

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Martin Karadakić

18. Martin Karadakić

Martin Karadakić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Jurica Rogić

6. Jurica Rogić

Jurica Rogić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Filip Luter

10. Filip LuterK

Filip Luter

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Ivan Dodić

11. Ivan Dodić

Ivan Dodić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Marko Majdak

9. Marko Majdak

Marko Majdak

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Ivan Šipuš

4. Ivan Šipuš

Ivan Šipuš

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR
Jurica Brdek

3. Jurica Brdek

Jurica Brdek

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR
Petar Cebin

8. Petar Cebin

Petar Cebin

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

Zamjene

Robert Pisačić

7. Robert Pisačić

Robert Pisačić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
David Majdak

7. David Majdak

David Majdak

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Luka Pucketić

8. Luka Pucketić

Luka Pucketić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Denis Đukić

17. Denis Đukić

Denis Đukić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Ante Gudelj

5. Ante Gudelj

Ante Gudelj

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Karlo Kocman

4. Karlo Kocman

Karlo Kocman

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

1. Filip Skender

Filip Skender

Filip Skender

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

19. Mario Garba

Mario Garba

Mario Garba

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

9. Ivica Alapić

Ivica Alapić

Ivica Alapić

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

7. Ivan LovrićK

Ivan Lovrić

Ivan Lovrić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

16. Luka Grgić

Luka Grgić

Luka Grgić

  • Ime kluba: ŠNK Frankopan
  • Država : HR

20. Ivan Kapac

Ivan Kapac

Ivan Kapac

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

4. Ivan Ninčević

Ivan Ninčević

Ivan Ninčević

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR

5. Matej Bagarić

Matej Bagarić

Matej Bagarić

  • Ime kluba: Ponikve
  • Država : HR

15. Ivan Stojaković

Ivan Stojaković

Ivan Stojaković

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

18. Dino Eberl

Dino Eberl

Dino Eberl

  • Ime kluba: TŠK-1932
  • Država : HR

14. Luka Vranić

Luka Vranić

Luka Vranić

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

Zamjene

1. Leonardo Trepša

Leonardo Trepša

Leonardo Trepša

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

2. Matija Sertić

Matija Sertić

Matija Sertić

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

10. Anes Handanović

Anes Handanović

Anes Handanović

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

11. Tin Pavličić

Tin Pavličić

Tin Pavličić

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

8. Dejan Živčić

Dejan Živčić

Dejan Živčić

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

46 MIN

14. Ivan Mlinarić

7. David Majdak

Odra

57 MIN

9. Ivica Alapić

2. Matija Sertić

57 MIN

16. Luka Grgić

10. Anes Handanović

57 MIN

18. Dino Eberl

11. Tin Pavličić

62 MIN

8. Petar Cebin

7. Robert Pisačić

Odra

66 MIN

19. Mario Garba

8. Dejan Živčić

79 MIN

11. Ivan Dodić

4. Karlo Kocman

Odra

84 MIN

9. Marko Majdak

8. Luka Pucketić

Odra

86 MIN

10. Filip Luter

17. Denis Đukić

Odra