Copa America 2015 - Matches

Četvrta NL Središte 2018/19 - 18 Tra 2019

Mladost Petrinja

4 : 0

Odra

Mladost Petrinja
Mladost Petrinja

VS

Odra
Odra

Gol

2

Žuti karton

3

5

Zamjene

4

Franjo Pužin

Trener

Željko Lisičak

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Zlatko Ilčić

Prvi pomoćni sudac: Krunoslav Anić

Drugi pomoćni sudac: Danijel Gašpar

Četvrti sudac: Antonio Vukadin

Delegat: Vesna Joha

Ostali:
Igor Marijan lic. br. 86
Pisačić Zlatko lic. br 102

25 MIN

Žuti karton 10. Boris Baniček (Mladost Petrinja)

yellow card

63 MIN

Žuti karton . Vladimir Golić (Mladost Petrinja)

yellow card

66 MIN

Gol 10. Boris Baniček (Mladost Petrinja)

goal

72 MIN

Žuti karton 16. David Majdak (Odra)

yellow card

78 MIN

Gol 11. Ivan Cerjak (Mladost Petrinja)

goal

80 MIN

Gol 25. Igor Krmpotić (Mladost Petrinja)

goal

86 MIN

Žuti karton 5. Jurica Rogić (Odra)

yellow card

90 MIN

Gol 20. Daniel Matković (Mladost Petrinja)

goal

90 MIN

Žuti karton 12. Mate Zubak (Odra)

yellow card
Mladost Petrinja

Mladost Petrinja

Odra

Odra

Vedran Kovačević

1. Vedran KovačevićK

Vedran Kovačević

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Boris Baniček

10. Boris Baniček

Boris Baniček

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Sven Dolovčak

17. Sven Dolovčak

Sven Dolovčak

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Leonardo Papić

19. Leonardo Papić

Leonardo Papić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Mihael Bezić

4. Mihael Bezić

Mihael Bezić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Viktor Špišić

16. Viktor Špišić

Viktor Špišić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Igor Krmpotić

25. Igor Krmpotić

Igor Krmpotić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Antonio Hrnčević

24. Antonio Hrnčević

Antonio Hrnčević

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Roberto Drljača

5. Roberto Drljača

Roberto Drljača

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Vladimir Golić

. Vladimir Golić

Vladimir Golić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Ivan Cerjak

11. Ivan Cerjak

Ivan Cerjak

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

Zamjene

Luka Moštak

12. Luka Moštak

Luka Moštak

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Stephano Tomić

6. Stephano Tomić

Stephano Tomić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Baldo Ivan Matić

18. Baldo Ivan Matić

Baldo Ivan Matić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Josip Jandrić

9. Josip Jandrić

Josip Jandrić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Marko Korečić

44. Marko Korečić

Marko Korečić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Tomislav Gajdek

9. Tomislav Gajdek

Tomislav Gajdek

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Daniel Matković

20. Daniel Matković

Daniel Matković

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

12. Mate Zubak

Mate Zubak

Mate Zubak

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

13. Ivan Mlinarić

Ivan Mlinarić

Ivan Mlinarić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

16. David Majdak

David Majdak

David Majdak

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

8. Ivan Jurkin

Ivan Jurkin

Ivan Jurkin

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

18. Martin Karadakić

Martin Karadakić

Martin Karadakić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

5. Jurica Rogić

Jurica Rogić

Jurica Rogić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

10. Filip LuterK

Filip Luter

Filip Luter

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

9. Ivan Dodić

Ivan Dodić

Ivan Dodić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

2. Ivan Šipuš

Ivan Šipuš

Ivan Šipuš

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

15. Petar Cebin

Petar Cebin

Petar Cebin

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

3. Jurica Brdek

Jurica Brdek

Jurica Brdek

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

Zamjene

1. Ivan Jelušić

Ivan Jelušić

Ivan Jelušić

  • Ime kluba: Hrvatski Dragovoljac
  • Država : HR

7. Robert Pisačić

Robert Pisačić

Robert Pisačić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

8. Luka Pucketić

Luka Pucketić

Luka Pucketić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

14. Denis Đukić

Denis Đukić

Denis Đukić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

16. Krešimir Košutić

Krešimir Košutić

Krešimir Košutić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

4. Karlo Kocman

Karlo Kocman

Karlo Kocman

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

61 MIN

19. Leonardo Papić

9. Josip Jandrić

Mladost Petrinja

61 MIN

17. Sven Dolovčak

44. Marko Korečić

Mladost Petrinja

70 MIN

15. Petar Cebin

7. Robert Pisačić

Odra

75 MIN

5. Roberto Drljača

6. Stephano Tomić

Mladost Petrinja

80 MIN

9. Ivan Dodić

16. Krešimir Košutić

Odra

82 MIN

25. Igor Krmpotić

18. Baldo Ivan Matić

Mladost Petrinja

82 MIN

24. Antonio Hrnčević

20. Daniel Matković

Mladost Petrinja

87 MIN

8. Ivan Jurkin

4. Karlo Kocman

Odra

89 MIN

13. Ivan Mlinarić

8. Luka Pucketić

Odra