Copa America 2015 - Matches

- 13 Tra 2019

Antonio Hrnčević`

Leonardo Papić`

Mihael Bezić`

Mihael Bezić`

4 : 0

VS

24. Antonio Hrnčević

19. Leonardo Papić

4. Mihael Bezić

4. Mihael Bezić

Gol

3

Žuti karton

1

2

Kazneni udarac

0

5

Zamjene

2

Franjo Pužin

Trener

Goran Jelavić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Nikola Kožar

Prvi pomoćni sudac: Nikola Grabić

Drugi pomoćni sudac: Davor Tadić

Četvrti sudac: Filip Sinković

Delegat: Damir Fučkar

Ostali:
Edi Ivančić br. 91
Igor Marijan br. 086

28 MIN

Žuti karton 16. Viktor Špišić (Mladost Petrinja)

yellow card

35 MIN

Crveni karton 6. Igor Cindrić (Gradići)

red card

36 MIN

Kazneni udarac (Gol) 4. Mihael Bezić (Mladost Petrinja)

penalty

39 MIN

Kazneni udarac (Gol) 4. Mihael Bezić (Mladost Petrinja)

penalty

51 MIN

Gol 24. Antonio Hrnčević (Mladost Petrinja)

goal

57 MIN

Žuti karton 11. Marko Župetić (Gradići)

yellow card

61 MIN

Gol 19. Leonardo Papić (Mladost Petrinja)

goal

87 MIN

Žuti karton 23. Ivan Marović (Mladost Petrinja)

yellow card

90 MIN

Žuti karton 18. Baldo Ivan Matić (Mladost Petrinja)

yellow card

Vedran Kovačević

1. Vedran KovačevićK

Vedran Kovačević

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Sven Dolovčak

17. Sven Dolovčak

Sven Dolovčak

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Boris Baniček

10. Boris Baniček

Boris Baniček

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Leonardo Papić

19. Leonardo Papić

Leonardo Papić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Mihael Bezić

4. Mihael Bezić

Mihael Bezić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Viktor Špišić

16. Viktor Špišić

Viktor Špišić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Igor Krmpotić

25. Igor Krmpotić

Igor Krmpotić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Ivan Marović

23. Ivan Marović

Ivan Marović

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Antonio Hrnčević

24. Antonio Hrnčević

Antonio Hrnčević

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Roberto Drljača

5. Roberto Drljača

Roberto Drljača

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR
Ivan Cerjak

11. Ivan Cerjak

Ivan Cerjak

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

Zamjene

Luka Moštak

12. Luka Moštak

Luka Moštak

  • Ime kluba: Špansko
  • Država : HR
Baldo Ivan Matić

18. Baldo Ivan Matić

Baldo Ivan Matić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Josip Jandrić

9. Josip Jandrić

Josip Jandrić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Tomislav Gajdek

9. Tomislav Gajdek

Tomislav Gajdek

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Vladimir Golić

. Vladimir Golić

Vladimir Golić

  • Ime kluba: TŠK-1932
  • Država : HR
Daniel Matković

20. Daniel Matković

Daniel Matković

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

12. Matteo Kamenjašević

Matteo Kamenjašević

Matteo Kamenjašević

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR

20. Krešimir BudimirK

Krešimir Budimir

Krešimir Budimir

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR

7. Toni Štefner

Toni Štefner

Toni Štefner

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR

3. Hrvoje Krstanović

Hrvoje Krstanović

Hrvoje Krstanović

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR

18. Cedrick Junior Yame Loaw

Cedrick Junior Yame Loaw

Cedrick Junior Yame Loaw

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : CM

17. Igor Hajduk

Igor Hajduk

Igor Hajduk

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR

11. Marko Župetić

Marko Župetić

Marko Župetić

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR

10. Nikola Furić

Nikola Furić

Nikola Furić

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR

8. Josip Lučić

Josip Lučić

Josip Lučić

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR

13. Mihael Cvetnić

Mihael Cvetnić

Mihael Cvetnić

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR

9. Stjepan Pralas

Stjepan Pralas

Stjepan Pralas

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR

Zamjene

6. Igor Cindrić

Igor Cindrić

Igor Cindrić

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR

14. Armin Abazi

Armin Abazi

Armin Abazi

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR

1. Petar Kovačić

Petar Kovačić

Petar Kovačić

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR

46 MIN

8. Josip Lučić

14. Armin Abazi

62 MIN

9. Stjepan Pralas

1. Petar Kovačić

63 MIN

24. Antonio Hrnčević

9. Josip Jandrić

64 MIN

11. Ivan Cerjak

20. Daniel Matković

68 MIN

10. Boris Baniček

. Vladimir Golić

73 MIN

25. Igor Krmpotić

18. Baldo Ivan Matić

77 MIN

17. Sven Dolovčak

9. Tomislav Gajdek