Copa America 2015 - Matches

- 14 Tra 2019

Renato Kukina Ščapec`

Nikola Krajačić`

Luka Frljužec`

3 : 3

Ivan Ninčević`

Ivan Lovrić`

Ivan Kapac`

VS

20. Renato Kukina Ščapec

11. Nikola Krajačić

8. Luka Frljužec

Gol

5. Ivan Ninčević

7. Ivan Lovrić

16. Ivan Kapac

4

Žuti karton

3

5

Zamjene

4

Dražen Kovjanić

Trener

Zoran Tomčić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Antonio Kokot

Prvi pomoćni sudac: Fabijan Šekerija

Drugi pomoćni sudac: Ivan Rešetar

Četvrti sudac: Dario Cikojević

Delegat: Božo Volić

Ostali:
Bajs Mario 070
Buinac Mile 013

3 MIN

Gol 5. Ivan Ninčević (Lučko)

goal

24 MIN

Žuti karton 15. Martin Kotarski (Mladost Zabok)

yellow card

25 MIN

Gol 16. Ivan Kapac (Segesta)

goal

26 MIN

Žuti karton 1. Zoran Mihovilić (Mladost Zabok)

yellow card

43 MIN

Gol 11. Nikola Krajačić (Mladost Zabok)

goal

48 MIN

Žuti karton 17. Marko Belanović (Mladost Zabok)

yellow card

53 MIN

Žuti karton 19. Mario Garba (Segesta)

yellow card

60 MIN

Kazneni udarac (Gol) 7. Ivan Lovrić (Mladost Petrinja)

penalty

63 MIN

Žuti karton 8. Luka Frljužec (Mladost Zabok)

yellow card

65 MIN

Žuti karton 24. Ivan Stojaković (Segesta)

yellow card

65 MIN

Gol 20. Renato Kukina Ščapec (Mladost Zabok)

goal

89 MIN

Žuti karton 18. Dino Eberl (TŠK-1932)

yellow card

90 MIN

Gol 8. Luka Frljužec (Mladost Zabok)

goal

Zoran Mihovilić

1. Zoran Mihovilić

Zoran Mihovilić

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR
Martin Kotarski

15. Martin Kotarski

Martin Kotarski

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR
Tihomir Vančina

5. Tihomir VančinaK

Tihomir Vančina

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR
Dino Hrastinski

13. Dino Hrastinski

Dino Hrastinski

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR
Vinko Kotarski

14. Vinko Kotarski

Vinko Kotarski

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR
Hrvoje Jurina

77. Hrvoje Jurina

Hrvoje Jurina

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR
Mateo Tisanić

6. Mateo Tisanić

Mateo Tisanić

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR
Jurica Kotarski

4. Jurica Kotarski

Jurica Kotarski

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR
Patrik Turk

19. Patrik Turk

Patrik Turk

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR
Marko Deak

7. Marko Deak

Marko Deak

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR
Nikola Krajačić

11. Nikola Krajačić

Nikola Krajačić

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR

Zamjene

Denis Jureša

12. Denis Jureša

Denis Jureša

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR
Renato Kukina Ščapec

20. Renato Kukina Ščapec

Renato Kukina Ščapec

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR
Marko Belanović

17. Marko Belanović

Marko Belanović

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR
Zoran Bunčec

9. Zoran Bunčec

Zoran Bunčec

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR
Marko Srebačić

18. Marko Srebačić

Marko Srebačić

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR
Luka Frljužec

8. Luka Frljužec

Luka Frljužec

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR
Marin Knezić

22. Marin Knezić

Marin Knezić

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR

1. Filip Skender

Filip Skender

Filip Skender

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

13. Luka Vranić

Luka Vranić

Luka Vranić

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

19. Mario Garba

Mario Garba

Mario Garba

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

17. Ivica Alapić

Ivica Alapić

Ivica Alapić

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

7. Ivan LovrićK

Ivan Lovrić

Ivan Lovrić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

15. Luka Grgić

Luka Grgić

Luka Grgić

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

16. Ivan Kapac

Ivan Kapac

Ivan Kapac

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

9. Krunoslav Lilovac

Krunoslav Lilovac

Krunoslav Lilovac

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

6. Matej Galonja

Matej Galonja

Matej Galonja

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

5. Ivan Ninčević

Ivan Ninčević

Ivan Ninčević

  • Ime kluba: Lučko
  • Država : HR

24. Ivan Stojaković

Ivan Stojaković

Ivan Stojaković

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

Zamjene

25. Leonardo Trepša

Leonardo Trepša

Leonardo Trepša

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

11. Matija Sertić

Matija Sertić

Matija Sertić

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

3. Goran Aleksić

Goran Aleksić

Goran Aleksić

  • Ime kluba: GNK Dinamo
  • Država : HR

20. Tin Pavličić

Tin Pavličić

Tin Pavličić

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

4. Matej Bagarić

Matej Bagarić

Matej Bagarić

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR

18. Dino Eberl

Dino Eberl

Dino Eberl

  • Ime kluba: TŠK-1932
  • Država : HR

45 MIN

7. Marko Deak

17. Marko Belanović

46 MIN

19. Patrik Turk

8. Luka Frljužec

46 MIN

6. Mateo Tisanić

22. Marin Knezić

61 MIN

77. Hrvoje Jurina

20. Renato Kukina Ščapec

64 MIN

13. Dino Hrastinski

9. Zoran Bunčec

66 MIN

16. Ivan Kapac

4. Matej Bagarić

71 MIN

15. Luka Grgić

18. Dino Eberl

76 MIN

6. Matej Galonja

11. Matija Sertić

86 MIN

17. Ivica Alapić

3. Goran Aleksić