Copa America 2015 - Matches

- 07 Tra 2019

Gyutak Han`

Tomislav Bičak`

Tomislav Bičak`

3 : 1

Dinamo Odranski Obrež

Tomislav Janječić`

VS

Dinamo Odranski Obrež
Dinamo Odranski Obrež

. Gyutak Han

7. Tomislav Bičak

7. Tomislav Bičak

Gol

6. Tomislav Janječić

1

Žuti karton

0

5

Zamjene

1

Boris Perković

Trener

Stjepan Bašić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Filip Sinković

Prvi pomoćni sudac: Krunoslav Božiček

Drugi pomoćni sudac: Tomislav Krznarić

Četvrti sudac: Martin Komorski

Delegat: Luka Kazimović

Ostali:
Darko Janječić lic.br. 77
Goran Antolković lic.br. 63

15 MIN

Gol . Gyutak Han (Croatia)

goal

74 MIN

Gol 6. Tomislav Janječić (Dinamo Odranski Obrež)

goal

78 MIN

Gol 7. Tomislav Bičak (Croatia)

goal

83 MIN

Žuti karton 4. Goran Petković (Croatia)

yellow card

90 MIN

Gol 7. Tomislav Bičak (Croatia)

goal

Dinamo Odranski Obrež

Dinamo Odranski Obrež

Petar Kralj

1. Petar Kralj

Petar Kralj

  • Ime kluba: Croatia
  • Država : HR
Daniel Gotal

9. Daniel GotalK

Daniel Gotal

  • Ime kluba: Croatia
  • Država : HR
Antonio Stojanović

13. Antonio Stojanović

Antonio Stojanović

  • Ime kluba: Croatia
  • Država : HR
Antonio Lukić

10. Antonio Lukić

Antonio Lukić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR
Mario Zmazek

11. Mario Zmazek

Mario Zmazek

  • Ime kluba: Croatia
  • Država : HR
Matija Grežina

18. Matija Grežina

Matija Grežina

  • Ime kluba: Croatia
  • Država : HR
Mihael Šaško

15. Mihael Šaško

Mihael Šaško

  • Ime kluba: Croatia
  • Država : HR
Tomislav Baković

5. Tomislav Baković

Tomislav Baković

  • Ime kluba: Croatia
  • Država : HR
Mihael Obad

2. Mihael Obad

Mihael Obad

  • Ime kluba: Croatia
  • Država : HR
Gyutak Han

. Gyutak Han

Gyutak Han

  • Ime kluba: Croatia
  • Država : KR
Goran Petković

4. Goran Petković

Goran Petković

  • Ime kluba: Croatia
  • Država : HR

Zamjene

Mateo Sušin

12. Mateo Sušin

Mateo Sušin

  • Ime kluba: Croatia
  • Država : HR
Tomislav Bičak

7. Tomislav Bičak

Tomislav Bičak

  • Ime kluba: Croatia
  • Država : HR
Ivan Fluka

8. Ivan Fluka

Ivan Fluka

  • Ime kluba: Croatia
  • Država : HR
Silvestar Habajec

20. Silvestar Habajec

Silvestar Habajec

  • Ime kluba: Croatia
  • Država : HR
Ivan Peteljak

19. Ivan Peteljak

Ivan Peteljak

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Kristijan Antolković

17. Kristijan Antolković

Kristijan Antolković

  • Ime kluba: Croatia
  • Država : HR
Ivan Krstanović

16. Ivan Krstanović

Ivan Krstanović

  • Ime kluba: Zelina
  • Država : HR

12. Dominik Turčić

Dominik Turčić

Dominik Turčić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

6. Tomislav Janječić

Tomislav Janječić

Tomislav Janječić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

11. Karlo StojićK

Karlo Stojić

Karlo Stojić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

8. Ivan Batinić

Ivan Batinić

Ivan Batinić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

3. Filip Lekić

Filip Lekić

Filip Lekić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

16. Danijel Savičić

Danijel Savičić

Danijel Savičić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

4. Domagoj Šoštarec

Domagoj Šoštarec

Domagoj Šoštarec

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR

10. Ivan Fabijanec

Ivan Fabijanec

Ivan Fabijanec

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

. Nikola Brajko

Nikola Brajko

Nikola Brajko

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR

10. Hrvoje Šikić

Hrvoje Šikić

Hrvoje Šikić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

. Borna Delač

Borna Delač

Borna Delač

  • Ime kluba: Lokomotiva
  • Država : HR

Zamjene

1. Stjepan Sučić

Stjepan Sučić

Stjepan Sučić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

6. Dražen Ladović

Dražen Ladović

Dražen Ladović

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

8. Ivan Grgić

Ivan Grgić

Ivan Grgić

  • Ime kluba: Samobor
  • Država : HR

57 MIN

2. Mihael Obad

7. Tomislav Bičak

60 MIN

11. Mario Zmazek

19. Ivan Peteljak

67 MIN

13. Antonio Stojanović

20. Silvestar Habajec

77 MIN

15. Mihael Šaško

16. Ivan Krstanović

78 MIN

6. Tomislav Janječić

8. Ivan Grgić

Dinamo Odranski Obrež

79 MIN

. Gyutak Han

17. Kristijan Antolković