Copa America 2015 - Matches

Četvrta NL Središte 2018/19 - 07 Tra 2019

Bistra

0 : 0

Mladost Petrinja

Bistra
Bistra

VS

Mladost Petrinja
Mladost Petrinja

Gol

3

Žuti karton

4

2

Zamjene

5

Bernard Gulić

Trener

Franjo Pužin

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Ozren Knežević

Prvi pomoćni sudac: Tvrtko Jureša

Drugi pomoćni sudac: Dražen Rehorić

Četvrti sudac: Zvonimir Radinić

Delegat: Branko Kušan

Ostali:
igor Marijan lic.br.86
Momir Jelčić lic. 41

7 MIN

Žuti karton 11. Ivan Cerjak (Mladost Petrinja)

yellow card

33 MIN

Žuti karton 7. Ivica Vračević (Bistra)

yellow card

46 MIN

Žuti karton 8. Tomislav Kukec (Bistra)

yellow card

64 MIN

Žuti karton 17. Sven Dolovčak (Mladost Petrinja)

yellow card

86 MIN

Žuti karton 44. Marko Korečić (Mladost Petrinja)

yellow card

90 MIN

Žuti karton 15. Roberto Aničić Bosnić (Bistra)

yellow card

90 MIN

Žuti karton 3. Damir Baćan (Mladost Petrinja)

yellow card
Bistra

Bistra

Mladost Petrinja

Mladost Petrinja

Nikola Đurđek

12. Nikola Đurđek

Nikola Đurđek

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR
Roberto Aničić Bosnić

15. Roberto Aničić Bosnić

Roberto Aničić Bosnić

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR
Veno Smolčić

10. Veno Smolčić

Veno Smolčić

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR
Tomislav Kukec

8. Tomislav Kukec

Tomislav Kukec

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR
Ilija Ištuk

4. Ilija IštukK

Ilija Ištuk

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR
Ivan Dežić

14. Ivan Dežić

Ivan Dežić

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR
Ivica Vračević

7. Ivica Vračević

Ivica Vračević

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR
Matej Grabušić

13. Matej Grabušić

Matej Grabušić

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR
Niko Marić

5. Niko Marić

Niko Marić

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR
Željko Štulec

22. Željko Štulec

Željko Štulec

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR
Filip Misimi

17. Filip Misimi

Filip Misimi

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR

Zamjene

Danijel Lovrić

2. Danijel Lovrić

Danijel Lovrić

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR
Mario Matošević

6. Mario Matošević

Mario Matošević

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR
Josip Matošević

9. Josip Matošević

Josip Matošević

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR
Antun Grozdek

3. Antun Grozdek

Antun Grozdek

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR
Luka Batina

16. Luka Batina

Luka Batina

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR
Antonio Zendeli

23. Antonio Zendeli

Antonio Zendeli

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR

1. Vedran KovačevićK

Vedran Kovačević

Vedran Kovačević

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

17. Sven Dolovčak

Sven Dolovčak

Sven Dolovčak

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

16. Viktor Špišić

Viktor Špišić

Viktor Špišić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

25. Igor Krmpotić

Igor Krmpotić

Igor Krmpotić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

3. Damir Baćan

Damir Baćan

Damir Baćan

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

4. Mihael Bezić

Mihael Bezić

Mihael Bezić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

23. Ivan Marović

Ivan Marović

Ivan Marović

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

19. Leonardo Papić

Leonardo Papić

Leonardo Papić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

24. Antonio Hrnčević

Antonio Hrnčević

Antonio Hrnčević

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

11. Ivan Cerjak

Ivan Cerjak

Ivan Cerjak

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

5. Roberto Drljača

Roberto Drljača

Roberto Drljača

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

Zamjene

12. Luka Moštak

Luka Moštak

Luka Moštak

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

44. Marko Korečić

Marko Korečić

Marko Korečić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

18. Baldo Ivan Matić

Baldo Ivan Matić

Baldo Ivan Matić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

10. Boris Baniček

Boris Baniček

Boris Baniček

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

9. Josip Jandrić

Josip Jandrić

Josip Jandrić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

9. Tomislav Gajdek

Tomislav Gajdek

Tomislav Gajdek

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

. Vladimir Golić

Vladimir Golić

Vladimir Golić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

61 MIN

17. Filip Misimi

9. Josip Matošević

Bistra

62 MIN

19. Leonardo Papić

10. Boris Baniček

Mladost Petrinja

68 MIN

11. Ivan Cerjak

9. Josip Jandrić

Mladost Petrinja

71 MIN

17. Sven Dolovčak

44. Marko Korečić

Mladost Petrinja

84 MIN

5. Niko Marić

6. Mario Matošević

Bistra

88 MIN

24. Antonio Hrnčević

9. Tomislav Gajdek

Mladost Petrinja

90 MIN

5. Roberto Drljača

. Vladimir Golić

Mladost Petrinja