Copa America 2015 - Matches

- 30 Ožu 2019

Dinamo Odranski Obrež

Nikola Brajko`

Nikola Brajko`

Dražen Ladović`

Karlo Stojić`

0 : 0

Dinamo Odranski Obrež
Dinamo Odranski Obrež

VS

9. Nikola Brajko

9. Nikola Brajko

6. Dražen Ladović

11. Karlo Stojić

Gol

4

Žuti karton

2

5

Zamjene

4

Stjepan Bašić

Trener

Zoran Tomčić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Antonio Vukadin

Prvi pomoćni sudac: Krunoslav Anić

Drugi pomoćni sudac: Danijel Gašpar

Četvrti sudac: Antonio Kožarec

Delegat: Alen Huzjak

Ostali:
Mile Buinac,lic.013
Darko Janječić lic. 077

4 MIN

Gol 9. Nikola Brajko (Ponikve)

goal

10 MIN

Žuti karton 17. Josip Grdenić (Dinamo Odranski Obrež)

yellow card

17 MIN

Žuti karton 2. Matija Sertić (Segesta)

yellow card

21 MIN

Gol 6. Dražen Ladović (Brezovica)

goal

31 MIN

Gol 11. Karlo Stojić (Dinamo Odranski Obrež)

goal

37 MIN

Žuti karton 5. Stjepan Dejak (Dinamo Odranski Obrež)

yellow card

45 MIN

Žuti karton 9. Ivica Alapić (Segesta)

yellow card

59 MIN

Gol 9. Nikola Brajko (Ponikve)

goal

62 MIN

Žuti karton 14. Marko Cimeša (Dinamo Odranski Obrež)

yellow card

67 MIN

Žuti karton 3. Karlo Rebernjak (Dinamo Odranski Obrež)

yellow card
Dinamo Odranski Obrež

Dinamo Odranski Obrež

Stjepan Sučić

1. Stjepan Sučić

Stjepan Sučić

  • Ime kluba: Jarun
  • Država : HR
Stjepan Dejak

5. Stjepan Dejak

Stjepan Dejak

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR
Tomislav Janječić

2. Tomislav Janječić

Tomislav Janječić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR
Karlo Stojić

11. Karlo Stojić

Karlo Stojić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR
Josip Grdenić

17. Josip Grdenić

Josip Grdenić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR
Dražen Ladović

6. Dražen LadovićK

Dražen Ladović

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR
Domagoj Šoštarec

4. Domagoj Šoštarec

Domagoj Šoštarec

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR
Marko Cimeša

14. Marko Cimeša

Marko Cimeša

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR
Karlo Rebernjak

3. Karlo Rebernjak

Karlo Rebernjak

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR
Nikola Brajko

9. Nikola Brajko

Nikola Brajko

  • Ime kluba: Ponikve
  • Država : HR
Hrvoje Šikić

7. Hrvoje Šikić

Hrvoje Šikić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

Zamjene

Dominik Turčić

12. Dominik Turčić

Dominik Turčić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR
Ivan Batinić

18. Ivan Batinić

Ivan Batinić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR
Filip Lekić

3. Filip Lekić

Filip Lekić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR
Ivan Grgić

8. Ivan Grgić

Ivan Grgić

  • Ime kluba: Samobor
  • Država : HR
Ivan Fabijanec

13. Ivan Fabijanec

Ivan Fabijanec

  • Ime kluba: Zagreb 92
  • Država : HR
Borna Delač

19. Borna Delač

Borna Delač

  • Ime kluba: Lokomotiva
  • Država : HR

1. Filip Skender

Filip Skender

Filip Skender

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

14. Luka Vranić

Luka Vranić

Luka Vranić

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

2. Matija Sertić

Matija Sertić

Matija Sertić

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

19. Mario GarbaK

Mario Garba

Mario Garba

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

10. Anes Handanović

Anes Handanović

Anes Handanović

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

9. Ivica Alapić

Ivica Alapić

Ivica Alapić

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

20. Ivan Kapac

Ivan Kapac

Ivan Kapac

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

9. Krunoslav Lilovac

Krunoslav Lilovac

Krunoslav Lilovac

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

6. Matej Galonja

Matej Galonja

Matej Galonja

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

11. Tin Pavličić

Tin Pavličić

Tin Pavličić

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

8. Dejan Živčić

Dejan Živčić

Dejan Živčić

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

Zamjene

1. Leonardo Trepša

Leonardo Trepša

Leonardo Trepša

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

16. Luka Grgić

Luka Grgić

Luka Grgić

  • Ime kluba: ŠNK Frankopan
  • Država : HR

13. Luka Mohenski

Luka Mohenski

Luka Mohenski

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

15. Ivan Stojaković

Ivan Stojaković

Ivan Stojaković

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

18. Dino Eberl

Dino Eberl

Dino Eberl

  • Ime kluba: TŠK-1932
  • Država : HR

46 MIN

2. Matija Sertić

15. Ivan Stojaković

60 MIN

8. Dejan Živčić

13. Luka Mohenski

60 MIN

10. Anes Handanović

16. Luka Grgić

60 MIN

9. Ivica Alapić

18. Dino Eberl

63 MIN

5. Stjepan Dejak

18. Ivan Batinić

Dinamo Odranski Obrež

65 MIN

14. Marko Cimeša

19. Borna Delač

Dinamo Odranski Obrež

69 MIN

3. Karlo Rebernjak

3. Filip Lekić

Dinamo Odranski Obrež

76 MIN

17. Josip Grdenić

13. Ivan Fabijanec

Dinamo Odranski Obrež

79 MIN

2. Tomislav Janječić

8. Ivan Grgić

Dinamo Odranski Obrež