Copa America 2015 - Matches

- 23 Ožu 2019

0 : 2

Dinamo Odranski Obrež

VS

Dinamo Odranski Obrež
Dinamo Odranski Obrež

Gol

17. Josip Grdenić

8. Ivan Grgić

3

Žuti karton

2

4

Zamjene

4

Matija Štefančić

Trener

Stjepan Bašić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Marko Matijašec

Prvi pomoćni sudac: Marko Kovač

Drugi pomoćni sudac: Štefo Bićanić

Četvrti sudac: Dario Cikojević

Delegat: Zvonimir Anić

Ostali:
Darko Janječić lic. 077
Zdravko Jakovac lic. 037

9 MIN

Gol 17. Josip Grdenić (Dinamo Odranski Obrež)

goal

36 MIN

Žuti karton 16. Danijel Savičić (Dinamo Odranski Obrež)

yellow card

62 MIN

Žuti karton 19. Enes Novinić (Karlovac 1919)

yellow card

69 MIN

Gol 8. Ivan Grgić (Zelina)

goal

72 MIN

Žuti karton 11. Marin Rakocija (Karlovac 1919)

yellow card

81 MIN

Žuti karton 5. Stjepan Dejak (Dinamo Odranski Obrež)

yellow card

85 MIN

Žuti karton 17. Borna Pausić (Karlovac 1919)

yellow card

Dinamo Odranski Obrež

Dinamo Odranski Obrež

Luka Demirović

1. Luka Demirović

Luka Demirović

  • Ime kluba: Karlovac 1919
  • Država : HR
Dominik Popovački

16. Dominik Popovački

Dominik Popovački

  • Ime kluba: Karlovac 1919
  • Država : HR
Marin Rakocija

11. Marin Rakocija

Marin Rakocija

  • Ime kluba: Karlovac 1919
  • Država : HR
Borna Pausić

17. Borna Pausić

Borna Pausić

  • Ime kluba: Karlovac 1919
  • Država : HR
Dino Jaković

8. Dino Jaković

Dino Jaković

  • Ime kluba: Karlovac 1919
  • Država : HR
Antonijo Turkalj

7. Antonijo TurkaljK

Antonijo Turkalj

  • Ime kluba: Karlovac 1919
  • Država : HR
Daniel Mićunović

6. Daniel Mićunović

Daniel Mićunović

  • Ime kluba: Karlovac 1919
  • Država : HR
Enes Novinić

19. Enes Novinić

Enes Novinić

  • Ime kluba: Karlovac 1919
  • Država : HR
Ivan Mamić

10. Ivan Mamić

Ivan Mamić

  • Ime kluba: Karlovac 1919
  • Država : HR
Ivan Šako

. Ivan Šako

Ivan Šako

  • Ime kluba: Karlovac 1919
  • Država : HR
David Tonković

14. David Tonković

David Tonković

  • Ime kluba: Karlovac 1919
  • Država : HR

Zamjene

Josip Žunac

12. Josip Žunac

Josip Žunac

  • Ime kluba: Karlovac 1919
  • Država : HR
Antonio Magdić

4. Antonio Magdić

Antonio Magdić

  • Ime kluba: Karlovac 1919
  • Država : HR
Aleksandar Trajkov

15. Aleksandar Trajkov

Aleksandar Trajkov

  • Ime kluba: Karlovac 1919
  • Država : HR
Karlo Joha

3. Karlo Joha

Karlo Joha

  • Ime kluba: Karlovac 1919
  • Država : HR
Ivan Cindrić

15. Ivan Cindrić

Ivan Cindrić

  • Ime kluba: Karlovac 1919
  • Država : HR
Petar Horvatin

20. Petar Horvatin

Petar Horvatin

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Patrik Radoš

13. Patrik Radoš

Patrik Radoš

  • Ime kluba: Karlovac 1919
  • Država : HR

1. Stjepan Sučić

Stjepan Sučić

Stjepan Sučić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

5. Stjepan Dejak

Stjepan Dejak

Stjepan Dejak

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

2. Filip Gašparović

Filip Gašparović

Filip Gašparović

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

11. Karlo StojićK

Karlo Stojić

Karlo Stojić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

16. Danijel Savičić

Danijel Savičić

Danijel Savičić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

17. Josip Grdenić

Josip Grdenić

Josip Grdenić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

4. Domagoj Šoštarec

Domagoj Šoštarec

Domagoj Šoštarec

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR

8. Ivan Grgić

Ivan Grgić

Ivan Grgić

  • Ime kluba: Zelina
  • Država : HR

. Karlo Rebernjak

Karlo Rebernjak

Karlo Rebernjak

  • Ime kluba: Lokomotiva
  • Država : HR

10. Hrvoje Šikić

Hrvoje Šikić

Hrvoje Šikić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

. Borna Delač

Borna Delač

Borna Delač

  • Ime kluba: Lokomotiva
  • Država : HR

Zamjene

12. Dominik Turčić

Dominik Turčić

Dominik Turčić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

6. Tomislav Janječić

Tomislav Janječić

Tomislav Janječić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

8. Ivan Batinić

Ivan Batinić

Ivan Batinić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

3. Filip Lekić

Filip Lekić

Filip Lekić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

10. Marko Cimeša

Marko Cimeša

Marko Cimeša

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

10. Ivan Fabijanec

Ivan Fabijanec

Ivan Fabijanec

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

20 MIN

2. Filip Gašparović

8. Ivan Batinić

Dinamo Odranski Obrež

46 MIN

. Ivan Šako

3. Karlo Joha

52 MIN

16. Dominik Popovački

20. Petar Horvatin

72 MIN

16. Danijel Savičić

6. Tomislav Janječić

Dinamo Odranski Obrež

73 MIN

11. Marin Rakocija

15. Ivan Cindrić

78 MIN

. Borna Delač

10. Ivan Fabijanec

Dinamo Odranski Obrež

79 MIN

14. David Tonković

15. Aleksandar Trajkov

90 MIN

8. Ivan Grgić

3. Filip Lekić

Dinamo Odranski Obrež