Copa America 2015 - Matches

- 09 Ožu 2019

3 : 1

VS

Gol

2

Žuti karton

3

1

Kazneni udarac

0

5

Zamjene

4

Zoran Tomčić

Trener

Drago Bartolić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Tin Debogović

Prvi pomoćni sudac: Fabijan Šekerija

Drugi pomoćni sudac: Marko Kovač

Četvrti sudac: Ivan Pokas

Delegat: Ivica Grgić

Ostali:
Mile Buinac,lic.013
Ivica Pavlek,lic.028

8 MIN

Gol 17. Ivica Alapić (Segesta)

goal

14 MIN

Žuti karton 11. Andrija Frančina (Tondach)

yellow card

18 MIN

Gol 10. Mario Čehulić (Tondach)

goal

21 MIN

Žuti karton 20. Jurica Vlaisavljević (Tondach)

yellow card

34 MIN

Žuti karton 6. Ivan Bosec (Tondach)

yellow card

51 MIN

Žuti karton 17. Ivica Alapić (Segesta)

yellow card

70 MIN

Kazneni udarac (Gol) 7. Ivan Lovrić (Segesta)

penalty

78 MIN

Žuti karton 5. Ivan Ninčević (Segesta)

yellow card

90 MIN

Gol 9. Krunoslav Lilovac (Segesta)

goal

Filip Skender

1. Filip Skender

Filip Skender

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR
Matija Sertić

11. Matija Sertić

Matija Sertić

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR
Mario Garba

19. Mario Garba

Mario Garba

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR
Ivica Alapić

17. Ivica Alapić

Ivica Alapić

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR
Ivan Lovrić

7. Ivan LovrićK

Ivan Lovrić

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR
Ivan Kapac

16. Ivan Kapac

Ivan Kapac

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR
Tin Pavličić

20. Tin Pavličić

Tin Pavličić

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR
Dejan Živčić

8. Dejan Živčić

Dejan Živčić

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR
Ivan Ninčević

5. Ivan Ninčević

Ivan Ninčević

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR
Matej Bagarić

4. Matej Bagarić

Matej Bagarić

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR
Luka Vranić

13. Luka Vranić

Luka Vranić

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

Zamjene

Leonardo Trepša

25. Leonardo Trepša

Leonardo Trepša

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR
Anes Handanović

10. Anes Handanović

Anes Handanović

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR
Luka Mohenski

14. Luka Mohenski

Luka Mohenski

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR
Luka Grgić

15. Luka Grgić

Luka Grgić

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR
Goran Aleksić

3. Goran Aleksić

Goran Aleksić

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR
Krunoslav Lilovac

9. Krunoslav Lilovac

Krunoslav Lilovac

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR
Dino Eberl

18. Dino Eberl

Dino Eberl

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

24. Damir Družinec

Damir Družinec

Damir Družinec

  • Ime kluba: Tondach
  • Država : HR

17. Loren Jurina

Loren Jurina

Loren Jurina

  • Ime kluba: Tondach
  • Država : HR

6. Ivan Bosec

Ivan Bosec

Ivan Bosec

  • Ime kluba: Tondach
  • Država : HR

10. Mario ČehulićK

Mario Čehulić

Mario Čehulić

  • Ime kluba: Tondach
  • Država : HR

15. Martin Sedlar

Martin Sedlar

Martin Sedlar

  • Ime kluba: Tondach
  • Država : HR

16. Franko Borovčak

Franko Borovčak

Franko Borovčak

  • Ime kluba: Tondach
  • Država : HR

5. Jurica Hendija

Jurica Hendija

Jurica Hendija

  • Ime kluba: Tondach
  • Država : HR

11. Andrija Frančina

Andrija Frančina

Andrija Frančina

  • Ime kluba: Tondach
  • Država : HR

18. Filip Merlin

Filip Merlin

Filip Merlin

  • Ime kluba: Tondach
  • Država : HR

20. Jurica Vlaisavljević

Jurica Vlaisavljević

Jurica Vlaisavljević

  • Ime kluba: Tondach
  • Država : HR

8. Robert Jurina

Robert Jurina

Robert Jurina

  • Ime kluba: Tondach
  • Država : HR

Zamjene

12. Leon Voloder

Leon Voloder

Leon Voloder

  • Ime kluba: Tondach
  • Država : HR

9. Alen Skozrit

Alen Skozrit

Alen Skozrit

  • Ime kluba: Tondach
  • Država : HR

22. Danijel Merkaš

Danijel Merkaš

Danijel Merkaš

  • Ime kluba: Tondach
  • Država : HR

2. Nikola Merkaš

Nikola Merkaš

Nikola Merkaš

  • Ime kluba: Tondach
  • Država : HR

14. Nenad Jakopec

Nenad Jakopec

Nenad Jakopec

  • Ime kluba: Tondach
  • Država : HR

46 MIN

20. Jurica Vlaisavljević

22. Danijel Merkaš

46 MIN

5. Jurica Hendija

14. Nenad Jakopec

60 MIN

8. Dejan Živčić

10. Anes Handanović

60 MIN

17. Ivica Alapić

18. Dino Eberl

74 MIN

19. Mario Garba

9. Krunoslav Lilovac

80 MIN

16. Franko Borovčak

9. Alen Skozrit

85 MIN

6. Ivan Bosec

2. Nikola Merkaš

90 MIN

11. Matija Sertić

15. Luka Grgić

90 MIN

4. Matej Bagarić

3. Goran Aleksić