Copa America 2015 - Matches

Četvrta NL Središte 2018/19 - 10 Ožu 2019

Croatia

0 : 1

Mladost Petrinja

Croatia
Croatia

VS

Mladost Petrinja
Mladost Petrinja

Gol

2

Žuti karton

5

3

Zamjene

4

Boris Perković

Trener

Franjo Pužin

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Alen Hrgović

Prvi pomoćni sudac: Tvrtko Jureša

Drugi pomoćni sudac: Krešimir Lang

Četvrti sudac: Filip Fišić

Delegat: Mario Brlek

Ostali:
Josip Majcug lic.br. 64
Igor Marijan lic.br.86

27 MIN

Gol 18. Baldo Ivan Matić (Mladost Petrinja)

goal

42 MIN

Žuti karton 4. Mihael Bezić (Mladost Petrinja)

yellow card

58 MIN

Žuti karton 25. Igor Krmpotić (Mladost Petrinja)

yellow card

66 MIN

Žuti karton 14. Kristijan Pižir (Croatia)

yellow card

69 MIN

Žuti karton 5. Roberto Drljača (Mladost Petrinja)

yellow card

81 MIN

Žuti karton 44. Marko Korečić (Mladost Petrinja)

yellow card

84 MIN

Žuti karton 9. Josip Jandrić (Mladost Petrinja)

yellow card

85 MIN

Žuti karton 9. Daniel Gotal (Croatia)

yellow card
Croatia

Croatia

Mladost Petrinja

Mladost Petrinja

Petar Kralj

1. Petar Kralj

Petar Kralj

  • Ime kluba: Croatia
  • Država : HR
Daniel Gotal

9. Daniel GotalK

Daniel Gotal

  • Ime kluba: Croatia
  • Država : HR
Antonio Lukić

10. Antonio Lukić

Antonio Lukić

  • Ime kluba: Croatia
  • Država : HR
Kristijan Pižir

14. Kristijan Pižir

Kristijan Pižir

  • Ime kluba: Croatia
  • Država : HR
Ivan Fluka

8. Ivan Fluka

Ivan Fluka

  • Ime kluba: Croatia
  • Država : HR
Matija Grežina

18. Matija Grežina

Matija Grežina

  • Ime kluba: Croatia
  • Država : HR
Mihael Šaško

15. Mihael Šaško

Mihael Šaško

  • Ime kluba: Croatia
  • Država : HR
Kristijan Antolković

17. Kristijan Antolković

Kristijan Antolković

  • Ime kluba: Croatia
  • Država : HR
Tomislav Baković

5. Tomislav Baković

Tomislav Baković

  • Ime kluba: Croatia
  • Država : HR
Ivan Krstanović

16. Ivan Krstanović

Ivan Krstanović

  • Ime kluba: Croatia
  • Država : HR
Goran Petković

4. Goran Petković

Goran Petković

  • Ime kluba: Croatia
  • Država : HR

Zamjene

Mateo Sušin

12. Mateo Sušin

Mateo Sušin

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR
Antonio Stojanović

13. Antonio Stojanović

Antonio Stojanović

  • Ime kluba: Croatia
  • Država : HR
Tomislav Bičak

7. Tomislav Bičak

Tomislav Bičak

  • Ime kluba: Croatia
  • Država : HR
Mario Zmazek

11. Mario Zmazek

Mario Zmazek

  • Ime kluba: Croatia
  • Država : HR
Silvestar Habajec

20. Silvestar Habajec

Silvestar Habajec

  • Ime kluba: Croatia
  • Država : HR
Mihael Obad

2. Mihael Obad

Mihael Obad

  • Ime kluba: Croatia
  • Država : HR

1. Vedran KovačevićK

Vedran Kovačević

Vedran Kovačević

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

18. Baldo Ivan Matić

Baldo Ivan Matić

Baldo Ivan Matić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

17. Sven Dolovčak

Sven Dolovčak

Sven Dolovčak

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

4. Mihael Bezić

Mihael Bezić

Mihael Bezić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

16. Viktor Špišić

Viktor Špišić

Viktor Špišić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

25. Igor Krmpotić

Igor Krmpotić

Igor Krmpotić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

3. Damir Baćan

Damir Baćan

Damir Baćan

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

24. Antonio Hrnčević

Antonio Hrnčević

Antonio Hrnčević

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

5. Roberto Drljača

Roberto Drljača

Roberto Drljača

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

11. Ivan Cerjak

Ivan Cerjak

Ivan Cerjak

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

23. Ivan Marović

Ivan Marović

Ivan Marović

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

Zamjene

12. Luka Moštak

Luka Moštak

Luka Moštak

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

10. Boris Baniček

Boris Baniček

Boris Baniček

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

9. Josip Jandrić

Josip Jandrić

Josip Jandrić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

44. Marko Korečić

Marko Korečić

Marko Korečić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

7. Mišo Đebro

Mišo Đebro

Mišo Đebro

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

9. Tomislav Gajdek

Tomislav Gajdek

Tomislav Gajdek

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

. Vladimir Golić

Vladimir Golić

Vladimir Golić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

46 MIN

18. Baldo Ivan Matić

9. Josip Jandrić

Mladost Petrinja

46 MIN

17. Sven Dolovčak

44. Marko Korečić

Mladost Petrinja

51 MIN

15. Mihael Šaško

20. Silvestar Habajec

Croatia

55 MIN

17. Kristijan Antolković

7. Tomislav Bičak

Croatia

77 MIN

24. Antonio Hrnčević

. Vladimir Golić

Mladost Petrinja

80 MIN

16. Ivan Krstanović

13. Antonio Stojanović

Croatia

90 MIN

11. Ivan Cerjak

9. Tomislav Gajdek

Mladost Petrinja