Copa America 2015 - Matches

Četvrta NL Središte 2018/19 - 09 Ožu 2019

HNŠK Moslavina

1 : 3

Gradići

HNŠK Moslavina
HNŠK Moslavina

VS

Gradići
Gradići

Gol

1

Žuti karton

3

5

Zamjene

2

Tomislav Tomac

Trener

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Martin Komorski

Prvi pomoćni sudac: David Veseljak

Drugi pomoćni sudac: Domagoj Filko

Četvrti sudac: Ivan Kumpar

Delegat: Božo Volić

Ostali:
Goran Jelavić, lic. 098
Nebojša Čović, lic. 51

27 MIN

Kazneni udarac (Gol) 10. Nikola Furić (Gradići)

penalty

35 MIN

Žuti karton 16. Ivica Kovač (HNŠK Moslavina)

yellow card

41 MIN

Gol 13. Mihael Cvetnić (Gradići)

goal

54 MIN

Žuti karton 4. Damir Milanović (Gradići)

yellow card

54 MIN

Gol 15. Luka Horvat (HNŠK Moslavina)

goal

60 MIN

Gol 4. Damir Milanović (Gradići)

goal

80 MIN

Žuti karton 18. Cedrick Junior Yame Loaw (Gradići)

yellow card

88 MIN

Žuti karton 5. Josip Rajić (Gradići)

yellow card
HNŠK Moslavina

HNŠK Moslavina

Gradići

Gradići

Antonio Kovačić

1. Antonio KovačićK

Antonio Kovačić

  • Ime kluba: HNŠK Moslavina
  • Država : HR
Igor Galogaža

13. Igor Galogaža

Igor Galogaža

  • Ime kluba: HNŠK Moslavina
  • Država : HR
Dario Cvrtila

6. Dario Cvrtila

Dario Cvrtila

  • Ime kluba: HNŠK Moslavina
  • Država : HR
Mateo Desić

9. Mateo Desić

Mateo Desić

  • Ime kluba: HNŠK Moslavina
  • Država : HR
Mihael Barišić

14. Mihael Barišić

Mihael Barišić

  • Ime kluba: HNŠK Moslavina
  • Država : HR
Mateo Duvnjak

17. Mateo Duvnjak

Mateo Duvnjak

  • Ime kluba: HNŠK Moslavina
  • Država : HR
Luka Horvat

15. Luka Horvat

Luka Horvat

  • Ime kluba: HNŠK Moslavina
  • Država : HR
Josip Šenija

2. Josip Šenija

Josip Šenija

  • Ime kluba: HNŠK Moslavina
  • Država : HR
Ivica Kovač

16. Ivica Kovač

Ivica Kovač

  • Ime kluba: HNŠK Moslavina
  • Država : HR
Ivan Slekovac

11. Ivan Slekovac

Ivan Slekovac

  • Ime kluba: HNŠK Moslavina
  • Država : HR
Domagoj Batković

4. Domagoj Batković

Domagoj Batković

  • Ime kluba: HNŠK Moslavina
  • Država : HR

Zamjene

Fran Balgač

12. Fran Balgač

Fran Balgač

  • Ime kluba: HNŠK Moslavina
  • Država : HR
Luka Lončarević

10. Luka Lončarević

Luka Lončarević

  • Ime kluba: HNŠK Moslavina
  • Država : HR
Karlo Oberan

5. Karlo Oberan

Karlo Oberan

  • Ime kluba: HNŠK Moslavina
  • Država : HR
Branimir Tomac

19. Branimir Tomac

Branimir Tomac

  • Ime kluba: HNŠK Moslavina
  • Država : HR
Marko Korica

3. Marko Korica

Marko Korica

  • Ime kluba: HNŠK Moslavina
  • Država : HR
Đani Miško

7. Đani Miško

Đani Miško

  • Ime kluba: HNŠK Moslavina
  • Država : HR
Bruno Vlajsović

8. Bruno Vlajsović

Bruno Vlajsović

  • Ime kluba: HNŠK Moslavina
  • Država : HR

12. Matteo Kamenjašević

Matteo Kamenjašević

Matteo Kamenjašević

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR

20. Krešimir Budimir

Krešimir Budimir

Krešimir Budimir

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR

3. Hrvoje Krstanović

Hrvoje Krstanović

Hrvoje Krstanović

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR

6. Igor Cindrić

Igor Cindrić

Igor Cindrić

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR

17. Igor Hajduk

Igor Hajduk

Igor Hajduk

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR

4. Damir MilanovićK

Damir Milanović

Damir Milanović

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR

10. Nikola Furić

Nikola Furić

Nikola Furić

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR

13. Mihael Cvetnić

Mihael Cvetnić

Mihael Cvetnić

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR

2. Filip Božić

Filip Božić

Filip Božić

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR

9. Stjepan Pralas

Stjepan Pralas

Stjepan Pralas

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR

16. Dominik Smolković

Dominik Smolković

Dominik Smolković

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR

Zamjene

18. Cedrick Junior Yame Loaw

Cedrick Junior Yame Loaw

Cedrick Junior Yame Loaw

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : CM

5. Josip Rajić

Josip Rajić

Josip Rajić

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR

46 MIN

6. Dario Cvrtila

8. Bruno Vlajsović

HNŠK Moslavina

46 MIN

9. Mateo Desić

10. Luka Lončarević

HNŠK Moslavina

55 MIN

17. Mateo Duvnjak

3. Marko Korica

HNŠK Moslavina

63 MIN

16. Dominik Smolković

18. Cedrick Junior Yame Loaw

Gradići

67 MIN

11. Ivan Slekovac

7. Đani Miško

HNŠK Moslavina

70 MIN

2. Josip Šenija

19. Branimir Tomac

HNŠK Moslavina

83 MIN

9. Stjepan Pralas

5. Josip Rajić

Gradići