Copa America 2015 - Matches

- 11 Stu 2018

Cedrick Junior Yame Loaw`

1 : 0

VS

18. Cedrick Junior Yame Loaw

Gol

2

Žuti karton

1

1

Zamjene

1

Vlado Horvat

Trener

Dražen Kovjanić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Maja Brozović

Prvi pomoćni sudac: Dražen Blagić

Drugi pomoćni sudac: Dejan Kovačević

Četvrti sudac: Marijan Borojević

Delegat: Perica Kovačević

Ostali:
Bajs Mario, lic.70
Fabečić Mario, Lic.089

43 MIN

Žuti karton 10. Renato Kukina Ščapec (Mladost Zabok)

yellow card

56 MIN

Gol 18. Cedrick Junior Yame Loaw (Gradići)

goal

68 MIN

Žuti karton 18. Cedrick Junior Yame Loaw (Gradići)

yellow card

69 MIN

Žuti karton 10. Nikola Furić (Vrapče)

yellow card

Marko Tomljanović

1. Marko Tomljanović

Marko Tomljanović

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR
Krešimir Budimir

20. Krešimir BudimirK

Krešimir Budimir

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR
Toni Štefner

7. Toni Štefner

Toni Štefner

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR
Igor Cindrić

6. Igor Cindrić

Igor Cindrić

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR
Cedrick Junior Yame Loaw

18. Cedrick Junior Yame Loaw

Cedrick Junior Yame Loaw

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : CM
Ivan Zagorec

15. Ivan Zagorec

Ivan Zagorec

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR
Marko Župetić

11. Marko Župetić

Marko Župetić

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR
Damir Milanović

4. Damir Milanović

Damir Milanović

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR
Armin Abazi

14. Armin Abazi

Armin Abazi

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR
Josip Rajić

5. Josip Rajić

Josip Rajić

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR
Filip Božić

2. Filip Božić

Filip Božić

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR

Zamjene

Nikola Furić

10. Nikola Furić

Nikola Furić

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Lovro Lasić

9. Lovro Lasić

Lovro Lasić

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR

.

Josip Lučić

8. Josip Lučić

Josip Lučić

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR
Mihael Cvetnić

13. Mihael Cvetnić

Mihael Cvetnić

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR

1. Zoran Mihovilić

Zoran Mihovilić

Zoran Mihovilić

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR

15. Martin Kotarski

Martin Kotarski

Martin Kotarski

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR

10. Renato Kukina Ščapec

Renato Kukina Ščapec

Renato Kukina Ščapec

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR

5. Tihomir VančinaK

Tihomir Vančina

Tihomir Vančina

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR

13. Dino Hrastinski

Dino Hrastinski

Dino Hrastinski

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR

20. Vinko Kotarski

Vinko Kotarski

Vinko Kotarski

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR

4. Jurica Kotarski

Jurica Kotarski

Jurica Kotarski

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR

19. Patrik Turk

Patrik Turk

Patrik Turk

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR

7. Marko Deak

Marko Deak

Marko Deak

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR

11. Nikola Krajačić

Nikola Krajačić

Nikola Krajačić

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR

44. Mihael Dlesk

Mihael Dlesk

Mihael Dlesk

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR

Zamjene

30. Toni Tkalec

Toni Tkalec

Toni Tkalec

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR

2. Matej Bajs

Matej Bajs

Matej Bajs

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR

16. Mislav Draganić

Mislav Draganić

Mislav Draganić

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR

77. Hrvoje Jurina

Hrvoje Jurina

Hrvoje Jurina

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR

18. Marko Srebačić

Marko Srebačić

Marko Srebačić

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR

46 MIN

15. Ivan Zagorec

10. Nikola Furić

60 MIN

44. Mihael Dlesk

77. Hrvoje Jurina