Copa America 2015 - Matches

- 10 Stu 2018

Luka Lončarević`

0 : 0

Odra

Filip Luter`

Petar Cebin`

VS

Odra
Odra

10. Luka Lončarević

Gol

10. Filip Luter

8. Petar Cebin

1

Žuti karton

4

5

Zamjene

4

Tomislav Tomac

Trener

Josip Bačurin

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Mateo Radić

Prvi pomoćni sudac: Zvonimir Rončević

Drugi pomoćni sudac: Danijel Rožić

Četvrti sudac: Mihael Milin

Delegat: Goran Herceg

Ostali:
DARKO FELJAN LIC 060.
Zdravko Novosel, lic. 52

19 MIN

Gol 10. Filip Luter (Odra)

goal

28 MIN

Žuti karton 4. Ivan Šipuš (Segesta)

yellow card

40 MIN

Žuti karton 8. Ivan Jurkin (Odra)

yellow card

50 MIN

Gol 10. Luka Lončarević (HNŠK Moslavina)

goal

52 MIN

Žuti karton 11. Ivan Dodić (Odra)

yellow card

64 MIN

Žuti karton 8. Petar Cebin (Mladost Buzin)

yellow card

64 MIN

Žuti karton 26. Matej Magdić (HNŠK Moslavina)

yellow card

74 MIN

Gol 8. Petar Cebin (Mladost Buzin)

goal

Odra

Odra

Antonio Kovačić

1. Antonio Kovačić

Antonio Kovačić

  • Ime kluba: HNŠK Moslavina
  • Država : HR
Luka Lončarević

10. Luka Lončarević

Luka Lončarević

  • Ime kluba: HNŠK Moslavina
  • Država : HR
Dario Cvrtila

21. Dario Cvrtila

Dario Cvrtila

  • Ime kluba: HNŠK Moslavina
  • Država : HR
Đani Miško

25. Đani Miško

Đani Miško

  • Ime kluba: Zagreb
  • Država : HR
Luka Horvat

15. Luka Horvat

Luka Horvat

  • Ime kluba: HNŠK Moslavina
  • Država : HR
Josip Šenija

2. Josip Šenija

Josip Šenija

  • Ime kluba: HNŠK Moslavina
  • Država : HR
Ivan Stojaković

15. Ivan Stojaković

Ivan Stojaković

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR
Ivan Slekovac

6. Ivan Slekovac

Ivan Slekovac

  • Ime kluba: HNŠK Moslavina
  • Država : HR
Domagoj Batković

4. Domagoj Batković

Domagoj Batković

  • Ime kluba: HNŠK Moslavina
  • Država : HR
Matej Magdić

26. Matej Magdić

Matej Magdić

  • Ime kluba: HNŠK Moslavina
  • Država : HR
Antonijo Zorko

11. Antonijo ZorkoK

Antonijo Zorko

  • Ime kluba: HNŠK Moslavina
  • Država : HR

Zamjene

Fran Balgač

12. Fran Balgač

Fran Balgač

  • Ime kluba: HNŠK Moslavina
  • Država : HR
Mateo Desić

9. Mateo Desić

Mateo Desić

  • Ime kluba: HNŠK Moslavina
  • Država : HR
Danko Cerovečki

8. Danko Cerovečki

Danko Cerovečki

  • Ime kluba: HNŠK Moslavina
  • Država : HR
Bruno Vlajsović

28. Bruno Vlajsović

Bruno Vlajsović

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR
Mihael Barišić

14. Mihael Barišić

Mihael Barišić

  • Ime kluba: HNŠK Moslavina
  • Država : HR
Marko Antonio Gašo

23. Marko Antonio Gašo

Marko Antonio Gašo

  • Ime kluba: HNŠK Moslavina
  • Država : HR
Branimir Tomac

19. Branimir Tomac

Branimir Tomac

  • Ime kluba: Maksimir
  • Država : HR

12. Mate Zubak

Mate Zubak

Mate Zubak

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

4. Ivan Šipuš

Ivan Šipuš

Ivan Šipuš

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

8. Petar Cebin

Petar Cebin

Petar Cebin

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

5. Ante Gudelj

Ante Gudelj

Ante Gudelj

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

3. Tin Čondor

Tin Čondor

Tin Čondor

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

8. Ivan Jurkin

Ivan Jurkin

Ivan Jurkin

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

18. Martin Karadakić

Martin Karadakić

Martin Karadakić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

6. Jurica Rogić

Jurica Rogić

Jurica Rogić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

10. Filip LuterK

Filip Luter

Filip Luter

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

11. Ivan Dodić

Ivan Dodić

Ivan Dodić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

9. Marko Majdak

Marko Majdak

Marko Majdak

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

Zamjene

1. Kristijan Štrk

Kristijan Štrk

Kristijan Štrk

  • Ime kluba: Čehi
  • Država : HR

8. Luka Pucketić

Luka Pucketić

Luka Pucketić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

7. Robert Pisačić

Robert Pisačić

Robert Pisačić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

14. Ivan Mlinarić

Ivan Mlinarić

Ivan Mlinarić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

11. Matija Pavlović

Matija Pavlović

Matija Pavlović

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

17. Šime Bašić

Šime Bašić

Šime Bašić

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

3. Luka Prugovečki

Luka Prugovečki

Luka Prugovečki

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

25 MIN

5. Ante Gudelj

17. Šime Bašić

Odra

46 MIN

21. Dario Cvrtila

9. Mateo Desić

50 MIN

17. Šime Bašić

14. Ivan Mlinarić

Odra

52 MIN

2. Josip Šenija

28. Bruno Vlajsović

64 MIN

11. Antonijo Zorko

14. Mihael Barišić

69 MIN

11. Ivan Dodić

7. Robert Pisačić

Odra

70 MIN

25. Đani Miško

8. Danko Cerovečki

85 MIN

15. Ivan Stojaković

23. Marko Antonio Gašo

85 MIN

8. Petar Cebin

3. Luka Prugovečki

Odra