Copa America 2015 - Matches

- 28 Lis 2018

Ivan Zagorec`

1 : 5

Dinamo Odranski Obrež

Filip Lekić`

Goran Petković`

Marko Cimeša`

Stjepan Pralas`

Stjepan Pralas`

VS

Dinamo Odranski Obrež
Dinamo Odranski Obrež

15. Ivan Zagorec

Gol

3. Filip Lekić

4. Goran Petković

10. Marko Cimeša

9. Stjepan Pralas

9. Stjepan Pralas

1

Žuti karton

2

4

Zamjene

4

Vlado Horvat

Trener

Stjepan Bašić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac:

Prvi pomoćni sudac:

Drugi pomoćni sudac:

Četvrti sudac:

Delegat:

Ostali:
Pršir Martin lic.br: 78
Vujnović Vlado lic.br: 61

32 MIN

Gol 3. Filip Lekić (Dinamo Odranski Obrež)

goal

37 MIN

Žuti karton 3. Filip Lekić (Dinamo Odranski Obrež)

yellow card

43 MIN

Gol 4. Goran Petković (Croatia)

goal

50 MIN

Gol 10. Marko Cimeša (Dinamo Odranski Obrež)

goal

61 MIN

Žuti karton 17. Josip Grdenić (Dinamo Odranski Obrež)

yellow card

64 MIN

Gol 9. Stjepan Pralas (Gradići)

goal

67 MIN

Gol 9. Stjepan Pralas (Gradići)

goal

71 MIN

Gol 15. Ivan Zagorec (Polet)

goal

87 MIN

Žuti karton 5. Josip Rajić (Gradići)

yellow card

Dinamo Odranski Obrež

Dinamo Odranski Obrež

Marko Tomljanović

1. Marko Tomljanović

Marko Tomljanović

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR
Hrvoje Krstanović

3. Hrvoje Krstanović

Hrvoje Krstanović

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR
Igor Cindrić

6. Igor Cindrić

Igor Cindrić

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR
Marko Župetić

11. Marko Župetić

Marko Župetić

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR
Nikola Furić

10. Nikola Furić

Nikola Furić

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Josip Lučić

8. Josip Lučić

Josip Lučić

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR
Josip Rajić

5. Josip Rajić

Josip Rajić

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR

.

Ivan Zagorec

15. Ivan Zagorec

Ivan Zagorec

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR
Krešimir Budimir

20. Krešimir BudimirK

Krešimir Budimir

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR
Cedrick Junior Yame Loaw

18. Cedrick Junior Yame Loaw

Cedrick Junior Yame Loaw

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : CM

Zamjene

Toni Štefner

7. Toni Štefner

Toni Štefner

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR
Lovro Lasić

9. Lovro Lasić

Lovro Lasić

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR
Mihael Cvetnić

13. Mihael Cvetnić

Mihael Cvetnić

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR

.

Damir Milanović

4. Damir Milanović

Damir Milanović

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

1. Stjepan Sučić

Stjepan Sučić

Stjepan Sučić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

6. Tomislav Janječić

Tomislav Janječić

Tomislav Janječić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

2. Filip Gašparović

Filip Gašparović

Filip Gašparović

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

3. Filip Lekić

Filip Lekić

Filip Lekić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

17. Josip Grdenić

Josip Grdenić

Josip Grdenić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

6. Dražen LadovićK

Dražen Ladović

Dražen Ladović

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

4. Domagoj Šoštarec

Domagoj Šoštarec

Domagoj Šoštarec

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR

4. Goran Petković

Goran Petković

Goran Petković

  • Ime kluba: Croatia
  • Država : HR

8. Stjepan Celiček

Stjepan Celiček

Stjepan Celiček

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

10. Marko Cimeša

Marko Cimeša

Marko Cimeša

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

9. Stjepan Pralas

Stjepan Pralas

Stjepan Pralas

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR

Zamjene

12. Dominik Turčić

Dominik Turčić

Dominik Turčić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

5. Stjepan Dejak

Stjepan Dejak

Stjepan Dejak

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

15. Rafael Paul Ostojić

Rafael Paul Ostojić

Rafael Paul Ostojić

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

7. Hrvoje Cvetko

Hrvoje Cvetko

Hrvoje Cvetko

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

16. Danijel Savičić

Danijel Savičić

Danijel Savičić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

19. Ivan Cerovski

Ivan Cerovski

Ivan Cerovski

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR

33 MIN

3. Hrvoje Krstanović

7. Toni Štefner

46 MIN

6. Igor Cindrić

4. Damir Milanović

56 MIN

3. Filip Lekić

16. Danijel Savičić

Dinamo Odranski Obrež

65 MIN

10. Nikola Furić

.

75 MIN

1. Stjepan Sučić

12. Dominik Turčić

Dinamo Odranski Obrež

78 MIN

9. Stjepan Pralas

19. Ivan Cerovski

Dinamo Odranski Obrež

80 MIN

8. Josip Lučić

13. Mihael Cvetnić

82 MIN

8. Stjepan Celiček

15. Rafael Paul Ostojić

Dinamo Odranski Obrež