Copa America 2015 - Matches

Četvrta NL Središte 2018/19 - 28 Lis 2018

Gradići

Ivan Zagorec`

1 : 5

Dinamo OO

Filip Lekić`

Goran Petković`

Marko Cimeša`

Stjepan Pralas`

Stjepan Pralas`

Gradići
Gradići

VS

Dinamo OO
Dinamo OO

15. Ivan Zagorec

Gol

3. Filip Lekić

4. Goran Petković

10. Marko Cimeša

9. Stjepan Pralas

9. Stjepan Pralas

1

Žuti karton

2

4

Zamjene

4

Vlado Horvat

Trener

Stjepan Bašić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac:

Prvi pomoćni sudac:

Drugi pomoćni sudac:

Četvrti sudac:

Delegat:

Ostali:
Pršir Martin lic.br: 78
Vujnović Vlado lic.br: 61

32 MIN

Gol 3. Filip Lekić (Dinamo OO)

goal

37 MIN

Žuti karton 3. Filip Lekić (Dinamo OO)

yellow card

43 MIN

Gol 4. Goran Petković (Croatia)

goal

50 MIN

Gol 10. Marko Cimeša (Dinamo OO)

goal

61 MIN

Žuti karton 17. Josip Grdenić (Dinamo OO)

yellow card

64 MIN

Gol 9. Stjepan Pralas (Gradići)

goal

67 MIN

Gol 9. Stjepan Pralas (Gradići)

goal

71 MIN

Gol 15. Ivan Zagorec (Polet)

goal

87 MIN

Žuti karton 5. Josip Rajić (Gradići)

yellow card
Gradići

Gradići

Dinamo OO

Dinamo OO

Marko Tomljanović

1. Marko Tomljanović

Marko Tomljanović

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR
Hrvoje Krstanović

3. Hrvoje Krstanović

Hrvoje Krstanović

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR
Igor Cindrić

6. Igor Cindrić

Igor Cindrić

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR
Marko Župetić

11. Marko Župetić

Marko Župetić

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR
Nikola Furić

10. Nikola Furić

Nikola Furić

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR
Josip Lučić

8. Josip Lučić

Josip Lučić

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR
Josip Rajić

5. Josip Rajić

Josip Rajić

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR

.

Ivan Zagorec

15. Ivan Zagorec

Ivan Zagorec

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR
Krešimir Budimir

20. Krešimir BudimirK

Krešimir Budimir

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR
Cedrick Junior Yame Loaw

18. Cedrick Junior Yame Loaw

Cedrick Junior Yame Loaw

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : CM

Zamjene

Toni Štefner

7. Toni Štefner

Toni Štefner

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR
Lovro Lasić

9. Lovro Lasić

Lovro Lasić

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR
Mihael Cvetnić

13. Mihael Cvetnić

Mihael Cvetnić

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR

.

Damir Milanović

4. Damir Milanović

Damir Milanović

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR

1. Stjepan Sučić

Stjepan Sučić

Stjepan Sučić

  • Ime kluba: Dinamo OO
  • Država : HR

6. Tomislav Janječić

Tomislav Janječić

Tomislav Janječić

  • Ime kluba: Dinamo OO
  • Država : HR

2. Filip Gašparović

Filip Gašparović

Filip Gašparović

  • Ime kluba: Dinamo OO
  • Država : HR

3. Filip Lekić

Filip Lekić

Filip Lekić

  • Ime kluba: Dinamo OO
  • Država : HR

17. Josip Grdenić

Josip Grdenić

Josip Grdenić

  • Ime kluba: Dinamo OO
  • Država : HR

6. Dražen LadovićK

Dražen Ladović

Dražen Ladović

  • Ime kluba: Dinamo OO
  • Država : HR

4. Domagoj Šoštarec

Domagoj Šoštarec

Domagoj Šoštarec

  • Ime kluba: Dinamo OO
  • Država : HR

4. Goran Petković

Goran Petković

Goran Petković

  • Ime kluba: Croatia
  • Država : HR

8. Stjepan Celiček

Stjepan Celiček

Stjepan Celiček

  • Ime kluba: Dinamo OO
  • Država : HR

10. Marko Cimeša

Marko Cimeša

Marko Cimeša

  • Ime kluba: Dinamo OO
  • Država : HR

9. Stjepan Pralas

Stjepan Pralas

Stjepan Pralas

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR

Zamjene

12. Dominik Turčić

Dominik Turčić

Dominik Turčić

  • Ime kluba: Dinamo OO
  • Država : HR

5. Stjepan Dejak

Stjepan Dejak

Stjepan Dejak

  • Ime kluba: Dinamo OO
  • Država : HR

15. Rafael Paul Ostojić

Rafael Paul Ostojić

Rafael Paul Ostojić

  • Ime kluba: Dinamo OO
  • Država : HR

7. Hrvoje Cvetko

Hrvoje Cvetko

Hrvoje Cvetko

  • Ime kluba: Dinamo OO
  • Država : HR

16. Danijel Savičić

Danijel Savičić

Danijel Savičić

  • Ime kluba: Dinamo OO
  • Država : HR

19. Ivan Cerovski

Ivan Cerovski

Ivan Cerovski

  • Ime kluba: Dinamo OO
  • Država : HR

33 MIN

3. Hrvoje Krstanović

7. Toni Štefner

Gradići

46 MIN

6. Igor Cindrić

4. Damir Milanović

Gradići

56 MIN

3. Filip Lekić

16. Danijel Savičić

Dinamo OO

65 MIN

10. Nikola Furić

.

Gradići

75 MIN

1. Stjepan Sučić

12. Dominik Turčić

Dinamo OO

78 MIN

9. Stjepan Pralas

19. Ivan Cerovski

Dinamo OO

80 MIN

8. Josip Lučić

13. Mihael Cvetnić

Gradići

82 MIN

8. Stjepan Celiček

15. Rafael Paul Ostojić

Dinamo OO