Copa America 2015 - Matches

- 06 Lis 2018

Dinamo Odranski Obrež

Josip Grdenić`

Marko Cimeša`

Marko Cimeša`

4 : 1

Luka Spudić`

Dinamo Odranski Obrež
Dinamo Odranski Obrež

VS

17. Josip Grdenić

10. Marko Cimeša

10. Marko Cimeša

Gol

1. Luka Spudić

2

Žuti karton

1

4

Zamjene

1

Stjepan Bašić

Trener

Sven Raić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac:

Prvi pomoćni sudac:

Drugi pomoćni sudac:

Četvrti sudac:

Delegat:

Ostali:
Cvetković Željko lic.br. 80
Janječić Darko lic.77

24 MIN

Žuti karton 10. Hrvoje Šikić (Dinamo Odranski Obrež)

yellow card

50 MIN

Žuti karton 17. Josip Grdenić (Dinamo Odranski Obrež)

yellow card

53 MIN

Gol 17. Josip Grdenić (Dinamo Odranski Obrež)

goal

55 MIN

Gol 10. Marko Cimeša (Dinamo Odranski Obrež)

goal

72 MIN

Žuti karton 2. Filip Gašparović (Dinamo Odranski Obrež)

yellow card

84 MIN

Gol 1. Luka Spudić (Jarun)

goal

88 MIN

Gol 10. Marko Cimeša (Dinamo Odranski Obrež)

goal
Dinamo Odranski Obrež

Dinamo Odranski Obrež

Stjepan Sučić

1. Stjepan Sučić

Stjepan Sučić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR
Filip Gašparović

2. Filip Gašparović

Filip Gašparović

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR
Filip Lekić

3. Filip Lekić

Filip Lekić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR
Danijel Savičić

16. Danijel Savičić

Danijel Savičić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR
Josip Grdenić

17. Josip Grdenić

Josip Grdenić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR
Dražen Ladović

6. Dražen LadovićK

Dražen Ladović

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR
Domagoj Šoštarec

4. Domagoj Šoštarec

Domagoj Šoštarec

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR
Stjepan Celiček

8. Stjepan Celiček

Stjepan Celiček

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR
Marko Cimeša

10. Marko Cimeša

Marko Cimeša

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR
Stjepan Pralas

9. Stjepan Pralas

Stjepan Pralas

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR
Ivan Grgić

8. Ivan Grgić

Ivan Grgić

  • Ime kluba: Zelina
  • Država : HR

Zamjene

Dominik Turčić

12. Dominik Turčić

Dominik Turčić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR
Stjepan Dejak

5. Stjepan Dejak

Stjepan Dejak

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR
Tomislav Janječić

6. Tomislav Janječić

Tomislav Janječić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR
Hrvoje Cvetko

7. Hrvoje Cvetko

Hrvoje Cvetko

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR
Ivan Cerovski

19. Ivan Cerovski

Ivan Cerovski

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR

1. Luka Spudić

Luka Spudić

Luka Spudić

  • Ime kluba: Jarun
  • Država : HR

6. Darko Frajt

Darko Frajt

Darko Frajt

  • Ime kluba: Sava Strmec
  • Država : HR

16. Kruno Cvetković

Kruno Cvetković

Kruno Cvetković

  • Ime kluba: Sava Strmec
  • Država : HR

3. Luka NovoselecK

Luka Novoselec

Luka Novoselec

  • Ime kluba: Sava Strmec
  • Država : HR

5. Marko Cerovečki

Marko Cerovečki

Marko Cerovečki

  • Ime kluba: Sava Strmec
  • Država : HR

8. Dario Barišić

Dario Barišić

Dario Barišić

  • Ime kluba: Sava Strmec
  • Država : HR

21. Ivan Horvatinec

Ivan Horvatinec

Ivan Horvatinec

  • Ime kluba: Sava Strmec
  • Država : HR

10. Hrvoje Šikić

Hrvoje Šikić

Hrvoje Šikić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

9. Mihael Klemenčić

Mihael Klemenčić

Mihael Klemenčić

  • Ime kluba: Samobor
  • Država : HR

18. Josip Voloder

Josip Voloder

Josip Voloder

  • Ime kluba: Samobor
  • Država : HR

11. Filip Mršić

Filip Mršić

Filip Mršić

  • Ime kluba: Sava Strmec
  • Država : HR

Zamjene

1. Danijel Ćutić

Danijel Ćutić

Danijel Ćutić

  • Ime kluba: Sava Strmec
  • Država : HR

46 MIN

16. Danijel Savičić

6. Tomislav Janječić

Dinamo Odranski Obrež

56 MIN

21. Ivan Horvatinec

1. Danijel Ćutić

74 MIN

17. Josip Grdenić

7. Hrvoje Cvetko

Dinamo Odranski Obrež

79 MIN

9. Stjepan Pralas

19. Ivan Cerovski

Dinamo Odranski Obrež

85 MIN

3. Filip Lekić

5. Stjepan Dejak

Dinamo Odranski Obrež