Copa America 2015 - Matches

- 22 Ruj 2018

Dinamo Odranski Obrež

Stjepan Pralas`

2 : 0

Dinamo Odranski Obrež
Dinamo Odranski Obrež

VS

9. Stjepan Pralas

Gol

1

Žuti karton

0

1

Kazneni udarac

0

4

Zamjene

4

Stjepan Bašić

Trener

Zlatko Koletić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac:

Prvi pomoćni sudac:

Drugi pomoćni sudac:

Četvrti sudac:

Delegat:

Ostali:
Janječić Darko lic 77
Antolković Goran,lic.br 063

35 MIN

Žuti karton 17. Josip Grdenić (Dinamo Odranski Obrež)

yellow card

63 MIN

Kazneni udarac (Gol) 6. Dražen Ladović (Dinamo Odranski Obrež)

penalty

83 MIN

Gol 9. Stjepan Pralas (Gradići)

goal
Dinamo Odranski Obrež

Dinamo Odranski Obrež

Stjepan Sučić

1. Stjepan Sučić

Stjepan Sučić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR
Stjepan Dejak

5. Stjepan DejakK

Stjepan Dejak

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR
Karlo Stojić

11. Karlo Stojić

Karlo Stojić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR
Danijel Savičić

16. Danijel Savičić

Danijel Savičić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR
Josip Grdenić

17. Josip Grdenić

Josip Grdenić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR
Dražen Ladović

6. Dražen Ladović

Dražen Ladović

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR
Domagoj Šoštarec

4. Domagoj Šoštarec

Domagoj Šoštarec

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR
Goran Petković

4. Goran Petković

Goran Petković

  • Ime kluba: Croatia
  • Država : HR
Stjepan Celiček

8. Stjepan Celiček

Stjepan Celiček

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR
Marko Cimeša

10. Marko Cimeša

Marko Cimeša

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR
Ivan Grgić

8. Ivan Grgić

Ivan Grgić

  • Ime kluba: Zelina
  • Država : HR

Zamjene

Dominik Turčić

12. Dominik Turčić

Dominik Turčić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR
Rafael Paul Ostojić

15. Rafael Paul Ostojić

Rafael Paul Ostojić

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR
Tomislav Janječić

6. Tomislav Janječić

Tomislav Janječić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR
Hrvoje Cvetko

7. Hrvoje Cvetko

Hrvoje Cvetko

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR
David Briševac

3. David Briševac

David Briševac

  • Ime kluba: Ponikve
  • Država : HR
Ivan Cerovski

19. Ivan Cerovski

Ivan Cerovski

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR
Stjepan Pralas

9. Stjepan Pralas

Stjepan Pralas

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR

1. Petar Kralj

Petar Kralj

Petar Kralj

  • Ime kluba: Croatia
  • Država : HR

9. Daniel GotalK

Daniel Gotal

Daniel Gotal

  • Ime kluba: Croatia
  • Država : HR

13. Antonio Stojanović

Antonio Stojanović

Antonio Stojanović

  • Ime kluba: Croatia
  • Država : HR

10. Antonio Lukić

Antonio Lukić

Antonio Lukić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

14. Kristijan Pižir

Kristijan Pižir

Kristijan Pižir

  • Ime kluba: Croatia
  • Država : HR

8. Ivan Fluka

Ivan Fluka

Ivan Fluka

  • Ime kluba: Croatia
  • Država : HR

18. Matija Grežina

Matija Grežina

Matija Grežina

  • Ime kluba: Croatia
  • Država : HR

15. Mihael Šaško

Mihael Šaško

Mihael Šaško

  • Ime kluba: Croatia
  • Država : HR

.

5. Tomislav Baković

Tomislav Baković

Tomislav Baković

  • Ime kluba: Croatia
  • Država : HR

.

Zamjene

. Leonardo Klepac

Leonardo Klepac

Leonardo Klepac

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR
  • Rođendan : 2000-01-31

2. Željko Filipović

Željko Filipović

Željko Filipović

  • Ime kluba: Zelina
  • Država : HR

11. Mario Zmazek

Mario Zmazek

Mario Zmazek

  • Ime kluba: Croatia
  • Država : HR

19. Ivan Peteljak

Ivan Peteljak

Ivan Peteljak

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

17. Kristijan Antolković

Kristijan Antolković

Kristijan Antolković

  • Ime kluba: Croatia
  • Država : HR

2. Mihael Obad

Mihael Obad

Mihael Obad

  • Ime kluba: Croatia
  • Država : HR

10 MIN

11. Karlo Stojić

6. Tomislav Janječić

Dinamo Odranski Obrež

46 MIN

15. Mihael Šaško

2. Željko Filipović

67 MIN

.

11. Mario Zmazek

71 MIN

16. Danijel Savičić

9. Stjepan Pralas

Dinamo Odranski Obrež

73 MIN

5. Tomislav Baković

17. Kristijan Antolković

80 MIN

5. Stjepan Dejak

15. Rafael Paul Ostojić

Dinamo Odranski Obrež

82 MIN

10. Antonio Lukić

19. Ivan Peteljak

89 MIN

17. Josip Grdenić

3. David Briševac

Dinamo Odranski Obrež