Copa America 2015 - Matches

Četvrta NL Središte 2018/19 - 22 Ruj 2018

Vrapče

Jerko Zadro`

Petar Mioković`

Nikica Brujić`

Nikica Brujić`

Ivan Švigir`

6 : 0

HNŠK Moslavina

Vrapče
Vrapče

VS

HNŠK Moslavina
HNŠK Moslavina

7. Jerko Zadro

2. Petar Mioković

19. Nikica Brujić

19. Nikica Brujić

11. Ivan Švigir

Gol

1

Žuti karton

0

5

Zamjene

4

Željko Radišić

Trener

Marijan Dužić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac:

Prvi pomoćni sudac:

Drugi pomoćni sudac:

Četvrti sudac:

Delegat:

Ostali:
Nebojša Čović br. lic. 51
Albert Kačinari lic.br.15

12 MIN

Gol 19. Nikica Brujić (Vrapče)

goal

14 MIN

Gol 2. Petar Mioković (Vrapče)

goal

58 MIN

Gol 19. Nikica Brujić (Vrapče)

goal

62 MIN

Gol 11. Ivan Švigir (Vrapče)

goal

72 MIN

Gol 7. Jerko Zadro (Vrapče)

goal

79 MIN

Žuti karton 9. Dario Strmečki (Vrapče)

yellow card
Vrapče

Vrapče

HNŠK Moslavina

HNŠK Moslavina

Ivan Razum

1. Ivan Razum

Ivan Razum

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Mario Fajdiga

7. Mario Fajdiga

Mario Fajdiga

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Stjepan Završki

22. Stjepan ZavrškiK

Stjepan Završki

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR

.

Jerko Zadro

7. Jerko Zadro

Jerko Zadro

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Mario Ćibarić

10. Mario Ćibarić

Mario Ćibarić

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Petar Mioković

2. Petar Mioković

Petar Mioković

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Marin Tabaković

8. Marin Tabaković

Marin Tabaković

  • Ime kluba: Špansko
  • Država : HR
Božidar Karamatić

17. Božidar Karamatić

Božidar Karamatić

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Nikica Brujić

19. Nikica Brujić

Nikica Brujić

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR

.

Zamjene

Marko Curać

12. Marko Curać

Marko Curać

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Dario Strmečki

9. Dario Strmečki

Dario Strmečki

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Ivan Švigir

11. Ivan Švigir

Ivan Švigir

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Marko Radanović

15. Marko Radanović

Marko Radanović

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Arjan Rexhepi

14. Arjan Rexhepi

Arjan Rexhepi

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Paul Čulina

13. Paul Čulina

Paul Čulina

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR
Martin Tolić

20. Martin Tolić

Martin Tolić

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR

1. Antonio KovačićK

Antonio Kovačić

Antonio Kovačić

  • Ime kluba: HNŠK Moslavina
  • Država : HR

17. Mateo Duvnjak

Mateo Duvnjak

Mateo Duvnjak

  • Ime kluba: HNŠK Moslavina
  • Država : HR

19. Branimir Tomac

Branimir Tomac

Branimir Tomac

  • Ime kluba: HNŠK Moslavina
  • Država : HR

7. Dejan Turkalj

Dejan Turkalj

Dejan Turkalj

  • Ime kluba: HNŠK Moslavina
  • Država : HR

15. Luka Horvat

Luka Horvat

Luka Horvat

  • Ime kluba: HNŠK Moslavina
  • Država : HR

2. Josip Šenija

Josip Šenija

Josip Šenija

  • Ime kluba: HNŠK Moslavina
  • Država : HR

3. Tomislav Štimac

Tomislav Štimac

Tomislav Štimac

  • Ime kluba: HNŠK Moslavina
  • Država : HR

20. Matija Bača

Matija Bača

Matija Bača

  • Ime kluba: HNŠK Moslavina
  • Država : HR

11. Ivan Slekovac

Ivan Slekovac

Ivan Slekovac

  • Ime kluba: HNŠK Moslavina
  • Država : HR

8. Bruno Vlajsović

Bruno Vlajsović

Bruno Vlajsović

  • Ime kluba: HNŠK Moslavina
  • Država : HR

26. Matej Magdić

Matej Magdić

Matej Magdić

  • Ime kluba: HNŠK Moslavina
  • Država : HR

Zamjene

13. Igor Galogaža

Igor Galogaža

Igor Galogaža

  • Ime kluba: HNŠK Moslavina
  • Država : HR

6. Dario Cvrtila

Dario Cvrtila

Dario Cvrtila

  • Ime kluba: HNŠK Moslavina
  • Država : HR

9. Mateo Desić

Mateo Desić

Mateo Desić

  • Ime kluba: HNŠK Moslavina
  • Država : HR

23. Marko Antonio Gašo

Marko Antonio Gašo

Marko Antonio Gašo

  • Ime kluba: HNŠK Moslavina
  • Država : HR

14. Emanuel Krznarić

Emanuel Krznarić

Emanuel Krznarić

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

24. Ivan Stojaković

Ivan Stojaković

Ivan Stojaković

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

56 MIN

7. Mario Fajdiga

14. Arjan Rexhepi

Vrapče

61 MIN

19. Nikica Brujić

11. Ivan Švigir

Vrapče

64 MIN

.

9. Dario Strmečki

Vrapče

66 MIN

3. Tomislav Štimac

24. Ivan Stojaković

HNŠK Moslavina

68 MIN

7. Dejan Turkalj

9. Mateo Desić

HNŠK Moslavina

71 MIN

10. Mario Ćibarić

15. Marko Radanović

Vrapče

75 MIN

2. Petar Mioković

13. Paul Čulina

Vrapče

76 MIN

19. Branimir Tomac

23. Marko Antonio Gašo

HNŠK Moslavina

85 MIN

2. Josip Šenija

13. Igor Galogaža

HNŠK Moslavina