Copa America 2015 - Matches

Četvrta NL Središte 2018/19 - 09 Ruj 2018

Odra

Filip Luter`

Marko Majdak`

2 : 4

Veno Smolčić`

`

Josip Matošević`

Ivan Šteko`

Odra
Odra

VS

10. Filip Luter

11. Marko Majdak

Gol

10. Veno Smolčić

.

9. Josip Matošević

20. Ivan Šteko

4

Žuti karton

1

5

Zamjene

5

Josip Bačurin

Trener

Bernard Gulić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac:

Prvi pomoćni sudac:

Drugi pomoćni sudac:

Četvrti sudac:

Delegat:

Ostali:
Jurkin Nikola lic.br: 074
Momir Jelčić 041

2 MIN

Gol 20. Ivan Šteko (Bistra)

goal

26 MIN

Gol 10. Veno Smolčić (Bistra)

goal

29 MIN

Žuti karton 3. Tin Čondor (Odra)

yellow card

29 MIN

Gol 9. Josip Matošević (Bistra)

goal

32 MIN

Gol . ()

goal

60 MIN

Žuti karton 4. Ante Gudelj (Odra)

yellow card

72 MIN

Žuti karton 12. Nikola Đurđek (Bistra)

yellow card

72 MIN

Gol 11. Marko Majdak (Odra)

goal

84 MIN

Žuti karton 7. Robert Pisačić (Odra)

yellow card

90 MIN

Gol 10. Filip Luter (Odra)

goal

90 MIN

Žuti karton 6. Ante Kolak (Odra)

yellow card
Odra

Odra

Mate Zubak

12. Mate Zubak

Mate Zubak

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Martin Karadakić

18. Martin Karadakić

Martin Karadakić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Matija Pavlović

11. Matija Pavlović

Matija Pavlović

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Filip Luter

10. Filip LuterK

Filip Luter

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Ivan Dodić

9. Ivan Dodić

Ivan Dodić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Marko Majdak

11. Marko Majdak

Marko Majdak

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Ante Kolak

6. Ante Kolak

Ante Kolak

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Ivan Šipuš

2. Ivan Šipuš

Ivan Šipuš

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Petar Cebin

15. Petar Cebin

Petar Cebin

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Ante Gudelj

4. Ante Gudelj

Ante Gudelj

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Tin Čondor

3. Tin Čondor

Tin Čondor

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

Zamjene

Kristijan Štrk

1. Kristijan Štrk

Kristijan Štrk

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Robert Pisačić

7. Robert Pisačić

Robert Pisačić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Luka Prugovečki

11. Luka Prugovečki

Luka Prugovečki

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Jurica Brdek

3. Jurica Brdek

Jurica Brdek

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Krešimir Košutić

16. Krešimir Košutić

Krešimir Košutić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR
Jurica Rogić

5. Jurica Rogić

Jurica Rogić

  • Ime kluba: Odra
  • Država : HR

.

12. Nikola Đurđek

Nikola Đurđek

Nikola Đurđek

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR

10. Veno Smolčić

Veno Smolčić

Veno Smolčić

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR

8. Tomislav Kukec

Tomislav Kukec

Tomislav Kukec

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR

4. Ilija IštukK

Ilija Ištuk

Ilija Ištuk

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR

.

9. Josip Matošević

Josip Matošević

Josip Matošević

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR

20. Ivan Šteko

Ivan Šteko

Ivan Šteko

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR

7. Karlo Knez

Karlo Knez

Karlo Knez

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR

13. Matej Grabušić

Matej Grabušić

Matej Grabušić

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR

5. Niko Marić

Niko Marić

Niko Marić

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR

14. Ivan Dežić

Ivan Dežić

Ivan Dežić

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR

Zamjene

15. Roberto Aničić Bosnić

Roberto Aničić Bosnić

Roberto Aničić Bosnić

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR

.

2. Danijel Lovrić

Danijel Lovrić

Danijel Lovrić

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR

11. Dominik Šutalo

Dominik Šutalo

Dominik Šutalo

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR

18. Silvio Vukić

Silvio Vukić

Silvio Vukić

  • Ime kluba: Vrapče
  • Država : HR

.

3. Antun Grozdek

Antun Grozdek

Antun Grozdek

  • Ime kluba: Bistra
  • Država : HR

54 MIN

9. Ivan Dodić

7. Robert Pisačić

Odra

54 MIN

3. Tin Čondor

11. Luka Prugovečki

Odra

63 MIN

10. Veno Smolčić

15. Roberto Aničić Bosnić

63 MIN

8. Tomislav Kukec

11. Dominik Šutalo

63 MIN

7. Karlo Knez

3. Antun Grozdek

67 MIN

4. Ante Gudelj

3. Jurica Brdek

Odra

75 MIN

11. Marko Majdak

16. Krešimir Košutić

Odra

80 MIN

15. Petar Cebin

5. Jurica Rogić

Odra

82 MIN

.

.

84 MIN

5. Niko Marić

.