Copa America 2015 - Matches

- 05 Ruj 2018

Marko Srebačić`

1 : 1

Dinamo Odranski Obrež

Stjepan Pralas`

VS

Dinamo Odranski Obrež
Dinamo Odranski Obrež

18. Marko Srebačić

Gol

9. Stjepan Pralas

3

Žuti karton

1

5

Zamjene

4

Dražen Kovjanić

Trener

Stjepan Bašić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac:

Prvi pomoćni sudac:

Drugi pomoćni sudac:

Četvrti sudac:

Delegat:

Ostali:
Pršir Martin 78
Bajs Mario 70

43 MIN

Gol 9. Stjepan Pralas (Gradići)

goal

60 MIN

Gol 18. Marko Srebačić (Mladost Zabok)

goal

62 MIN

Žuti karton 5. Tihomir Vančina (Mladost Zabok)

yellow card

73 MIN

Žuti karton 20. Renato Kukina Ščapec (Mladost Zabok)

yellow card

77 MIN

Žuti karton 18. Marko Srebačić (Mladost Zabok)

yellow card

90 MIN

Žuti karton 8. Ivan Grgić (Samobor)

yellow card

Dinamo Odranski Obrež

Dinamo Odranski Obrež

Zoran Mihovilić

1. Zoran Mihovilić

Zoran Mihovilić

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR
Martin Kotarski

15. Martin Kotarski

Martin Kotarski

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR
Tihomir Vančina

5. Tihomir VančinaK

Tihomir Vančina

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR
Mislav Draganić

16. Mislav Draganić

Mislav Draganić

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR
Dino Hrastinski

13. Dino Hrastinski

Dino Hrastinski

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR
Vinko Kotarski

14. Vinko Kotarski

Vinko Kotarski

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR
Zoran Bunčec

9. Zoran Bunčec

Zoran Bunčec

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR
Jurica Kotarski

4. Jurica Kotarski

Jurica Kotarski

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR
Marko Deak

7. Marko Deak

Marko Deak

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR
Nikola Krajačić

11. Nikola Krajačić

Nikola Krajačić

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR
Mihael Dlesk

21. Mihael Dlesk

Mihael Dlesk

  • Ime kluba: Gaj Mače
  • Država : HR

Zamjene

Toni Tkalec

12. Toni Tkalec

Toni Tkalec

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR
Martin Bajs

3. Martin Bajs

Martin Bajs

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR
Renato Kukina Ščapec

20. Renato Kukina Ščapec

Renato Kukina Ščapec

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR
Matej Bajs

2. Matej Bajs

Matej Bajs

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR
Marko Belanović

17. Marko Belanović

Marko Belanović

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR
Marko Srebačić

18. Marko Srebačić

Marko Srebačić

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR
Luka Frljužec

8. Luka Frljužec

Luka Frljužec

  • Ime kluba: Mladost Zabok
  • Država : HR

1. Stjepan Sučić

Stjepan Sučić

Stjepan Sučić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

6. Tomislav Janječić

Tomislav Janječić

Tomislav Janječić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

2. Filip Gašparović

Filip Gašparović

Filip Gašparović

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

11. Karlo Stojić

Karlo Stojić

Karlo Stojić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

8. Ivan Batinić

Ivan Batinić

Ivan Batinić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

17. Josip Grdenić

Josip Grdenić

Josip Grdenić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

6. Dražen LadovićK

Dražen Ladović

Dražen Ladović

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

4. Domagoj Šoštarec

Domagoj Šoštarec

Domagoj Šoštarec

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR

8. Stjepan Celiček

Stjepan Celiček

Stjepan Celiček

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

10. Marko Cimeša

Marko Cimeša

Marko Cimeša

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

9. Stjepan Pralas

Stjepan Pralas

Stjepan Pralas

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR

Zamjene

12. Dominik Turčić

Dominik Turčić

Dominik Turčić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

5. Stjepan Dejak

Stjepan Dejak

Stjepan Dejak

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

7. Hrvoje Cvetko

Hrvoje Cvetko

Hrvoje Cvetko

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

16. Danijel Savičić

Danijel Savičić

Danijel Savičić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

3. David Briševac

David Briševac

David Briševac

  • Ime kluba: Ponikve
  • Država : HR

4. Goran Petković

Goran Petković

Goran Petković

  • Ime kluba: Croatia
  • Država : HR

8. Ivan Grgić

Ivan Grgić

Ivan Grgić

  • Ime kluba: Samobor
  • Država : HR

46 MIN

16. Mislav Draganić

20. Renato Kukina Ščapec

46 MIN

21. Mihael Dlesk

18. Marko Srebačić

46 MIN

10. Marko Cimeša

8. Ivan Grgić

Dinamo Odranski Obrež

58 MIN

9. Stjepan Pralas

4. Goran Petković

Dinamo Odranski Obrež

60 MIN

11. Nikola Krajačić

8. Luka Frljužec

69 MIN

13. Dino Hrastinski

3. Martin Bajs

80 MIN

9. Zoran Bunčec

17. Marko Belanović

90 MIN

11. Karlo Stojić

5. Stjepan Dejak

Dinamo Odranski Obrež

90 MIN

6. Tomislav Janječić

3. David Briševac

Dinamo Odranski Obrež