Copa America 2015 - Matches

- 01 Ruj 2018

Dinamo Odranski Obrež

Josip Grdenić`

Josip Grdenić`

0 : 0

Dinamo Odranski Obrež
Dinamo Odranski Obrež

VS

17. Josip Grdenić

17. Josip Grdenić

Gol

3

Zamjene

4

Stjepan Bašić

Trener

Tomica Pisačić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Ozren Knežević

Prvi pomoćni sudac: Dražen Rehorić

Drugi pomoćni sudac: Tomislav Lipošćak

Četvrti sudac: Zvonimir Radinić

Delegat: Josip Borić

Ostali:
Željko Pukšec lic.br. 046
Hrošć Davor lic 33

66 MIN

Gol 17. Josip Grdenić (Dinamo Odranski Obrež)

goal

69 MIN

Žuti karton 10. Juan Manuel Saez (Zelina)

yellow card

81 MIN

Gol 17. Josip Grdenić (Dinamo Odranski Obrež)

goal

87 MIN

Žuti karton 16. Hrvoje Jančetić (Zelina)

yellow card
Dinamo Odranski Obrež

Dinamo Odranski Obrež

Stjepan Sučić

1. Stjepan Sučić

Stjepan Sučić

  • Ime kluba: Jarun
  • Država : HR
Tomislav Janječić

2. Tomislav Janječić

Tomislav Janječić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR
Domagoj Šoštarec

4. Domagoj Šoštarec

Domagoj Šoštarec

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR
Dražen Ladović

6. Dražen LadovićK

Dražen Ladović

  • Ime kluba: Brezovica
  • Država : HR
Ivan Batinić

18. Ivan Batinić

Ivan Batinić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR
Goran Petković

4. Goran Petković

Goran Petković

  • Ime kluba: Croatia
  • Država : HR
Stjepan Celiček

10. Stjepan Celiček

Stjepan Celiček

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR
Karlo Stojić

11. Karlo Stojić

Karlo Stojić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR
Marko Cimeša

14. Marko Cimeša

Marko Cimeša

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR
Josip Grdenić

17. Josip Grdenić

Josip Grdenić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR
Filip Gašparović

20. Filip Gašparović

Filip Gašparović

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR

Zamjene

Dominik Turčić

12. Dominik Turčić

Dominik Turčić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR
David Briševac

3. David Briševac

David Briševac

  • Ime kluba: Ponikve
  • Država : HR
Stjepan Dejak

5. Stjepan Dejak

Stjepan Dejak

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR
Stjepan Pralas

9. Stjepan Pralas

Stjepan Pralas

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR
Hrvoje Cvetko

13. Hrvoje Cvetko

Hrvoje Cvetko

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR
Danijel Savičić

10. Danijel Savičić

Danijel Savičić

  • Ime kluba: Dinamo Odranski Obrež
  • Država : HR
Ivan Cerovski

19. Ivan Cerovski

Ivan Cerovski

  • Ime kluba: Mladost Dragonožec
  • Država : HR

21. Ivan Jurić-Bare

Ivan Jurić-Bare

Ivan Jurić-Bare

  • Ime kluba: Karlovac 1919
  • Država : HR

17. Florijan Ovčar

Florijan Ovčar

Florijan Ovčar

  • Ime kluba: Zelina
  • Država : HR

20. Mihael Mačković

Mihael Mačković

Mihael Mačković

  • Ime kluba: Zelina
  • Država : HR

9. Stjepan Posavec

Stjepan Posavec

Stjepan Posavec

  • Ime kluba: Zelina
  • Država : HR

14. Stjepan Mikulinec

Stjepan Mikulinec

Stjepan Mikulinec

  • Ime kluba: Rudeš
  • Država : HR

13. Ivan PosavecK

Ivan Posavec

Ivan Posavec

  • Ime kluba: Zelina
  • Država : HR

19. Zlatko Palčić

Zlatko Palčić

Zlatko Palčić

  • Ime kluba: Zelina
  • Država : HR

18. Ivan Hrupec

Ivan Hrupec

Ivan Hrupec

  • Ime kluba: Zelina
  • Država : HR

10. Juan Manuel Saez

Juan Manuel Saez

Juan Manuel Saez

  • Ime kluba: Zelina
  • Država : IT

6. Ante Radoš

Ante Radoš

Ante Radoš

  • Ime kluba: Gradići
  • Država : HR
  • Rođendan : 1990-07-05

2. Hrvoje Skupnjak

Hrvoje Skupnjak

Hrvoje Skupnjak

  • Ime kluba: Croatia
  • Država : HR
  • Rođendan : 1994-03-23

Zamjene

23. Stjepan Pajač

Stjepan Pajač

Stjepan Pajač

  • Ime kluba: Zelina
  • Država : HR

.

22. Dominik Bagavac

Dominik Bagavac

Dominik Bagavac

  • Ime kluba: Zelina
  • Država : HR

8. Ivan Bičak

Ivan Bičak

Ivan Bičak

  • Ime kluba: Zelina
  • Država : HR

9. Stjepan Hrupec

Stjepan Hrupec

Stjepan Hrupec

  • Ime kluba: Zelina
  • Država : HR

16. Hrvoje Jančetić

Hrvoje Jančetić

Hrvoje Jančetić

  • Ime kluba: Zelina
  • Država : HR

46 MIN

9. Stjepan Posavec

.

46 MIN

20. Mihael Mačković

9. Stjepan Hrupec

46 MIN

18. Ivan Hrupec

16. Hrvoje Jančetić

65 MIN

2. Tomislav Janječić

9. Stjepan Pralas

Dinamo Odranski Obrež

83 MIN

14. Marko Cimeša

10. Danijel Savičić

Dinamo Odranski Obrež

83 MIN

10. Juan Manuel Saez

23. Stjepan Pajač

90 MIN

17. Josip Grdenić

5. Stjepan Dejak

Dinamo Odranski Obrež