Copa America 2015 - Matches

- 25 Kol 2018

Ivan Lovrić`

Krunoslav Lilovac`

0 : 0

VS

7. Ivan Lovrić

9. Krunoslav Lilovac

Gol

4

Žuti karton

4

1

Kazneni udarac

0

4

Zamjene

4

Domagoj Kosić

Trener

Joso Šeperac

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Davor Bertol

Prvi pomoćni sudac: Goran Baršić

Drugi pomoćni sudac: Igor Havranek

Četvrti sudac: Juraj Jović

Delegat: Velibor Miličević

Ostali:
Berislav Prša,lic. 011
Radomir Bobinac, 058

5 MIN

Kazneni udarac (Gol) 7. Ivan Lovrić (Mladost Petrinja)

penalty

11 MIN

Gol 9. Krunoslav Lilovac (Segesta)

goal

36 MIN

Žuti karton 44. Marko Korečić (Mladost Petrinja)

yellow card

53 MIN

Žuti karton 1. Filip Skender (Segesta)

yellow card

56 MIN

Žuti karton 4. Mihael Bezić (Mladost Petrinja)

yellow card

62 MIN

Žuti karton 25. Igor Krmpotić (Mladost Petrinja)

yellow card

75 MIN

Žuti karton 7. Ivan Lovrić (Mladost Petrinja)

yellow card

80 MIN

Žuti karton 6. Matej Galonja (Mladost Petrinja)

yellow card

83 MIN

Žuti karton 2. Matija Sertić (Segesta)

yellow card

83 MIN

Žuti karton 9. Josip Jandrić (Mladost Petrinja)

yellow card

Filip Skender

1. Filip Skender

Filip Skender

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR
Luka Vranić

14. Luka Vranić

Luka Vranić

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR
Matija Sertić

2. Matija Sertić

Matija Sertić

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR
Filip Križe

18. Filip Križe

Filip Križe

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR
Mario Garba

19. Mario Garba

Mario Garba

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR
Ivan Lovrić

7. Ivan LovrićK

Ivan Lovrić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Antonio Hrnčević

24. Antonio Hrnčević

Antonio Hrnčević

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Ivan Kapac

20. Ivan Kapac

Ivan Kapac

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR
Krunoslav Lilovac

9. Krunoslav Lilovac

Krunoslav Lilovac

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR
Tin Pavličić

11. Tin Pavličić

Tin Pavličić

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR
Dejan Živčić

8. Dejan Živčić

Dejan Živčić

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

Zamjene

Leonardo Trepša

1. Leonardo Trepša

Leonardo Trepša

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR
Željko Đurić

4. Željko Đurić

Željko Đurić

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR
Anes Handanović

10. Anes Handanović

Anes Handanović

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR
Luka Grgić

16. Luka Grgić

Luka Grgić

  • Ime kluba: ŠNK Frankopan
  • Država : HR
Goran Aleksić

13. Goran Aleksić

Goran Aleksić

  • Ime kluba: GNK Dinamo
  • Država : HR
Matej Galonja

6. Matej Galonja

Matej Galonja

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR
Domagoj Koritnik

13. Domagoj Koritnik

Domagoj Koritnik

  • Ime kluba: Samobor
  • Država : HR
  • Rođendan : 1997-07-27

1. Vedran KovačevićK

Vedran Kovačević

Vedran Kovačević

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

16. Viktor Špišić

Viktor Špišić

Viktor Špišić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

23. Ivan Marović

Ivan Marović

Ivan Marović

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

25. Igor Krmpotić

Igor Krmpotić

Igor Krmpotić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

44. Marko Korečić

Marko Korečić

Marko Korečić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

17. Sven Dolovčak

Sven Dolovčak

Sven Dolovčak

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

9. Josip Jandrić

Josip Jandrić

Josip Jandrić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

6. Juraj Filipović

Juraj Filipović

Juraj Filipović

  • Ime kluba: Banovac
  • Država : HR

4. Mihael Bezić

Mihael Bezić

Mihael Bezić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

3. Damir Baćan

Damir Baćan

Damir Baćan

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

18. Baldo Ivan Matić

Baldo Ivan Matić

Baldo Ivan Matić

  • Ime kluba: Segesta
  • Država : HR

Zamjene

1. Jakov Rončević

Jakov Rončević

Jakov Rončević

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

6. Stephano Tomić

Stephano Tomić

Stephano Tomić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

10. Boris Baniček

Boris Baniček

Boris Baniček

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

.

20. Leonardo Papić

Leonardo Papić

Leonardo Papić

  • Ime kluba: Mladost Petrinja
  • Država : HR

.

21. Filip Dejanović

Filip Dejanović

Filip Dejanović

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

46 MIN

6. Juraj Filipović

.

58 MIN

8. Dejan Živčić

10. Anes Handanović

71 MIN

25. Igor Krmpotić

.

77 MIN

19. Mario Garba

6. Matej Galonja

82 MIN

17. Sven Dolovčak

21. Filip Dejanović

86 MIN

9. Josip Jandrić

20. Leonardo Papić

87 MIN

9. Krunoslav Lilovac

13. Goran Aleksić

90 MIN

14. Luka Vranić

16. Luka Grgić