Copa America 2015 - Matches

TREĆA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 18/19 - 15 Ruj 2018

Čulinec

Mate Boroša`

Dominik Domazet`

Luka Facković`

Kristijan Muzić`

`

Ivica Bekavac-Basić`

Josip Španić`

8 : 0

Omladinac

Čulinec
Čulinec

VS

Omladinac
Omladinac

10. Mate Boroša

9. Dominik Domazet

11. Luka Facković

14. Kristijan Muzić

.

6. Ivica Bekavac-Basić

. Josip Španić

Gol

1

Žuti karton

1

1

Kazneni udarac

0

Stjepan Reget

Trener

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Luka Abaz

Prvi pomoćni sudac: Marko Rukavina

Drugi pomoćni sudac: Tomislav Kranjčec

Četvrti sudac:

Delegat: Damir Canjek

Ostali:
Glasnović Marjan lic br 6

3 MIN

Kazneni udarac (Gol) 7. Davor Peulić (Čulinec)

penalty

8 MIN

Gol . ()

goal

14 MIN

Žuti karton . Josip Španić (Studentski Grad)

yellow card

14 MIN

Žuti karton 5. Mateo Buhin (Omladinac)

yellow card

20 MIN

Gol 11. Luka Facković (Čulinec)

goal

31 MIN

Gol 6. Ivica Bekavac-Basić (Čulinec)

goal

36 MIN

Gol . Josip Španić (Studentski Grad)

goal

41 MIN

Gol 10. Mate Boroša (Čulinec)

goal

52 MIN

Gol 9. Dominik Domazet (Čulinec)

goal

74 MIN

Gol 14. Kristijan Muzić (Čulinec)

goal
Čulinec

Čulinec

Omladinac

Omladinac

Karlo Marković

1. Karlo Marković

Karlo Marković

  • Ime kluba: Čulinec
  • Država : HR
Ivan Tonković

8. Ivan Tonković

Ivan Tonković

  • Ime kluba: Čulinec
  • Država : HR
Matija Dukić

13. Matija Dukić

Matija Dukić

  • Ime kluba: Čulinec
  • Država : HR
Luka Facković

11. Luka Facković

Luka Facković

  • Ime kluba: Čulinec
  • Država : HR
Davor Peulić

7. Davor Peulić

Davor Peulić

  • Ime kluba: Čulinec
  • Država : HR
Kristijan Muzić

14. Kristijan Muzić

Kristijan Muzić

  • Ime kluba: Čulinec
  • Država : HR
Hrvoje Turčić

5. Hrvoje Turčić

Hrvoje Turčić

  • Ime kluba: Čulinec
  • Država : HR
Zvonimir Šolaja

2. Zvonimir Šolaja

Zvonimir Šolaja

  • Ime kluba: Čulinec
  • Država : HR

.

Ivica Bekavac-Basić

6. Ivica Bekavac-Basić

Ivica Bekavac-Basić

  • Ime kluba: Čulinec
  • Država : HR
Josip Španić

. Josip Španić

Josip Španić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

Zamjene

Mate Boroša

10. Mate Boroša

Mate Boroša

  • Ime kluba: Čulinec
  • Država : HR
Dominik Domazet

9. Dominik Domazet

Dominik Domazet

  • Ime kluba: Čulinec
  • Država : HR
Lovro Mustapić

19. Lovro Mustapić

Lovro Mustapić

  • Ime kluba: Čulinec
  • Država : HR
Marjan Antić

17. Marjan Antić

Marjan Antić

  • Ime kluba: Čulinec
  • Država : HR
Antonio Antić

17. Antonio Antić

Antonio Antić

  • Ime kluba: Čulinec
  • Država : HR
Ante Vujević

15. Ante Vujević

Ante Vujević

  • Ime kluba: Čulinec
  • Država : HR

9. Filip Pucko

Filip Pucko

Filip Pucko

  • Ime kluba: Omladinac
  • Država : HR

6. Petar Buljan

Petar Buljan

Petar Buljan

  • Ime kluba: Omladinac
  • Država : HR

11. Kristijan Palčić

Kristijan Palčić

Kristijan Palčić

  • Ime kluba: Omladinac
  • Država : HR

5. Mateo Buhin

Mateo Buhin

Mateo Buhin

  • Ime kluba: Omladinac
  • Država : HR

15. Luka Bubnić

Luka Bubnić

Luka Bubnić

  • Ime kluba: Omladinac
  • Država : HR

8. Goran Barišić

Goran Barišić

Goran Barišić

  • Ime kluba: Omladinac
  • Država : HR

22. Matija Jezerinac

Matija Jezerinac

Matija Jezerinac

  • Ime kluba: Omladinac
  • Država : HR

11. Jasmin Malek

Jasmin Malek

Jasmin Malek

  • Ime kluba: Omladinac
  • Država : HR

20. Tomislav Celiček

Tomislav Celiček

Tomislav Celiček

  • Ime kluba: Omladinac
  • Država : HR

7. Filip Dejak

Filip Dejak

Filip Dejak

  • Ime kluba: Omladinac
  • Država : HR

10. Mario Tolić

Mario Tolić

Mario Tolić

  • Ime kluba: Omladinac
  • Država : HR

Zamjene

14. Silvio Brozović

Silvio Brozović

Silvio Brozović

  • Ime kluba: Omladinac
  • Država : HR