Copa America 2015 - Matches

PRVA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 18/19 - 01 Lip 2019

Šparta Elektra

7 : 0

Concordia

Šparta Elektra
Šparta Elektra

VS

Concordia
Concordia

Gol

1

Kazneni udarac

0

4

Zamjene

3

Dario Zanić

Trener

Martin Bijelonjić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Tomislav Cvitković

Prvi pomoćni sudac: Dino Chedid

Drugi pomoćni sudac: Marko Rukavina

Četvrti sudac:

Delegat: Zsuzsanna Szittár

Ostali:
Josip Sever lic. br. 26
Ivan Bošnjak lic.br. 20

19 MIN

Gol 9. Darko Vučić (Šparta Elektra)

goal

28 MIN

Žuti karton 11. Mustafa Tabalović (Concordia)

yellow card

44 MIN

Gol . Ivan Borković (Šparta Elektra)

goal

45 MIN

Gol 9. Darko Vučić (Šparta Elektra)

goal

58 MIN

Gol . Ivan Borković (Šparta Elektra)

goal

59 MIN

Gol 9. Darko Vučić (Šparta Elektra)

goal

65 MIN

Žuti karton 14. Petar Progovečki (Concordia)

yellow card

74 MIN

Kazneni udarac (Gol) 9. Darko Vučić (Šparta Elektra)

penalty

81 MIN

Gol 17. Josip Maro Kramarić (Šparta Elektra)

goal
Šparta Elektra

Šparta Elektra

Concordia

Concordia

Alan Hadžiselimović

1. Alan Hadžiselimović

Alan Hadžiselimović

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Dario Skoko

8. Dario SkokoK

Dario Skoko

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Darko Vučić

9. Darko Vučić

Darko Vučić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Ivan  Donald Galić

10. Ivan Donald Galić

Ivan Donald Galić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Ćiril Guja

11. Ćiril Guja

Ćiril Guja

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Ivan Borković

. Ivan Borković

Ivan Borković

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Dinko Zubčić

8. Dinko Zubčić

Dinko Zubčić

  • Ime kluba: Ponikve
  • Država : HR
Stipe Vujić

9. Stipe Vujić

Stipe Vujić

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR
Luka Raguž

. Luka Raguž

Luka Raguž

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Stjepan-Josip Taritaš

8. Stjepan-Josip Taritaš

Stjepan-Josip Taritaš

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Luka Dragović

7. Luka Dragović

Luka Dragović

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

Zamjene

Josip Maro Kramarić

17. Josip Maro Kramarić

Josip Maro Kramarić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Ivan Vasović

2. Ivan Vasović

Ivan Vasović

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Noel Radolović

3. Noel Radolović

Noel Radolović

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Filip Anthony Riley

15. Filip Anthony Riley

Filip Anthony Riley

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Filip Mazalin

8. Filip Mazalin

Filip Mazalin

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Marin Bojić

13. Marin Bojić

Marin Bojić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

12. Marko Kelčec-Ključarić

Marko Kelčec-Ključarić

Marko Kelčec-Ključarić

  • Ime kluba: Concordia
  • Država : HR

6. Zvonimir Petrović

Zvonimir Petrović

Zvonimir Petrović

  • Ime kluba: Concordia
  • Država : HR

5. Marko Jurić

Marko Jurić

Marko Jurić

  • Ime kluba: Concordia
  • Država : HR

15. Ivan Galić

Ivan Galić

Ivan Galić

  • Ime kluba: Concordia
  • Država : HR

9. Dario Gojković

Dario Gojković

Dario Gojković

  • Ime kluba: Concordia
  • Država : HR

13. Petar Čugura

Petar Čugura

Petar Čugura

  • Ime kluba: Concordia
  • Država : HR

14. Petar Progovečki

Petar Progovečki

Petar Progovečki

  • Ime kluba: Concordia
  • Država : HR

18. Filip Kelčec-Ključarić

Filip Kelčec-Ključarić

Filip Kelčec-Ključarić

  • Ime kluba: Concordia
  • Država : HR

8. Sandro GospićK

Sandro Gospić

Sandro Gospić

  • Ime kluba: Concordia
  • Država : HR

11. Mustafa Tabalović

Mustafa Tabalović

Mustafa Tabalović

  • Ime kluba: Concordia
  • Država : BA

22. Leonardo Kestić

Leonardo Kestić

Leonardo Kestić

  • Ime kluba: Concordia
  • Država : HR

Zamjene

18. Ante Norac-Kljajo

Ante Norac-Kljajo

Ante Norac-Kljajo

  • Ime kluba: Concordia
  • Država : HR

15. Ante Stipanović

Ante Stipanović

Ante Stipanović

  • Ime kluba: Concordia
  • Država : HR

5. Josip Šarić

Josip Šarić

Josip Šarić

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR

46 MIN

22. Leonardo Kestić

18. Ante Norac-Kljajo

Concordia

60 MIN

18. Filip Kelčec-Ključarić

15. Ante Stipanović

Concordia

65 MIN

8. Dinko Zubčić

2. Ivan Vasović

Šparta Elektra

65 MIN

11. Ćiril Guja

8. Filip Mazalin

Šparta Elektra

80 MIN

9. Darko Vučić

17. Josip Maro Kramarić

Šparta Elektra

80 MIN

11. Mustafa Tabalović

5. Josip Šarić

Concordia

82 MIN

8. Stjepan-Josip Taritaš

15. Filip Anthony Riley

Šparta Elektra