Copa America 2015 - Matches

PRVA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 18/19 - 19 Svi 2019

Šparta Elektra

4 : 2

Studentski Grad

Šparta Elektra
Šparta Elektra

VS

Studentski Grad
Studentski Grad

Gol

2

Žuti karton

4

1

Kazneni udarac

0

4

Zamjene

4

Dario Zanić

Trener

Damir Ivančić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Darijo Brkić

Prvi pomoćni sudac: Pero Iličić

Drugi pomoćni sudac: Vedran Mandić

Četvrti sudac:

Delegat: Zlatko Huha

Ostali:
Damir Špoljar lic. br. 30
Ivan Bošnjak lic.br. 20

9 MIN

Gol 7. Luka Dragović (Šparta Elektra)

goal

34 MIN

Žuti karton . Josip Španić (Studentski Grad)

yellow card

37 MIN

Gol 10. Matija Ćibarić (Studentski Grad)

goal

39 MIN

Žuti karton 8. Stipo Čavlina (Studentski Grad)

yellow card

40 MIN

Kazneni udarac (Gol) 9. Darko Vučić (Šparta Elektra)

penalty

43 MIN

Žuti karton 10. Ivan Donald Galić (Šparta Elektra)

yellow card

65 MIN

Žuti karton . Danijel Đapić (Trešnjevka)

yellow card

66 MIN

Žuti karton 8. Dinko Zubčić (Ponikve)

yellow card

68 MIN

Žuti karton . Muhamed Bilali (Hrvatski Dragovoljac)

yellow card

80 MIN

Gol 9. Darko Vučić (Šparta Elektra)

goal

85 MIN

Gol 9. Darko Vučić (Šparta Elektra)

goal

90 MIN

Gol . Danijel Đapić (Trešnjevka)

goal
Šparta Elektra

Šparta Elektra

Studentski Grad

Studentski Grad

Alan Hadžiselimović

1. Alan Hadžiselimović

Alan Hadžiselimović

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Marin Bojić

13. Marin Bojić

Marin Bojić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Luka Raguž

. Luka Raguž

Luka Raguž

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Darko Vučić

9. Darko VučićK

Darko Vučić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Ivan  Donald Galić

10. Ivan Donald Galić

Ivan Donald Galić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Mislav Blaić

15. Mislav Blaić

Mislav Blaić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Luka Dragović

7. Luka Dragović

Luka Dragović

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Mateo Šokčević

16. Mateo Šokčević

Mateo Šokčević

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Ivan Borković

. Ivan Borković

Ivan Borković

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Dinko Zubčić

8. Dinko Zubčić

Dinko Zubčić

  • Ime kluba: Ponikve
  • Država : HR
Stipe Vujić

9. Stipe Vujić

Stipe Vujić

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

Zamjene

Dario Skoko

8. Dario Skoko

Dario Skoko

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Noel Radolović

3. Noel Radolović

Noel Radolović

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Ivan Vasović

2. Ivan Vasović

Ivan Vasović

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Josip Maro Kramarić

17. Josip Maro Kramarić

Josip Maro Kramarić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

63. Jesse-Joshua Didulica

Jesse-Joshua Didulica

Jesse-Joshua Didulica

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

16. Leone Berend

Leone Berend

Leone Berend

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

. Kristijan Hanžek

Kristijan Hanžek

Kristijan Hanžek

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

. Danijel Đapić

Danijel Đapić

Danijel Đapić

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

10. Matija ĆibarićK

Matija Ćibarić

Matija Ćibarić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

. Muhamed Bilali

Muhamed Bilali

Muhamed Bilali

  • Ime kluba: Hrvatski Dragovoljac
  • Država : HR

8. Stipo Čavlina

Stipo Čavlina

Stipo Čavlina

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

. Josip Španić

Josip Španić

Josip Španić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

2. Bajram Alili

Bajram Alili

Bajram Alili

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : MK

. Filip Bukovec

Filip Bukovec

Filip Bukovec

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

22. Marijan Roso

Marijan Roso

Marijan Roso

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR

Zamjene

2. Nikola Horvat

Nikola Horvat

Nikola Horvat

  • Ime kluba: Concordia
  • Država : HR

. Ivan Bošnjak

Ivan Bošnjak

Ivan Bošnjak

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

11. Borna Ćehajić

Borna Ćehajić

Borna Ćehajić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

6. Antun Dodić

Antun Dodić

Antun Dodić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

26 MIN

22. Marijan Roso

. Ivan Bošnjak

Studentski Grad

46 MIN

. Kristijan Hanžek

11. Borna Ćehajić

Studentski Grad

46 MIN

. Josip Španić

6. Antun Dodić

Studentski Grad

64 MIN

10. Ivan Donald Galić

8. Dario Skoko

Šparta Elektra

72 MIN

. Muhamed Bilali

2. Nikola Horvat

Studentski Grad

78 MIN

9. Stipe Vujić

17. Josip Maro Kramarić

Šparta Elektra

88 MIN

9. Darko Vučić

3. Noel Radolović

Šparta Elektra

88 MIN

16. Mateo Šokčević

2. Ivan Vasović

Šparta Elektra