Copa America 2015 - Matches

PRVA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 18/19 - 16 Ožu 2019

Blato

Filip Zrnčić`

Mladen Muškovac`

2 : 0

Prigorje Markuševec

Blato
Blato

VS

Prigorje Markuševec
Prigorje Markuševec

20. Filip Zrnčić

10. Mladen Muškovac

Gol

1

Žuti karton

2

1

Kazneni udarac

0

5

Zamjene

3

Miroslav Vuksanić

Trener

Zvonko Lipovac

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Mario Cindrić

Prvi pomoćni sudac: Tomislav Čulina

Drugi pomoćni sudac: Ivan Mlinac

Četvrti sudac:

Delegat: Slavko Koričić

Ostali:
Miklec Dubravko lic.br.29
Filipović Ivan lic.br.16

7 MIN

Žuti karton 7. Filip Vincek (Prigorje Markuševec)

yellow card

17 MIN

Kazneni udarac (Gol) 10. Mladen Muškovac (Blato)

penalty

17 MIN

Žuti karton 9. Marko Baron (Prigorje Markuševec)

yellow card

37 MIN

Žuti karton 20. Filip Zrnčić (Trešnjevka)

yellow card

49 MIN

Gol 20. Filip Zrnčić (Trešnjevka)

goal
Blato

Blato

Prigorje Markuševec

Prigorje Markuševec

Željko Kovačić

12. Željko Kovačić

Željko Kovačić

  • Ime kluba: Špansko
  • Država : HR
Stipe Sunara

20. Stipe Sunara

Stipe Sunara

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR
Marko Matuško

23. Marko Matuško

Marko Matuško

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR
Mladen Muškovac

10. Mladen MuškovacK

Mladen Muškovac

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR
Boris Eterović

6. Boris Eterović

Boris Eterović

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR
Karlo Kasabašić

21. Karlo Kasabašić

Karlo Kasabašić

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR
Filip Bakula

18. Filip Bakula

Filip Bakula

  • Ime kluba: Jarun
  • Država : HR
Josip Pavelić

2. Josip Pavelić

Josip Pavelić

  • Ime kluba: Jarun
  • Država : HR
Ivan Vrdoljak

. Ivan Vrdoljak

Ivan Vrdoljak

  • Ime kluba: Prečko
  • Država : HR
Filip Zrnčić

20. Filip Zrnčić

Filip Zrnčić

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR
Karlo Draganović

2. Karlo Draganović

Karlo Draganović

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

Zamjene

Petar Ujević

12. Petar Ujević

Petar Ujević

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR
Mateo Sugj

9. Mateo Sugj

Mateo Sugj

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR
Dario Kovačić

9. Dario Kovačić

Dario Kovačić

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR
Goran Žužić

. Goran Žužić

Goran Žužić

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR
Ante Rogić

15. Ante Rogić

Ante Rogić

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR
Josip Bikić

3. Josip Bikić

Josip Bikić

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR
Kristijan Trbojević

. Kristijan Trbojević

Kristijan Trbojević

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

32. Alan Mujagić

Alan Mujagić

Alan Mujagić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

7. Filip Vincek

Filip Vincek

Filip Vincek

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

15. Patrick Baron

Patrick Baron

Patrick Baron

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

8. Nikola Novosel

Nikola Novosel

Nikola Novosel

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

3. Bernard Nujić

Bernard Nujić

Bernard Nujić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

9. Marko Baron

Marko Baron

Marko Baron

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

11. Jurica Mihovec

Jurica Mihovec

Jurica Mihovec

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

2. Matija Petreković

Matija Petreković

Matija Petreković

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

10. Luka HadžićK

Luka Hadžić

Luka Hadžić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

14. Matija Vertuš

Matija Vertuš

Matija Vertuš

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

15. Tomislav Kravarščan

Tomislav Kravarščan

Tomislav Kravarščan

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

Zamjene

6. Andrej Peremin

Andrej Peremin

Andrej Peremin

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

8. Martin Ferenčak

Martin Ferenčak

Martin Ferenčak

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

16. Tomislav Cokol

Tomislav Cokol

Tomislav Cokol

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

46 MIN

8. Nikola Novosel

6. Andrej Peremin

Prigorje Markuševec

55 MIN

20. Filip Zrnčić

15. Ante Rogić

Blato

67 MIN

15. Patrick Baron

8. Martin Ferenčak

Prigorje Markuševec

68 MIN

. Ivan Vrdoljak

3. Josip Bikić

Blato

71 MIN

15. Tomislav Kravarščan

16. Tomislav Cokol

Prigorje Markuševec

83 MIN

18. Filip Bakula

. Kristijan Trbojević

Blato

88 MIN

6. Boris Eterović

. Goran Žužić

Blato

90 MIN

23. Marko Matuško

9. Mateo Sugj

Blato