Copa America 2015 - Matches

PRVA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 18/19 - 16 Ožu 2019

Šparta Elektra

Darko Vučić`

1 : 5

Sesvetski Kraljevec

Martin Krešić`

Martin Krešić`

Dario Benić`

Martin Krešić`

Dario Benić`

Šparta Elektra
Šparta Elektra

VS

Sesvetski Kraljevec
Sesvetski Kraljevec

9. Darko Vučić

Gol

9. Martin Krešić

9. Martin Krešić

10. Dario Benić

9. Martin Krešić

10. Dario Benić

3

Žuti karton

3

5

Zamjene

5

Tomislav Orehovec

Trener

Dalibor Fabijanić

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Karlo Barač

Prvi pomoćni sudac: Dino Chedid

Drugi pomoćni sudac: Ivan Vukojević

Četvrti sudac:

Delegat: Marijan Koprivnjak

Ostali:
Ivan Bošnjak lic.br. 20
Milan Ćaćić lic. br.19

11 MIN

Žuti karton 8. Stjepan-Josip Taritaš (Šparta Elektra)

yellow card

14 MIN

Gol 10. Dario Benić (Sesvetski Kraljevec)

goal

16 MIN

Gol 9. Darko Vučić (Šparta Elektra)

goal

21 MIN

Kazneni udarac (Gol) 9. Martin Krešić (Sesvetski Kraljevec)

penalty

21 MIN

Žuti karton . Ivan Borković (Šparta Elektra)

yellow card

23 MIN

Žuti karton 10. Dario Benić (Sesvetski Kraljevec)

yellow card

48 MIN

Gol 9. Martin Krešić (Sesvetski Kraljevec)

goal

52 MIN

Gol 9. Martin Krešić (Sesvetski Kraljevec)

goal

56 MIN

Žuti karton 11. Ćiril Guja (Šparta Elektra)

yellow card

67 MIN

Gol 10. Dario Benić (Sesvetski Kraljevec)

goal

75 MIN

Žuti karton 4. Marko Janjić (Šparta Elektra)

yellow card

81 MIN

Žuti karton 18. Eugen Filipović (Sesvetski Kraljevec)

yellow card
Šparta Elektra

Šparta Elektra

Sesvetski Kraljevec

Sesvetski Kraljevec

Alan Hadžiselimović

1. Alan Hadžiselimović

Alan Hadžiselimović

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Stjepan-Josip Taritaš

8. Stjepan-Josip Taritaš

Stjepan-Josip Taritaš

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Marin Bojić

13. Marin Bojić

Marin Bojić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Mislav Blaić

15. Mislav Blaić

Mislav Blaić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Dinko Zubčić

8. Dinko Zubčić

Dinko Zubčić

  • Ime kluba: Ponikve
  • Država : HR
Ivan Borković

. Ivan Borković

Ivan Borković

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Dario Skoko

8. Dario SkokoK

Dario Skoko

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Darko Vučić

9. Darko Vučić

Darko Vučić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Luka Dragović

7. Luka Dragović

Luka Dragović

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Stipe Vujić

9. Stipe Vujić

Stipe Vujić

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR
Ćiril Guja

11. Ćiril Guja

Ćiril Guja

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

Zamjene

Stipe Marić

7. Stipe Marić

Stipe Marić

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR
Ivan  Donald Galić

10. Ivan Donald Galić

Ivan Donald Galić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Bruno Lonza

6. Bruno Lonza

Bruno Lonza

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Mateo Šokčević

16. Mateo Šokčević

Mateo Šokčević

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Mate Gale

. Mate Gale

Mate Gale

  • Ime kluba: Jarun
  • Država : HR
Luka Raguž

. Luka Raguž

Luka Raguž

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Josip Maro Kramarić

17. Josip Maro Kramarić

Josip Maro Kramarić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

1. Toni Đidara

Toni Đidara

Toni Đidara

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR

5. Ivan Hrgović

Ivan Hrgović

Ivan Hrgović

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR

6. Alen Dugac

Alen Dugac

Alen Dugac

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR

10. Dario Benić

Dario Benić

Dario Benić

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR

9. Martin Krešić

Martin Krešić

Martin Krešić

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR

10. Matej MatijevićK

Matej Matijević

Matej Matijević

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR

7. Mislav Horvat

Mislav Horvat

Mislav Horvat

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR

14. Mario Galjuf

Mario Galjuf

Mario Galjuf

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR

4. Marko Janjić

Marko Janjić

Marko Janjić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

18. Eugen Filipović

Eugen Filipović

Eugen Filipović

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR

11. Luka Žarko

Luka Žarko

Luka Žarko

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR

Zamjene

12. Luka Lauš

Luka Lauš

Luka Lauš

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR

8. Karlo Dominik Lihtar

Karlo Dominik Lihtar

Karlo Dominik Lihtar

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR

8. Tomislav Knežević

Tomislav Knežević

Tomislav Knežević

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR

9. Josip Golomejić

Josip Golomejić

Josip Golomejić

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR

15. Jerko Majić

Jerko Majić

Jerko Majić

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR

17. Mateo Karatović

Mateo Karatović

Mateo Karatović

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR

13. Pavao Škrlec

Pavao Škrlec

Pavao Škrlec

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR

46 MIN

10. Matej Matijević

8. Tomislav Knežević

Sesvetski Kraljevec

49 MIN

8. Stjepan-Josip Taritaš

7. Stipe Marić

Šparta Elektra

56 MIN

9. Stipe Vujić

10. Ivan Donald Galić

Šparta Elektra

59 MIN

. Ivan Borković

. Luka Raguž

Šparta Elektra

66 MIN

9. Darko Vučić

. Mate Gale

Šparta Elektra

72 MIN

14. Mario Galjuf

17. Mateo Karatović

Sesvetski Kraljevec

76 MIN

8. Dario Skoko

6. Bruno Lonza

Šparta Elektra

81 MIN

10. Dario Benić

15. Jerko Majić

Sesvetski Kraljevec

87 MIN

11. Luka Žarko

8. Karlo Dominik Lihtar

Sesvetski Kraljevec

88 MIN

9. Martin Krešić

9. Josip Golomejić

Sesvetski Kraljevec