Copa America 2015 - Matches

PRVA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 18/19 - 10 Ožu 2019

Prečko

Jurica Stanković`

1 : 1

Šparta Elektra

Dinko Zubčić`

Prečko
Prečko

VS

Šparta Elektra
Šparta Elektra

7. Jurica Stanković

Gol

8. Dinko Zubčić

3

Žuti karton

2

4

Zamjene

4

Siniša Roguljić

Trener

Tomislav Orehovec

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Toni Dadić

Prvi pomoćni sudac: Luka Biloš

Drugi pomoćni sudac: Nenad Vlaisavljević

Četvrti sudac:

Delegat: Zsuzsanna Szittár

Ostali:
Ivan Bošnjak lic.br.20
Darko Mašić lic.br.27

29 MIN

Gol 7. Jurica Stanković (Prečko)

goal

35 MIN

Žuti karton 2. Dominik Ledinski (Prečko)

yellow card

54 MIN

Gol 8. Dinko Zubčić (Ponikve)

goal

55 MIN

Žuti karton 8. Dario Skoko (Šparta Elektra)

yellow card

62 MIN

Žuti karton 2. Fran Kovačić (ZET)

yellow card

69 MIN

Žuti karton 9. Marko Mamić (Sava)

yellow card

87 MIN

Žuti karton 6. Bruno Lonza (Šparta Elektra)

yellow card
Prečko

Prečko

Šparta Elektra

Šparta Elektra

Petar Tomaš

12. Petar Tomaš

Petar Tomaš

  • Ime kluba: Prečko
  • Država : HR
Dominik Ledinski

2. Dominik Ledinski

Dominik Ledinski

  • Ime kluba: Prečko
  • Država : HR
Patrik Stanišak

8. Patrik Stanišak

Patrik Stanišak

  • Ime kluba: Prečko
  • Država : HR
Filip Tonković

4. Filip Tonković

Filip Tonković

  • Ime kluba: Prečko
  • Država : HR
Jakov Roguljić

3. Jakov Roguljić

Jakov Roguljić

  • Ime kluba: Prečko
  • Država : HR
Nikola Cvitanović

10. Nikola Cvitanović

Nikola Cvitanović

  • Ime kluba: Prečko
  • Država : HR
Dominik Frančić

6. Dominik Frančić

Dominik Frančić

  • Ime kluba: Prečko
  • Država : HR
Jurica Stanković

7. Jurica Stanković

Jurica Stanković

  • Ime kluba: Prečko
  • Država : HR
Jan Bajan

10. Jan Bajan

Jan Bajan

  • Ime kluba: Prečko
  • Država : HR
Fran Kovačić

2. Fran Kovačić

Fran Kovačić

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Marko Mamić

9. Marko Mamić

Marko Mamić

  • Ime kluba: Sava
  • Država : HR

Zamjene

Josip Flanjak

1. Josip Flanjak

Josip Flanjak

  • Ime kluba: Prečko
  • Država : HR
Patrik Kurtoić

11. Patrik Kurtoić

Patrik Kurtoić

  • Ime kluba: Prečko
  • Država : HR
Dario Jurić

17. Dario Jurić

Dario Jurić

  • Ime kluba: Prečko
  • Država : HR
Mario Jurić

16. Mario Jurić

Mario Jurić

  • Ime kluba: Prečko
  • Država : HR
Jakov Šupe

13. Jakov Šupe

Jakov Šupe

  • Ime kluba: Prečko
  • Država : HR

1. Alan Hadžiselimović

Alan Hadžiselimović

Alan Hadžiselimović

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

8. Dario Skoko

Dario Skoko

Dario Skoko

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

9. Darko Vučić

Darko Vučić

Darko Vučić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

10. Ivan Donald Galić

Ivan  Donald Galić

Ivan Donald Galić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

15. Mislav Blaić

Mislav Blaić

Mislav Blaić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

7. Luka Dragović

Luka Dragović

Luka Dragović

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

16. Mateo Šokčević

Mateo Šokčević

Mateo Šokčević

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

11. Ćiril Guja

Ćiril Guja

Ćiril Guja

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

. Ivan Borković

Ivan Borković

Ivan Borković

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

8. Dinko Zubčić

Dinko Zubčić

Dinko Zubčić

  • Ime kluba: Ponikve
  • Država : HR

. Mate Gale

Mate Gale

Mate Gale

  • Ime kluba: Jarun
  • Država : HR

Zamjene

6. Bruno Lonza

Bruno Lonza

Bruno Lonza

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

. Luka Raguž

Luka Raguž

Luka Raguž

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

17. Josip Maro Kramarić

Josip Maro Kramarić

Josip Maro Kramarić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

13. Marin Bojić

Marin Bojić

Marin Bojić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

2. Ivan Vasović

Ivan Vasović

Ivan Vasović

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

9. Stipe Vujić

Stipe Vujić

Stipe Vujić

  • Ime kluba: Trešnjevka
  • Država : HR

7. Stipe Marić

Stipe Marić

Stipe Marić

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR

46 MIN

16. Mateo Šokčević

9. Stipe Vujić

Šparta Elektra

46 MIN

10. Ivan Donald Galić

13. Marin Bojić

Šparta Elektra

46 MIN

. Mate Gale

7. Stipe Marić

Šparta Elektra

71 MIN

9. Marko Mamić

11. Patrik Kurtoić

Prečko

75 MIN

8. Dario Skoko

6. Bruno Lonza

Šparta Elektra

79 MIN

10. Nikola Cvitanović

17. Dario Jurić

Prečko

82 MIN

7. Jurica Stanković

16. Mario Jurić

Prečko

90 MIN

10. Jan Bajan

13. Jakov Šupe

Prečko