Copa America 2015 - Matches

PRVA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 18/19 - 10 Stu 2018

Prigorje Žerjavinec

Karlo Sever`

1 : 1

Ivanja Reka

Lukas Čegrlj`

Prigorje Žerjavinec
Prigorje Žerjavinec

VS

Ivanja Reka
Ivanja Reka

4. Karlo Sever

Gol

7. Lukas Čegrlj

2

Žuti karton

1

3

Zamjene

3

Vladimir Sever

Trener

Zoran Klipa

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Dominik Hren

Prvi pomoćni sudac: Tomislav Čulina

Drugi pomoćni sudac: Jakov Lasić

Četvrti sudac:

Delegat: Marjan Gorički

Ostali:
Darijo Lujić lic.br.23
Danijel Rogić lic.br.13

14 MIN

Gol 4. Karlo Sever (Prigorje Žerjavinec)

goal

19 MIN

Gol 7. Lukas Čegrlj (Ivanja Reka)

goal

53 MIN

Žuti karton 7. Lukas Čegrlj (Ivanja Reka)

yellow card

55 MIN

Žuti karton 5. Ivan Legin (Prigorje Žerjavinec)

yellow card

58 MIN

Žuti karton 8. Antonio Bukal (Prigorje Žerjavinec)

yellow card
Prigorje Žerjavinec

Prigorje Žerjavinec

Ivanja Reka

Ivanja Reka

Ivica Hranjec

23. Ivica Hranjec

Ivica Hranjec

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Ivan Smiljanić

2. Ivan Smiljanić

Ivan Smiljanić

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

.

Karlo Sever

4. Karlo Sever

Karlo Sever

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Matija Matanović

6. Matija Matanović

Matija Matanović

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Patrik Augustinović

13. Patrik Augustinović

Patrik Augustinović

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Karlo Čuk

14. Karlo Čuk

Karlo Čuk

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Ivan Legin

5. Ivan Legin

Ivan Legin

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Antonio Bukal

8. Antonio Bukal

Antonio Bukal

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Marin Marasović

23. Marin Marasović

Marin Marasović

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Josip Barbarić

9. Josip Barbarić

Josip Barbarić

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

Zamjene

David Pintar

1. David Pintar

David Pintar

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Dario Lipinčić

23. Dario Lipinčić

Dario Lipinčić

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Ivan Rajner

18. Ivan Rajner

Ivan Rajner

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Bruno Topić

2. Bruno Topić

Bruno Topić

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR
Lovro Obad

15. Lovro Obad

Lovro Obad

  • Ime kluba: Prigorje Žerjavinec
  • Država : HR

1. Marijo Pedić

Marijo Pedić

Marijo Pedić

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR

8. Ivo Bastić

Ivo Bastić

Ivo Bastić

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR

4. Luka Hrgović

Luka Hrgović

Luka Hrgović

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR

15. Mijo Senjić

Mijo Senjić

Mijo Senjić

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR

2. Marko Nikić

Marko Nikić

Marko Nikić

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR

20. Ivan Antunović

Ivan Antunović

Ivan Antunović

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR

11. Dragan Grlić

Dragan Grlić

Dragan Grlić

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR

7. Lukas Čegrlj

Lukas Čegrlj

Lukas Čegrlj

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR

11. Dragan Pudić

Dragan Pudić

Dragan Pudić

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR

6. David Pokrajčić

David Pokrajčić

David Pokrajčić

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR

10. Tomislav Katić

Tomislav Katić

Tomislav Katić

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR

Zamjene

14. Nikola Salatović

Nikola Salatović

Nikola Salatović

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR

4. Josip Trutina

Josip Trutina

Josip Trutina

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR

16. Antonio Baturina

Antonio Baturina

Antonio Baturina

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR

29. Ivan Jurković

Ivan Jurković

Ivan Jurković

  • Ime kluba: Ivanja Reka
  • Država : HR

32 MIN

14. Karlo Čuk

2. Bruno Topić

Prigorje Žerjavinec

38 MIN

8. Ivo Bastić

16. Antonio Baturina

Ivanja Reka

60 MIN

10. Tomislav Katić

4. Josip Trutina

Ivanja Reka

63 MIN

6. David Pokrajčić

29. Ivan Jurković

Ivanja Reka

77 MIN

2. Ivan Smiljanić

18. Ivan Rajner

Prigorje Žerjavinec

87 MIN

5. Ivan Legin

15. Lovro Obad

Prigorje Žerjavinec