Copa America 2015 - Matches

PRVA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 18/19 - 03 Stu 2018

ZET

0 : 2

Prigorje Markuševec

ZET
ZET

VS

Prigorje Markuševec
Prigorje Markuševec

Gol

11. Jurica Mihovec

15. Tomislav Kravarščan

4

Zamjene

3

Jasmin Ganić

Trener

Zvonko Lipovac

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Borna Kordej

Prvi pomoćni sudac: Hrvoje Vrbanec

Drugi pomoćni sudac: Nenad Vlaisavljević

Četvrti sudac:

Delegat: Marijan Koprivnjak

Ostali:
Franjo Nuić Lic.28
Zdenko Grubač, lic. 5

60 MIN

Gol 15. Tomislav Kravarščan (Prigorje Markuševec)

goal

74 MIN

Gol 11. Jurica Mihovec (Prigorje Markuševec)

goal

75 MIN

Žuti karton 11. Jurica Mihovec (Prigorje Markuševec)

yellow card

80 MIN

Žuti karton 2. Matija Petreković (Prigorje Markuševec)

yellow card

89 MIN

Žuti karton 9. Marko Baron (Prigorje Markuševec)

yellow card
ZET

ZET

Prigorje Markuševec

Prigorje Markuševec

.

Ivan Radoš

6. Ivan Radoš

Ivan Radoš

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Mislav Valenta

16. Mislav Valenta

Mislav Valenta

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Leo Košarić

4. Leo Košarić

Leo Košarić

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Fran Kovačić

2. Fran Kovačić

Fran Kovačić

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Nikolaus Fleissner

8. Nikolaus Fleissner

Nikolaus Fleissner

  • Ime kluba: ZET
  • Država : AT
Antonio Brajković

17. Antonio Brajković

Antonio Brajković

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Željko Subotić

14. Željko Subotić

Željko Subotić

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Luka Gorše

10. Luka Gorše

Luka Gorše

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Antonio Nikolić

13. Antonio Nikolić

Antonio Nikolić

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Samir El Hachimi

9. Samir El Hachimi

Samir El Hachimi

  • Ime kluba: ZET
  • Država : MA

Zamjene

Antonijo Stojanović

12. Antonijo Stojanović

Antonijo Stojanović

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Antonio Cetina

3. Antonio Cetina

Antonio Cetina

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Dominik Pavić

15. Dominik Pavić

Dominik Pavić

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Tomislav Benc

5. Tomislav Benc

Tomislav Benc

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Vladimir Sambolec

18. Vladimir Sambolec

Vladimir Sambolec

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Roberto Ranogajec Pintarić

11. Roberto Ranogajec Pintarić

Roberto Ranogajec Pintarić

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Hrvoje Šakić

7. Hrvoje Šakić

Hrvoje Šakić

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR

1. Vedran Prskalo

Vedran Prskalo

Vedran Prskalo

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

10. Mateo Šušković

Mateo Šušković

Mateo Šušković

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

3. Bernard Nujić

Bernard Nujić

Bernard Nujić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

13. Tomislav Biloglav

Tomislav Biloglav

Tomislav Biloglav

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

9. Marko Baron

Marko Baron

Marko Baron

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

11. Jurica Mihovec

Jurica Mihovec

Jurica Mihovec

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

2. Matija Petreković

Matija Petreković

Matija Petreković

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

14. Matija Vertuš

Matija Vertuš

Matija Vertuš

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

15. Tomislav Kravarščan

Tomislav Kravarščan

Tomislav Kravarščan

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

11. Kristian Maksimilian Bertečić

Kristian Maksimilian Bertečić

Kristian Maksimilian Bertečić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

20. Antonio Matić

Antonio Matić

Antonio Matić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

Zamjene

32. Alan Mujagić

Alan Mujagić

Alan Mujagić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

17. Josip Katić

Josip Katić

Josip Katić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

. Marijan Tadić

Marijan Tadić

Marijan Tadić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

18. Luka Miholić

Luka Miholić

Luka Miholić

  • Ime kluba: Prigorje Markuševec
  • Država : HR

30 MIN

1. Vedran Prskalo

32. Alan Mujagić

Prigorje Markuševec

46 MIN

17. Antonio Brajković

3. Antonio Cetina

ZET

62 MIN

14. Željko Subotić

7. Hrvoje Šakić

ZET

85 MIN

9. Samir El Hachimi

15. Dominik Pavić

ZET

87 MIN

3. Antonio Cetina

11. Roberto Ranogajec Pintarić

ZET

89 MIN

10. Mateo Šušković

18. Luka Miholić

Prigorje Markuševec

90 MIN

11. Kristian Maksimilian Bertečić

. Marijan Tadić

Prigorje Markuševec