Copa America 2015 - Matches

PRVA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 18/19 - 21 Lis 2018

Studentski Grad

Mirko Baučić`

Ante Marić`

Matija Ćibarić`

3 : 2

Blato

Rajko Rodin`

Marin Križić`

Studentski Grad
Studentski Grad

VS

Blato
Blato

7. Mirko Baučić

9. Ante Marić

10. Matija Ćibarić

Gol

8. Rajko Rodin

17. Marin Križić

3

Žuti karton

2

3

Zamjene

2

Damir Ivančić

Trener

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Darijo Brkić

Prvi pomoćni sudac: Jakov Lasić

Drugi pomoćni sudac: Marko Rukavina

Četvrti sudac:

Delegat: Željko Krešić

Ostali:
Damir Špoljar lic.30

11 MIN

Gol 10. Matija Ćibarić (Studentski Grad)

goal

32 MIN

Žuti karton 6. Boris Eterović (Blato)

yellow card

43 MIN

Gol 7. Mirko Baučić (Studentski Grad)

goal

51 MIN

Gol 8. Rajko Rodin (Blato)

goal

76 MIN

Žuti karton 6. Antun Dodić (Studentski Grad)

yellow card

78 MIN

Gol 9. Ante Marić (Studentski Grad)

goal

89 MIN

Žuti karton 17. Tomislav Kopjar (Studentski Grad)

yellow card

89 MIN

Gol 17. Marin Križić (Blato)

goal

90 MIN

Žuti karton 9. Ante Marić (Studentski Grad)

yellow card

90 MIN

Žuti karton 22. Matijas Dražetić (Blato)

yellow card
Studentski Grad

Studentski Grad

Blato

Blato

Jesse-Joshua Didulica

63. Jesse-Joshua Didulica

Jesse-Joshua Didulica

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Bajram Alili

2. Bajram Alili

Bajram Alili

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : MK
Pablo Štefanović

8. Pablo Štefanović

Pablo Štefanović

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Domagoj Špoljar

5. Domagoj Špoljar

Domagoj Špoljar

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Jerko Markić

4. Jerko Markić

Jerko Markić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Mirko Baučić

7. Mirko Baučić

Mirko Baučić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Stipo Čavlina

8. Stipo Čavlina

Stipo Čavlina

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Almir Ademović

16. Almir Ademović

Almir Ademović

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : BA
Ante Marić

9. Ante Marić

Ante Marić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Matija Ćibarić

10. Matija Ćibarić

Matija Ćibarić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Mihael Bajser

16. Mihael Bajser

Mihael Bajser

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

Zamjene

Alen Petković

12. Alen Petković

Alen Petković

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Borna Ćehajić

11. Borna Ćehajić

Borna Ćehajić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Tomislav Kopjar

17. Tomislav Kopjar

Tomislav Kopjar

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR
Antun Dodić

6. Antun Dodić

Antun Dodić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

99. Vice Zebić

Vice Zebić

Vice Zebić

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR

2. Ivan Kovačić

Ivan Kovačić

Ivan Kovačić

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR

4. Stipan Rimac

Stipan Rimac

Stipan Rimac

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR

20. Stipe Sunara

Stipe Sunara

Stipe Sunara

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR

22. Matijas Dražetić

Matijas Dražetić

Matijas Dražetić

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR

15. Ante Rogić

Ante Rogić

Ante Rogić

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR

23. Marko Matuško

Marko Matuško

Marko Matuško

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR

8. Rajko Rodin

Rajko Rodin

Rajko Rodin

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR

10. Mladen Muškovac

Mladen Muškovac

Mladen Muškovac

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR

17. Marin Križić

Marin Križić

Marin Križić

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR

6. Boris Eterović

Boris Eterović

Boris Eterović

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR

Zamjene

12. Petar Ujević

Petar Ujević

Petar Ujević

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR

7. Mislav Švigač

Mislav Švigač

Mislav Švigač

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR

9. Mateo Sugj

Mateo Sugj

Mateo Sugj

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR

19. Mario Bilić

Mario Bilić

Mario Bilić

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR

15. Filip Jugkala

Filip Jugkala

Filip Jugkala

  • Ime kluba: Blato
  • Država : HR

34 MIN

8. Stipo Čavlina

6. Antun Dodić

Studentski Grad

41 MIN

15. Ante Rogić

7. Mislav Švigač

Blato

46 MIN

2. Ivan Kovačić

15. Filip Jugkala

Blato

61 MIN

8. Pablo Štefanović

17. Tomislav Kopjar

Studentski Grad

63 MIN

16. Mihael Bajser

11. Borna Ćehajić

Studentski Grad