Copa America 2015 - Matches

PRVA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 18/19 - 06 Lis 2018

ZET

1 : 2

Šparta Elektra

ZET
ZET

VS

Šparta Elektra
Šparta Elektra

Gol

9. Darko Vučić

17. Ivan Lasić

1

Žuti karton

2

1

Zamjene

5

Jasmin Ganić

Trener

Tomislav Orehovec

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Grgur Jović

Prvi pomoćni sudac: Zvonimir Matković

Drugi pomoćni sudac: Ninoslav Fratrić

Četvrti sudac:

Delegat: Branko Bolanča

Ostali:
Zdenko Grubač, lic. 5
Bošnjak Ivan Lic.20

8 MIN

Žuti karton 4. Leo Košarić (ZET)

yellow card

45 MIN

Gol 9. Darko Vučić (Šparta Elektra)

goal

49 MIN

Gol 17. Ivan Lasić (Polet)

goal

59 MIN

Žuti karton 3. Vicent Kyaligonza (Šparta Elektra)

yellow card

62 MIN

Žuti karton 17. Ivan Lasić (Polet)

yellow card
ZET

ZET

Šparta Elektra

Šparta Elektra

.

Ivan Radoš

6. Ivan Radoš

Ivan Radoš

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Antonio Cetina

3. Antonio Cetina

Antonio Cetina

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Mislav Valenta

16. Mislav Valenta

Mislav Valenta

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Leo Košarić

4. Leo Košarić

Leo Košarić

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Fran Kovačić

2. Fran Kovačić

Fran Kovačić

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Željko Subotić

14. Željko Subotić

Željko Subotić

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Luka Gorše

10. Luka Gorše

Luka Gorše

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Hrvoje Šakić

7. Hrvoje Šakić

Hrvoje Šakić

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Antonio Nikolić

13. Antonio Nikolić

Antonio Nikolić

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Samir El Hachimi

9. Samir El Hachimi

Samir El Hachimi

  • Ime kluba: ZET
  • Država : MA

Zamjene

Antonijo Stojanović

12. Antonijo Stojanović

Antonijo Stojanović

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Dominik Pavić

15. Dominik Pavić

Dominik Pavić

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Tomislav Benc

5. Tomislav Benc

Tomislav Benc

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Vladimir Sambolec

18. Vladimir Sambolec

Vladimir Sambolec

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Roberto Ranogajec Pintarić

11. Roberto Ranogajec Pintarić

Roberto Ranogajec Pintarić

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR
Nikolaus Fleissner

8. Nikolaus Fleissner

Nikolaus Fleissner

  • Ime kluba: ZET
  • Država : AT
Antonio Brajković

17. Antonio Brajković

Antonio Brajković

  • Ime kluba: ZET
  • Država : HR

1. Alan Hadžiselimović

Alan Hadžiselimović

Alan Hadžiselimović

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

8. Dario Skoko

Dario Skoko

Dario Skoko

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

9. Darko Vučić

Darko Vučić

Darko Vučić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

17. Ivan Lasić

Ivan Lasić

Ivan Lasić

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

18. Dario Zanić

Dario Zanić

Dario Zanić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

10. Ivan Donald Galić

Ivan  Donald Galić

Ivan Donald Galić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

15. Mislav Blaić

Mislav Blaić

Mislav Blaić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

8. Stjepan-Josip Taritaš

Stjepan-Josip Taritaš

Stjepan-Josip Taritaš

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

4. Marko Janjić

Marko Janjić

Marko Janjić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

16. Mateo Šokčević

Mateo Šokčević

Mateo Šokčević

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

11. Ćiril Guja

Ćiril Guja

Ćiril Guja

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

Zamjene

6. Boris Lučić

Boris Lučić

Boris Lučić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

13. Marin Bojić

Marin Bojić

Marin Bojić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

19. Vilim Blagoev

Vilim Blagoev

Vilim Blagoev

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

5. Martin Lisak

Martin Lisak

Martin Lisak

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

2. Ivan Vasović

Ivan Vasović

Ivan Vasović

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

5. Marko Ćosić

Marko Ćosić

Marko Ćosić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

3. Vicent Kyaligonza

Vicent Kyaligonza

Vicent Kyaligonza

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : UG

54 MIN

14. Željko Subotić

17. Antonio Brajković

ZET

57 MIN

16. Mateo Šokčević

3. Vicent Kyaligonza

Šparta Elektra

63 MIN

8. Stjepan-Josip Taritaš

6. Boris Lučić

Šparta Elektra

75 MIN

10. Ivan Donald Galić

13. Marin Bojić

Šparta Elektra

90 MIN

9. Darko Vučić

19. Vilim Blagoev

Šparta Elektra

90 MIN

11. Ćiril Guja

5. Marko Ćosić

Šparta Elektra