Copa America 2015 - Matches

PRVA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 18/19 - 08 Ruj 2018

Sesvetski Kraljevec

Dario Benić`

1 : 2

Šparta Elektra

Ćiril Guja`

Darko Vučić`

Sesvetski Kraljevec
Sesvetski Kraljevec

VS

Šparta Elektra
Šparta Elektra

10. Dario Benić

Gol

11. Ćiril Guja

9. Darko Vučić

3

Zamjene

5

Željko Lisičak

Trener

Tomislav Orehovec

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Dalibor Mlakar

Prvi pomoćni sudac: Karlo Barač

Drugi pomoćni sudac: Ivan Vukojević

Četvrti sudac:

Delegat: Marijan Koprivnjak

Ostali:
BOŠNJAK IVAN LIC BR20
Rukavina Davor lic br 17

34 MIN

Gol 10. Dario Benić (Sesvetski Kraljevec)

goal

43 MIN

Gol 11. Ćiril Guja (Šparta Elektra)

goal

70 MIN

Gol 9. Darko Vučić (Šparta Elektra)

goal
Sesvetski Kraljevec

Sesvetski Kraljevec

Šparta Elektra

Šparta Elektra

Toni Đidara

1. Toni Đidara

Toni Đidara

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR
Tomislav Bakran

4. Tomislav Bakran

Tomislav Bakran

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR
Martin Krešić

9. Martin Krešić

Martin Krešić

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR
Tin Brdarić

3. Tin Brdarić

Tin Brdarić

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR
Matej Matijević

10. Matej Matijević

Matej Matijević

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR
Patrice Kwedi

11. Patrice Kwedi

Patrice Kwedi

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR
Antonio Skorin

18. Antonio Skorin

Antonio Skorin

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR
Mislav Horvat

7. Mislav Horvat

Mislav Horvat

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR
Alen Dugac

6. Alen Dugac

Alen Dugac

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR
Dario Benić

10. Dario Benić

Dario Benić

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR
Jerko Majić

15. Jerko Majić

Jerko Majić

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR

Zamjene

Gordan Vladisavljević

52. Gordan Vladisavljević

Gordan Vladisavljević

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR
Karlo Dominik Lihtar

8. Karlo Dominik Lihtar

Karlo Dominik Lihtar

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR

.

Josip Djedović

5. Josip Djedović

Josip Djedović

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR
Luka Žarko

11. Luka Žarko

Luka Žarko

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR
Nino Đurić

2. Nino Đurić

Nino Đurić

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR
Pavao Škrlec

13. Pavao Škrlec

Pavao Škrlec

  • Ime kluba: Sesvetski Kraljevec
  • Država : HR

1. Alan Hadžiselimović

Alan Hadžiselimović

Alan Hadžiselimović

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

10. Ivan Donald Galić

Ivan  Donald Galić

Ivan Donald Galić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

16. Mateo Šokčević

Mateo Šokčević

Mateo Šokčević

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

11. Ćiril Guja

Ćiril Guja

Ćiril Guja

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

9. Darko Vučić

Darko Vučić

Darko Vučić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

18. Dario Zanić

Dario Zanić

Dario Zanić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

3. Vicent Kyaligonza

Vicent Kyaligonza

Vicent Kyaligonza

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : UG

13. Marin Bojić

Marin Bojić

Marin Bojić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

8. Dario Skoko

Dario Skoko

Dario Skoko

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

4. Marko Janjić

Marko Janjić

Marko Janjić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

17. Ivan Lasić

Ivan Lasić

Ivan Lasić

  • Ime kluba: Polet
  • Država : HR

Zamjene

12. Petar Kezerić

Petar Kezerić

Petar Kezerić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

11. Juraj Bilušković

Juraj Bilušković

Juraj Bilušković

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

15. Mislav Blaić

Mislav Blaić

Mislav Blaić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

5. Marko Ćosić

Marko Ćosić

Marko Ćosić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

14. Gabrijel Srpak

Gabrijel Srpak

Gabrijel Srpak

  • Ime kluba: Sava Strmec
  • Država : HR

2. Ivan Vasović

Ivan Vasović

Ivan Vasović

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

6. Boris Lučić

Boris Lučić

Boris Lučić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR

46 MIN

13. Marin Bojić

15. Mislav Blaić

Šparta Elektra

56 MIN

3. Tin Brdarić

5. Josip Djedović

Sesvetski Kraljevec

57 MIN

16. Mateo Šokčević

11. Juraj Bilušković

Šparta Elektra

74 MIN

11. Juraj Bilušković

6. Boris Lučić

Šparta Elektra

74 MIN

18. Antonio Skorin

2. Nino Đurić

Sesvetski Kraljevec

78 MIN

17. Ivan Lasić

14. Gabrijel Srpak

Šparta Elektra

87 MIN

7. Mislav Horvat

11. Luka Žarko

Sesvetski Kraljevec

90 MIN

10. Ivan Donald Galić

5. Marko Ćosić

Šparta Elektra