Copa America 2015 - Matches

PRVA ZAGREBAČKA LIGA - SENIORI 18/19 - 01 Ruj 2018

Šparta Elektra

Dario Skoko`

Stjepan-Josip Taritaš`

2 : 0

Prečko

Šparta Elektra
Šparta Elektra

VS

Prečko
Prečko

8. Dario Skoko

8. Stjepan-Josip Taritaš

Gol

1

Žuti karton

2

3

Zamjene

3

Tomislav Orehovec

Trener

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Mario Cindrić

Prvi pomoćni sudac: Domagoj Ćurdo

Drugi pomoćni sudac: Tomislav Čulina

Četvrti sudac:

Delegat: Zsuzsanna Szittár

Ostali:
Ivan Bošnjak lic. br.20

20 MIN

Žuti karton 6. Dominik Frančić (Prečko)

yellow card

33 MIN

Žuti karton 7. Jurica Stanković (Prečko)

yellow card

36 MIN

Žuti karton 8. Dario Skoko (Šparta Elektra)

yellow card

72 MIN

Gol 8. Dario Skoko (Šparta Elektra)

goal

87 MIN

Gol 8. Stjepan-Josip Taritaš (Šparta Elektra)

goal
Šparta Elektra

Šparta Elektra

Prečko

Prečko

Alan Hadžiselimović

1. Alan Hadžiselimović

Alan Hadžiselimović

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Dario Skoko

8. Dario Skoko

Dario Skoko

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Darko Vučić

9. Darko Vučić

Darko Vučić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Dario Zanić

18. Dario Zanić

Dario Zanić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Marin Bojić

13. Marin Bojić

Marin Bojić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Ivan Vasović

2. Ivan Vasović

Ivan Vasović

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Vicent Kyaligonza

3. Vicent Kyaligonza

Vicent Kyaligonza

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : UG
Marko Janjić

4. Marko Janjić

Marko Janjić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Juraj Bilušković

11. Juraj Bilušković

Juraj Bilušković

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Mateo Šokčević

16. Mateo Šokčević

Mateo Šokčević

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Gabrijel Srpak

14. Gabrijel Srpak

Gabrijel Srpak

  • Ime kluba: Sava Strmec
  • Država : HR

Zamjene

Mario Pezić

12. Mario Pezić

Mario Pezić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Marko Ćosić

5. Marko Ćosić

Marko Ćosić

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Stjepan-Josip Taritaš

8. Stjepan-Josip Taritaš

Stjepan-Josip Taritaš

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Martin Lisak

5. Martin Lisak

Martin Lisak

  • Ime kluba: Šparta Elektra
  • Država : HR
Luka Razum

4. Luka Razum

Luka Razum

  • Ime kluba: Sava
  • Država : HR

12. Petar Tomaš

Petar Tomaš

Petar Tomaš

  • Ime kluba: Prečko
  • Država : HR

2. Dominik Ledinski

Dominik Ledinski

Dominik Ledinski

  • Ime kluba: Prečko
  • Država : HR

11. Patrik Kurtoić

Patrik Kurtoić

Patrik Kurtoić

  • Ime kluba: Prečko
  • Država : HR

8. Patrik Stanišak

Patrik Stanišak

Patrik Stanišak

  • Ime kluba: Prečko
  • Država : HR

4. Filip Tonković

Filip Tonković

Filip Tonković

  • Ime kluba: Prečko
  • Država : HR

3. Jakov Roguljić

Jakov Roguljić

Jakov Roguljić

  • Ime kluba: Prečko
  • Država : HR

10. Nikola Cvitanović

Nikola Cvitanović

Nikola Cvitanović

  • Ime kluba: Prečko
  • Država : HR

5. Filip Milošević

Filip Milošević

Filip Milošević

  • Ime kluba: Prečko
  • Država : HR

7. Jurica Stanković

Jurica Stanković

Jurica Stanković

  • Ime kluba: Prečko
  • Država : HR

9. Marko Bojo

Marko Bojo

Marko Bojo

  • Ime kluba: Prečko
  • Država : HR

6. Dominik Frančić

Dominik Frančić

Dominik Frančić

  • Ime kluba: Prečko
  • Država : HR

Zamjene

1. Bruno Peterman

Bruno Peterman

Bruno Peterman

  • Ime kluba: Prečko
  • Država : HR

17. Dario Jurić

Dario Jurić

Dario Jurić

  • Ime kluba: Prečko
  • Država : HR

16. Mario Jurić

Mario Jurić

Mario Jurić

  • Ime kluba: Prečko
  • Država : HR

16. Antonio Tomašić

Antonio Tomašić

Antonio Tomašić

  • Ime kluba: Prečko
  • Država : HR

14. Mislav Lulić

Mislav Lulić

Mislav Lulić

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR

60 MIN

14. Gabrijel Srpak

8. Stjepan-Josip Taritaš

Šparta Elektra

68 MIN

7. Jurica Stanković

16. Mario Jurić

Prečko

68 MIN

9. Marko Bojo

14. Mislav Lulić

Prečko

82 MIN

8. Patrik Stanišak

17. Dario Jurić

Prečko

85 MIN

16. Mateo Šokčević

5. Marko Ćosić

Šparta Elektra

90 MIN

9. Darko Vučić

4. Luka Razum

Šparta Elektra