Tournaments

Posljednja odigrana utakmica - 12 Lip 2019

Polet

3 : 0

Šparta Elektra

3.ZNL - A- LIMAČI 18/19

3.ZNL - A- LIMAČI 18/19

Array
(
    [team_id] => 619
    [team_name] => Sava
    [team_slug] => sava
    [team_logo] => images/zns/teams/Sava-619.png
    [team_url] => /soccer/teams/619-sava
)
Array
(
    [team_id] => 621
    [team_name] => Odra
    [team_slug] => odra
    [team_logo] => images/zns/teams/Odra-621.png
    [team_url] => /soccer/teams/621-odra
)
Array
(
    [team_id] => 622
    [team_name] => Botinec
    [team_slug] => botinec
    [team_logo] => images/zns/teams/Botinec-622.png
    [team_url] => /soccer/teams/622-botinec
)
Array
(
    [team_id] => 629
    [team_name] => Sloga
    [team_slug] => sloga-gredelj
    [team_logo] => images/zns/teams/Sloga-Gredelj-629.png
    [team_url] => /soccer/teams/629-sloga-gredelj
)
Array
(
    [team_id] => 645
    [team_name] => Blato
    [team_slug] => blato
    [team_logo] => images/zns/teams/blato_1.png
    [team_url] => /soccer/teams/645-blato
)
Array
(
    [team_id] => 649
    [team_name] => ŽNK Agram
    [team_slug] => agram
    [team_logo] => images/zns/teams/Agram-649.png
    [team_url] => /soccer/teams/649-agram
)
Array
(
    [team_id] => 605
    [team_name] => Polet
    [team_slug] => polet-1
    [team_logo] => images/zns/teams/Polet-605.png
    [team_url] => /soccer/teams/605-polet-1
)
Array
(
    [team_id] => 606
    [team_name] => Šparta Elektra
    [team_slug] => parta-elektra
    [team_logo] => images/zns/teams/parta-Elektra-606.png
    [team_url] => /soccer/teams/606-parta-elektra
)
Array
(
    [team_id] => 614
    [team_name] => Hrvatski Leskovac
    [team_slug] => hrvatskileskovac
    [team_logo] => images/zns/teams/nk-hrv-leskovac.png
    [team_url] => /soccer/teams/614-hrvatskileskovac
)
Array
(
    [team_id] => 4205
    [team_name] => Utrina
    [team_slug] => utrina
    [team_logo] => images/zns/teams/Utrina-4205.png
    [team_url] => /soccer/teams/4205-utrina
)
Array
(
    [team_id] => 4868
    [team_name] => Podsused
    [team_slug] => podsused
    [team_logo] => images/zns/teams/nk-podsused.jpg
    [team_url] => /soccer/teams/4868-podsused
)
Array
(
    [team_id] => 120231
    [team_name] => Gavran 2003.
    [team_slug] => gavran2003
    [team_logo] => images/zns/teams/nk-gavran-removebg-preview.png
    [team_url] => /soccer/teams/120231-gavran2003
)
Array
(
    [team_id] => 119428
    [team_name] => Zelengaj 1948
    [team_slug] => zelengaj1948
    [team_logo] => images/zns/teams/Zelengaj1948-119428.png
    [team_url] => /soccer/teams/119428-zelengaj1948
)
																	

2019

2019

									stdClass Object
(
    [spsoccer_match_id] => 28343392
    [title] => Polet vs Šparta-Elektra
    [slug] => Poletvsparta-Elektra
    [teamone] => 605
    [teamtwo] => 606
    [date] => 2019-06-12
    [time] => 19:30:00
    [spsoccer_vanue_id] => 50522
    [teamone_score] => 3
    [teamtwo_score] => 0
    [url] => /liga-bbva/matches/28343392-Poletvsparta-Elektra
    [team_one_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 605
            [title] => Polet
            [slug] => polet-1
            [logo] => images/zns/teams/Polet-605.png
        )

    [team_one_url] => /soccer/teams/605-polet-1
    [team_two_info] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_gameteam_id] => 606
            [title] => Šparta Elektra
            [slug] => parta-elektra
            [logo] => images/zns/teams/parta-Elektra-606.png
        )

    [team_two_url] => /soccer/teams/606-parta-elektra
    [match_date] => 12 Lip, 2019
    [match_time] => 07:30 PM
    [match_location] => stdClass Object
        (
            [spsoccer_vanue_id] => 50522
            [title] => Sveta Klara
            [slug] => SvetaKlara
        )

)
								

3 : 0

12 Lip, 2019, 19:30

Sveta Klara

6 : 1

11 Lip, 2019, 19:00

Pongračevo

1 : 3

09 Lip, 2019, 10:00

Zagreb

5 : 2

08 Lip, 2019, 09:00

Sveta Klara

1 : 6

08 Lip, 2019, 12:00

Hrelić

6 : 0

07 Lip, 2019, 20:00

Hrvatski Leskovac

0 : 6

06 Lip, 2019, 19:00

Pongračevo

0 : 1

05 Lip, 2019, 19:00

Zagreb

1 : 0

04 Lip, 2019, 19:30

Blato

6 : 2

02 Lip, 2019, 10:00

Zagreb-Lanište

5 : 3

01 Lip, 2019, 10:00

Gredice

2 : 1

01 Lip, 2019, 12:00

Odra

1 : 1

01 Lip, 2019, 11:00

Podsused

4 : 1

30 Svi, 2019, 19:00

Pongračevo

2 : 1

30 Svi, 2019, 18:30

Botinec

3 : 0

28 Svi, 2019, 19:00

Pongračevo

5 : 1

27 Svi, 2019, 18:15

Športsko rekreacioni centar Utrina

1 : 1

26 Svi, 2019, 10:00

Sveta Klara

6 : 3

26 Svi, 2019, 12:00

Pongračevo

7 : 0

25 Svi, 2019, 10:00

Hrvatski Leskovac

1 : 0

25 Svi, 2019, 10:00

Blato

1 : 4

25 Svi, 2019, 11:00

Hrelić

5 : 3

19 Svi, 2019, 11:00

Botinec

3 : 1

19 Svi, 2019, 10:00

Zagreb-Lanište

2 : 2

19 Svi, 2019, 10:00

Zagreb

3 : 1

18 Svi, 2019, 10:00

Pongračevo

1 : 2

18 Svi, 2019, 12:00

Odra

0 : 8

17 Svi, 2019, 20:00

Podsused

5 : 0

13 Svi, 2019, 20:30

Hrvatski Leskovac

3 : 0

11 Svi, 2019, 10:00

Sveta Klara

1 : 1

11 Svi, 2019, 10:00

Blato

1 : 6

11 Svi, 2019, 13:00

Hrelić

2 : 1

11 Svi, 2019, 09:00

Pongračevo

7 : 1

10 Svi, 2019, 19:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

3 : 2

08 Svi, 2019, 19:00

Pongračevo

2 : 1

04 Svi, 2019, 11:00

Gredice

3 : 6

04 Svi, 2019, 12:00

Odra

0 : 8

04 Svi, 2019, 09:00

Zagreb-Lanište

1 : 2

04 Svi, 2019, 12:00

Podsused

1 : 1

04 Svi, 2019, 10:00

Zagreb

5 : 0

03 Svi, 2019, 19:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

1 : 1

02 Svi, 2019, 19:00

Blato

1 : 6

28 Tra, 2019, 16:30

Zagreb-Lanište

1 : 5

27 Tra, 2019, 10:00

Sveta Klara

3 : 4

27 Tra, 2019, 10:00

Blato

5 : 2

27 Tra, 2019, 10:00

Hrelić

1 : 0

27 Tra, 2019, 11:00

Gredice

1 : 5

25 Tra, 2019, 19:00

Blato

1 : 1

25 Tra, 2019, 18:30

Hrelić

0 : 4

16 Tra, 2019, 20:30

Sveta Klara

1 : 6

15 Tra, 2019, 20:30

Zagreb

0 : 3

14 Tra, 2019, 12:00

Podsused

6 : 3

14 Tra, 2019, 10:00

Zagreb-Lanište

6 : 2

14 Tra, 2019, 12:00

Pongračevo

2 : 2

13 Tra, 2019, 12:00

Odra

0 : 0

13 Tra, 2019, 10:00

Botinec

5 : 0

13 Tra, 2019, 11:00

Hrvatski Leskovac

2 : 3

11 Tra, 2019, 19:30

Odra

3 : 0

06 Tra, 2019, 10:00

Sveta Klara

0 : 7

06 Tra, 2019, 10:00

Hrelić

7 : 0

06 Tra, 2019, 10:00

Pongračevo

1 : 1

06 Tra, 2019, 11:00

Gredice

7 : 2

03 Tra, 2019, 19:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

6 : 0

31 Ožu, 2019, 10:00

Zagreb-Lanište

2 : 2

30 Ožu, 2019, 10:00

Botinec

0 : 3

30 Ožu, 2019, 10:00

Podsused

0 : 13

30 Ožu, 2019, 10:00

Zagreb

3 : 3

30 Ožu, 2019, 10:00

Hrvatski Leskovac

4 : 2

30 Ožu, 2019, 10:00

Blato

4 : 3

23 Ožu, 2019, 10:00

Sveta Klara

4 : 1

23 Ožu, 2019, 10:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

4 : 0

23 Ožu, 2019, 10:00

Pongračevo

4 : 1

23 Ožu, 2019, 10:00

Gredice

1 : 1

23 Ožu, 2019, 10:00

Odra

0 : 2

23 Ožu, 2019, 15:00

Botinec

2 : 1

17 Ožu, 2019, 12:00

Zagreb-Lanište

2 : 1

17 Ožu, 2019, 13:00

Pongračevo

0 : 3

16 Ožu, 2019, 12:00

Podsused

5 : 3

16 Ožu, 2019, 16:00

Zagreb

3 : 2

16 Ožu, 2019, 10:00

Hrvatski Leskovac

4 : 11

16 Ožu, 2019, 13:00

Hrelić

1 : 9

09 Ožu, 2019, 10:00

Gredice

2 : 1

09 Ožu, 2019, 10:00

Odra

5 : 0

09 Ožu, 2019, 10:00

Botinec

3 : 0

09 Ožu, 2019, 10:00

Zagreb-Lanište

0 : 1

24 Stu, 2018, 09:00

Botinec

0 : 5

24 Stu, 2018, 12:00

Odra

2 : 1

24 Stu, 2018, 10:00

Gredice

5 : 2

24 Stu, 2018, 11:00

Pongračevo

0 : 4

18 Stu, 2018, 10:00

Pongračevo

7 : 2

17 Stu, 2018, 10:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

3 : 0

17 Stu, 2018, 13:00

Blato

4 : 1

17 Stu, 2018, 11:00

Hrvatski Leskovac

1 : 1

17 Stu, 2018, 18:00

Zagreb

1 : 3

14 Stu, 2018, 20:00

Zagreb

4 : 7

11 Stu, 2018, 13:30

Zagreb

1 : 2

10 Stu, 2018, 11:00

Podsused

0 : 5

10 Stu, 2018, 10:00

Odranski Obrež

0 : 2

10 Stu, 2018, 11:00

Botinec

1 : 1

10 Stu, 2018, 12:00

Odra

0 : 5

10 Stu, 2018, 10:00

Gredice

10 : 0

09 Stu, 2018, 19:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

0 : 4

06 Stu, 2018, 19:00

Pongračevo

4 : 4

04 Stu, 2018, 09:00

Pongračevo

7 : 4

03 Stu, 2018, 09:00

Hrelić

0 : 2

03 Stu, 2018, 10:00

Blato

5 : 0

03 Stu, 2018, 10:00

Hrvatski Leskovac

1 : 3

28 Lis, 2018, 13:00

Pongračevo

2 : 2

27 Lis, 2018, 12:00

Podsused

10 : 3

27 Lis, 2018, 10:00

Zagreb-Lanište

0 : 7

27 Lis, 2018, 12:00

Botinec

1 : 4

27 Lis, 2018, 10:00

Gredice

1 : 3

25 Lis, 2018, 20:00

Hrvatski Leskovac

1 : 5

21 Lis, 2018, 12:15

Podsused

2 : 1

20 Lis, 2018, 10:00

Sveta Klara

2 : 0

20 Lis, 2018, 15:30

Pongračevo

9 : 0

20 Lis, 2018, 12:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

2 : 4

20 Lis, 2018, 09:00

Hrelić

1 : 2

20 Lis, 2018, 09:00

Blato

6 : 0

20 Lis, 2018, 10:00

Hrvatski Leskovac

0 : 1

14 Lis, 2018, 12:00

Pongračevo

5 : 4

14 Lis, 2018, 18:00

Zagreb

5 : 0

13 Lis, 2018, 10:00

Hrvatski Leskovac

0 : 8

13 Lis, 2018, 12:00

Podsused

0 : 1

13 Lis, 2018, 11:00

Botinec

3 : 0

13 Lis, 2018, 13:00

Odra

4 : 3

11 Lis, 2018, 19:00

Pongračevo

0 : 2

08 Lis, 2018, 10:00

Sveta Klara

5 : 0

08 Lis, 2018, 10:00

Gredice

11 : 0

08 Lis, 2018, 10:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

1 : 1

08 Lis, 2018, 10:00

Hrelić

2 : 7

07 Lis, 2018, 10:00

Pongračevo

6 : 1

07 Lis, 2018, 14:00

Zagreb-Lanište

1 : 3

06 Lis, 2018, 12:00

Podsused

2 : 2

06 Lis, 2018, 09:00

Botinec

7 : 2

03 Lis, 2018, 20:00

Hrvatski Leskovac

5 : 0

02 Lis, 2018, 19:00

Odra

1 : 4

30 Ruj, 2018, 12:30

Pongračevo

5 : 1

29 Ruj, 2018, 10:00

Sveta Klara

3 : 2

29 Ruj, 2018, 09:00

Gredice

8 : 2

29 Ruj, 2018, 11:00

Pongračevo

2 : 2

29 Ruj, 2018, 09:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

2 : 2

29 Ruj, 2018, 10:00

Hrelić

8 : 1

28 Ruj, 2018, 19:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

2 : 3

23 Ruj, 2018, 10:00

Pongračevo

3 : 2

22 Ruj, 2018, 09:00

Hrelić

2 : 5

22 Ruj, 2018, 10:00

Blato

2 : 1

22 Ruj, 2018, 14:00

Zagreb

0 : 6

22 Ruj, 2018, 12:00

Podsused

4 : 4

22 Ruj, 2018, 10:00

Zagreb-Lanište

10 : 7

18 Ruj, 2018, 19:00

Športsko rekreacioni centar Utrina

2 : 1

16 Ruj, 2018, 12:30

Sveta Klara

3 : 1

16 Ruj, 2018, 10:00

Botinec

0 : 0

15 Ruj, 2018, 11:00

Odra

1 : 3

15 Ruj, 2018, 09:00

Gredice

8 : 0

08 Ruj, 2018, 10:00

Hrvatski Leskovac

  • Pozicija
  • Momčadi
  • OS
  • P
  • N
  • I
  • GD
  • GP
  • GL
  • B

3.ZNL - A- LIMAČI 18/19

1

Utrina Utrina
  • 24
  • 22
  • 2
  • 0
  • 157
  • 30
  • 127
  • 68

2

Hrvatski Leskovac Hrvatski Leskovac
  • 24
  • 20
  • 2
  • 2
  • 118
  • 19
  • 99
  • 62

3

Šparta Elektra Šparta Elektra
  • 24
  • 17
  • 1
  • 6
  • 86
  • 48
  • 38
  • 52

4

Gavran 2003. Gavran 2003.
  • 24
  • 14
  • 2
  • 8
  • 74
  • 65
  • 9
  • 44

5

Polet Polet
  • 24
  • 12
  • 3
  • 9
  • 57
  • 53
  • 4
  • 39

6

Sloga Sloga
  • 24
  • 9
  • 3
  • 12
  • 51
  • 71
  • -20
  • 30

7

Odra Odra
  • 24
  • 8
  • 5
  • 11
  • 44
  • 60
  • -16
  • 29

8

Sava Sava
  • 24
  • 8
  • 3
  • 13
  • 36
  • 62
  • -26
  • 27

9

Botinec Botinec
  • 24
  • 7
  • 4
  • 13
  • 38
  • 66
  • -28
  • 25

10

Blato Blato
  • 24
  • 6
  • 5
  • 13
  • 32
  • 53
  • -21
  • 23

11

ŽNK Agram ŽNK Agram
  • 24
  • 5
  • 7
  • 12
  • 43
  • 92
  • -49
  • 22

12

Zelengaj 1948 Zelengaj 1948
  • 24
  • 4
  • 4
  • 16
  • 62
  • 113
  • -51
  • 16

13

Podsused Podsused
  • 24
  • 1
  • 5
  • 18
  • 22
  • 88
  • -66
  • 8
  • Pozicija
  • Igrač
  • Momčadi
  • Golovi

3.ZNL - A- LIMAČI 18/19

1

1. Luka Krišto (Sava)
  • 8

2

1. Filip Bešlić (Šparta Elektra)
  • 4

3

13. Filip Lovrić (Sava)
  • 3

4

1. Mihael Mandić (Zelengaj 1948)
  • 2

5

40. Martin Latin (Podsused)
  • 2

6

23. Dario Žunac (Polet)
  • 1

7

24. Neven Hren (Šparta Elektra)
  • 1

8

14. Vlatko Lončarić (Zelengaj 1948)
  • 1

9

10. Ante Lončar (Blato)
  • 1

10

83. Jan Hudina (Blato)
  • 1

11

5. Bruno Bačelić (Odra)
  • 1

12

7. Luka Matašić (Odra)
  • 1

13

27. Leon Golubović (Polet)
  • 1