Copa America 2015 - Matches

2. ZNL B2 - LIMAČI 18/19 - 28 Lis 2018

NK Maksimir

3 : 0

Studentski Grad

NK Maksimir
NK Maksimir

VS

Studentski Grad
Studentski Grad

Gol

Branislav Sladović

Trener

Ivica Zelenbrz

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Matija Jokić

Prvi pomoćni sudac:

Drugi pomoćni sudac:

Četvrti sudac:

Delegat:

Ostali:

NK Maksimir

NK Maksimir

Studentski Grad

Studentski Grad

Mateo Valentak

1. Mateo Valentak

Mateo Valentak

  • Ime kluba: NK Maksimir
  • Država : HR
Jakov Rajić

2. Jakov Rajić

Jakov Rajić

  • Ime kluba: NK Maksimir
  • Država : HR
Dominik Večerin

3. Dominik Večerin

Dominik Večerin

  • Ime kluba: NK Maksimir
  • Država : HR
Marko Bogović

8. Marko Bogović

Marko Bogović

  • Ime kluba: NK Maksimir
  • Država : HR
Jan Baniček

4. Jan Baniček

Jan Baniček

  • Ime kluba: NK Maksimir
  • Država : HR
Luka Drčelić

9. Luka Drčelić

Luka Drčelić

  • Ime kluba: NK Maksimir
  • Država : HR
David Grahovac-Fedešin

7. David Grahovac-Fedešin

David Grahovac-Fedešin

  • Ime kluba: NK Maksimir
  • Država : HR
Luka Tutić

9. Luka Tutić

Luka Tutić

  • Ime kluba: NK Maksimir
  • Država : HR
Yu-Cheng Jin

5. Yu-Cheng Jin

Yu-Cheng Jin

  • Ime kluba: NK Maksimir
  • Država : CN

Zamjene

Luka Patračija

2. Luka Patračija

Luka Patračija

  • Ime kluba: NK Maksimir
  • Država : HR
Daniel Kaiser

6. Daniel Kaiser

Daniel Kaiser

  • Ime kluba: NK Maksimir
  • Država : HR
Nikola Suhina

15. Nikola Suhina

Nikola Suhina

  • Ime kluba: NK Maksimir
  • Država : HR
Borna Đurić

14. Borna Đurić

Borna Đurić

  • Ime kluba: NK Maksimir
  • Država : HR
Marko Perić

12. Marko Perić

Marko Perić

  • Ime kluba: NK Maksimir
  • Država : HR
Toma Abramović

13. Toma Abramović

Toma Abramović

  • Ime kluba: NK Maksimir
  • Država : HR
Luka Kolar

22. Luka Kolar

Luka Kolar

  • Ime kluba: NK Maksimir
  • Država : HR
Matej Klobučar

16. Matej Klobučar

Matej Klobučar

  • Ime kluba: NK Maksimir
  • Država : HR
Ivan Lovrić

17. Ivan Lovrić

Ivan Lovrić

  • Ime kluba: NK Maksimir
  • Država : HR

13. Max Zeba

Max Zeba

Max Zeba

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

3. Fran Kurspahić

Fran Kurspahić

Fran Kurspahić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

5. Ivan Klišanin

Ivan Klišanin

Ivan Klišanin

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

8. Maroje Darapi

Maroje Darapi

Maroje Darapi

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

6. Viktor Erjavec

Viktor Erjavec

Viktor Erjavec

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

2. Ivano Vidić

Ivano Vidić

Ivano Vidić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

4. Antonio Šimunović

Antonio Šimunović

Antonio Šimunović

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

11. Siniša Rašetić

Siniša Rašetić

Siniša Rašetić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

10. Janko Tadić

Janko Tadić

Janko Tadić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

Zamjene

44. Antonio Jukić

Antonio Jukić

Antonio Jukić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

99. Borna Jurčić

Borna Jurčić

Borna Jurčić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

88. Karlo Holjević

Karlo Holjević

Karlo Holjević

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR

98. Ante Dučkić

Ante Dučkić

Ante Dučkić

  • Ime kluba: Studentski Grad
  • Država : HR