Copa America 2015 - Matches

1. ZNL A1 - LIMAČI 18/19 - 03 Tra 2019

Sesvete

5 : 0

Trnje

Sesvete
Sesvete

VS

Trnje
Trnje

Gol

Davor Guja

Trener

Branko Tomljanović

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Marko Maloča

Prvi pomoćni sudac:

Drugi pomoćni sudac:

Četvrti sudac:

Delegat:

Ostali:

Sesvete

Sesvete

Trnje

Trnje

Mihael Sinovčić

99. Mihael Sinovčić

Mihael Sinovčić

  • Ime kluba: Sesvete
  • Država : HR
Domagoj Krpan

8. Domagoj Krpan

Domagoj Krpan

  • Ime kluba: Sesvete
  • Država : HR
Filip Stopić

13. Filip Stopić

Filip Stopić

  • Ime kluba: Sesvete
  • Država : HR
Luka Križić

7. Luka Križić

Luka Križić

  • Ime kluba: Sesvete
  • Država : HR
Bruno Barudžija

2. Bruno Barudžija

Bruno Barudžija

  • Ime kluba: Sesvete
  • Država : HR
Dominik Mihelja

5. Dominik MiheljaK

Dominik Mihelja

  • Ime kluba: Sesvete
  • Država : HR
Roko Šekelja

3. Roko Šekelja

Roko Šekelja

  • Ime kluba: Sesvete
  • Država : HR
Zvonimir Bilić

9. Zvonimir Bilić

Zvonimir Bilić

  • Ime kluba: Sesvete
  • Država : HR
Ivan Lipar

23. Ivan Lipar

Ivan Lipar

  • Ime kluba: Sesvete
  • Država : HR

Zamjene

Gabriel Pavlović

14. Gabriel Pavlović

Gabriel Pavlović

  • Ime kluba: Sesvete
  • Država : HR
Dominik Kraljević

4. Dominik Kraljević

Dominik Kraljević

  • Ime kluba: Sesvete
  • Država : HR
Jakov Bešlić

11. Jakov Bešlić

Jakov Bešlić

  • Ime kluba: Sesvete
  • Država : HR
Fran Rivić

16. Fran Rivić

Fran Rivić

  • Ime kluba: Sesvete
  • Država : HR
Jan Pentavec

18. Jan Pentavec

Jan Pentavec

  • Ime kluba: Sesvete
  • Država : HR
Francesco Mijić

50. Francesco Mijić

Francesco Mijić

  • Ime kluba: Sesvete
  • Država : HR
Petar Marin Knežević

10. Petar Marin Knežević

Petar Marin Knežević

  • Ime kluba: Sesvete
  • Država : HR
Anđelo Škegro

18. Anđelo Škegro

Anđelo Škegro

  • Ime kluba: Zagreb
  • Država : HR

12. Dominik Banić

Dominik Banić

Dominik Banić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

11. Zvonimir LijovićK

Zvonimir Lijović

Zvonimir Lijović

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

18. Luka Žderić

Luka Žderić

Luka Žderić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

21. Karlo Kovač

Karlo Kovač

Karlo Kovač

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

32. Ivan Matija Jerkić

Ivan Matija Jerkić

Ivan Matija Jerkić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

55. Matej Petrović

Matej Petrović

Matej Petrović

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

14. Josip Golubić

Josip Golubić

Josip Golubić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

97. Josip Kuhar

Josip Kuhar

Josip Kuhar

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

96. Matija Kristić

Matija Kristić

Matija Kristić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

Zamjene

98. Lucian Rončević

Lucian Rončević

Lucian Rončević

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

3. Niko Pezelj

Niko Pezelj

Niko Pezelj

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

23. Ivor Vukmanović

Ivor Vukmanović

Ivor Vukmanović

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

99. Ivano Krivić

Ivano Krivić

Ivano Krivić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

. Karlo Hum

Karlo Hum

Karlo Hum

  • Ime kluba: Mladost Buzin
  • Država : HR