Copa America 2015 - Matches

1. ZNL A1 - LIMAČI 18/19 - 11 Stu 2018

Lokomotiva

7 : 0

Trnje

Lokomotiva
Lokomotiva

VS

Trnje
Trnje

Gol

Ardian Kozniku

Trener

Branko Tomljanović

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Dina Khaled Barghathi

Prvi pomoćni sudac:

Drugi pomoćni sudac:

Četvrti sudac:

Delegat:

Ostali:

Lokomotiva

Lokomotiva

Trnje

Trnje

Alexandar Vranešević

1. Alexandar Vranešević

Alexandar Vranešević

  • Ime kluba: Lokomotiva
  • Država : HR
Nikola Radnić

5. Nikola Radnić

Nikola Radnić

  • Ime kluba: Lokomotiva
  • Država : HR
Petar Šimun Žaja

6. Petar Šimun Žaja

Petar Šimun Žaja

  • Ime kluba: Lokomotiva
  • Država : HR
Antonio Dujlović

7. Antonio Dujlović

Antonio Dujlović

  • Ime kluba: Lokomotiva
  • Država : HR
Niko Nagyszombaty

99. Niko Nagyszombaty

Niko Nagyszombaty

  • Ime kluba: Lokomotiva
  • Država : HR
Fritz Martinić

11. Fritz Martinić

Fritz Martinić

  • Ime kluba: Lokomotiva
  • Država : HR
Jakov Šitum

3. Jakov Šitum

Jakov Šitum

  • Ime kluba: Lokomotiva
  • Država : HR
Petar Zvonimir Kostelac

4. Petar Zvonimir Kostelac

Petar Zvonimir Kostelac

  • Ime kluba: Lokomotiva
  • Država : HR
Josip Lučić

9. Josip Lučić

Josip Lučić

  • Ime kluba: Lokomotiva
  • Država : HR

Zamjene

Matej Potočki

10. Matej Potočki

Matej Potočki

  • Ime kluba: Lokomotiva
  • Država : HR
Niko Sablić

98. Niko Sablić

Niko Sablić

  • Ime kluba: Lokomotiva
  • Država : HR
Dorian Bublić

12. Dorian Bublić

Dorian Bublić

  • Ime kluba: Lokomotiva
  • Država : HR
Pavle Smiljanić

6. Pavle Smiljanić

Pavle Smiljanić

  • Ime kluba: Lokomotiva
  • Država : HR
Filip Oreč

19. Filip Oreč

Filip Oreč

  • Ime kluba: Lokomotiva
  • Država : HR
Krešimir Vidić

16. Krešimir Vidić

Krešimir Vidić

  • Ime kluba: Lokomotiva
  • Država : HR
Jakov Klarić

8. Jakov Klarić

Jakov Klarić

  • Ime kluba: Lokomotiva
  • Država : HR
Ian Tepšić

8. Ian Tepšić

Ian Tepšić

  • Ime kluba: Lokomotiva
  • Država : HR

12. Dominik Banić

Dominik Banić

Dominik Banić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

11. Zvonimir Lijović

Zvonimir Lijović

Zvonimir Lijović

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

18. Luka Žderić

Luka Žderić

Luka Žderić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

21. Karlo Kovač

Karlo Kovač

Karlo Kovač

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

29. Niko Brečić

Niko Brečić

Niko Brečić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

55. Matej Petrović

Matej Petrović

Matej Petrović

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

14. Josip Golubić

Josip Golubić

Josip Golubić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

97. Josip Kuhar

Josip Kuhar

Josip Kuhar

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

96. Matija Kristić

Matija Kristić

Matija Kristić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

Zamjene

1. Filip Vogrinc

Filip Vogrinc

Filip Vogrinc

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

3. Niko Pezelj

Niko Pezelj

Niko Pezelj

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

7. Karlo Radaković

Karlo Radaković

Karlo Radaković

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

98. Lucian Rončević

Lucian Rončević

Lucian Rončević

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

23. Ivor Vukmanović

Ivor Vukmanović

Ivor Vukmanović

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

99. Ivano Krivić

Ivano Krivić

Ivano Krivić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR