Copa America 2015 - Matches

1. ZNL A1 - LIMAČI 18/19 - 22 Ruj 2018

Dubrava Tim Kabel

3 : 0

Trnje

Dubrava Tim Kabel
Dubrava Tim Kabel

VS

Trnje
Trnje

Gol

Mario Štimac

Trener

Branko Tomljanović

Sažetak

Službene osobe


Glavni sudac: Jakov Maleš

Prvi pomoćni sudac:

Drugi pomoćni sudac:

Četvrti sudac:

Delegat:

Ostali:

Dubrava Tim Kabel

Dubrava Tim Kabel

Trnje

Trnje

Vilim Huzanić

1. Vilim Huzanić

Vilim Huzanić

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
Marko Bizjak

7. Marko Bizjak

Marko Bizjak

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
Marko Kardum

4. Marko Kardum

Marko Kardum

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
David Palić

10. David Palić

David Palić

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
Luka Hrvojević

3. Luka Hrvojević

Luka Hrvojević

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
Filip Jazvić

16. Filip Jazvić

Filip Jazvić

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
Borna Herceg

8. Borna Herceg

Borna Herceg

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
Nikola Vlajčić

11. Nikola Vlajčić

Nikola Vlajčić

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
Dominik Behtanić

13. Dominik Behtanić

Dominik Behtanić

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

Zamjene

Patrik Zelenika

20. Patrik Zelenika

Patrik Zelenika

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
Bruno Medved

44. Bruno Medved

Bruno Medved

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
Gabrijel Kovačević

12. Gabrijel Kovačević

Gabrijel Kovačević

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR
Matej Mužic

45. Matej Mužic

Matej Mužic

  • Ime kluba: Dubrava Tim Kabel
  • Država : HR

12. Dominik Banić

Dominik Banić

Dominik Banić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

11. Zvonimir Lijović

Zvonimir Lijović

Zvonimir Lijović

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

18. Luka Žderić

Luka Žderić

Luka Žderić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

21. Karlo Kovač

Karlo Kovač

Karlo Kovač

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

8. Armin Lujić

Armin Lujić

Armin Lujić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

29. Niko Brečić

Niko Brečić

Niko Brečić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

77. Bruno Hrastović

Bruno Hrastović

Bruno Hrastović

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

55. Matej Petrović

Matej Petrović

Matej Petrović

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

14. Josip Golubić

Josip Golubić

Josip Golubić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

Zamjene

97. Josip Kuhar

Josip Kuhar

Josip Kuhar

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

1. Filip Vogrinc

Filip Vogrinc

Filip Vogrinc

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

3. Niko Pezelj

Niko Pezelj

Niko Pezelj

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

7. Karlo Radaković

Karlo Radaković

Karlo Radaković

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

6. Patrik Damjanić

Patrik Damjanić

Patrik Damjanić

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

7. Noa Pukšec

Noa Pukšec

Noa Pukšec

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

20. Karlo Vicković

Karlo Vicković

Karlo Vicković

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR

23. Ivor Vukmanović

Ivor Vukmanović

Ivor Vukmanović

  • Ime kluba: Trnje
  • Država : HR